Disciplin:
Klasse:
År:
  
  
Distrikt:
Serie:
Klub:
Sammentælling:
Sortér 1. prioritet ved tryk på kolonnenavnet. HOLD "SHIFT" nede SAMTIDIGT med klik for 2. prioritet. For detaljer tryk på rækken i fokus. Bemærk at "point-året" nu går fra 1. marts til 1.marts.

IDNavnUCInummerKlubKlassePointsPostCupPostCup DPostCup JUNØresunds-kop
4428 Marlene Jakobsen Racing89ersDA 1625 0 0 0 0
4489 Albert Withen Philipsen Holte MTB KlubU13 1570 0 0 0 0
12669 Mille Kaas Holte MTB KlubU11P 1460 0 0 0 0
22719 Rebecca Brinkmann Jensen Roskilde Mountain Bike KlubU13P 1459 0 0 0 0
5703 Kasper Rotne Holte MTB KlubU15 1390 0 0 0 0
10917 Lucca Bennetzen Racing89ersU11 1350 0 0 0 0
9959 Lærke Avnbæk Aamann Holte MTB KlubU17P 1310 0 0 0 0
6301 Gustav Heby Pedersen Aalborg MountainbikeklubU15 1270 0 0 0 0
5705 Tore Rotne Holte MTB KlubU13 1270 0 0 0 0
20858 Oliver William Petersen Roskilde Mountain Bike KlubU11 1239 0 0 0 0
5293 Cille Frederiksen Varde CykelklubU15P 1230 0 0 0 0
21773 Kamma Bergholt Varde CykelklubU11P 1200 0 0 0 0
6302 Sofie Heby Pedersen Aalborg MountainbikeklubU17P 1170 0 0 0 0
16454 Caroline-Mathilde Hede Holte MTB KlubU11P 1150 0 0 0 0
12770 Julius Gorm Kjær Holte MTB KlubU15 1140 0 0 0 0
9361 Victor Philipsen Holte MTB KlubU17 1120 0 0 0 0
9874 Mille Frederiksen Varde CykelklubU11P 1080 0 0 0 0
23796 Magnus søeberg HMTBKU15 1000 0 0 0 0
3908 Morten Andersen Morsø Cykel KlubH40 996 0 0 0 0
5634 Amalie Terp Roed Hansen Mountainbike Club VejleU15P 989 0 0 0 0
23585 Mikkel Tybjerg DMKU17 950 0 0 0 0
4528 Magnus Søeberg Holte MTB KlubU15 949 0 0 0 0
4281 Laila Hünersen Dansk Mountainbike KlubDB 943 0 0 0 0
20991 Julie gersby HmtbkU13P 940 0 0 0 0
6683 Mads Birk Thøgersen Hammel Cykle KlubU15 940 0 0 0 0
4922 Jens Fisker Olesen cykling odenseH50 918 0 0 0 0
12152 Bertil Laumand Døssing Varde CykelklubU11 850 0 0 0 0
4770 Sune Kirk Hammel Cykle KlubU13 830 0 0 0 0
5957 Caroline Bohé Holte MTB KlubU19P 818 0 0 0 4
22245 Silja Østerbye DMKU15P 800 0 0 0 0
22284 Sofie Jakobsen DMKU13P 800 0 0 0 0
24832 Mathilde Ryth Leegaard Græsted MTBU9P 800 0 0 0 0
22917 Josefine Petersen Sponz MTBU15P 800 0 0 0 0
5930 Mads Weiss Nielsen KALOE MTBU19 796 0 0 0 0
20990 Mikkel Lose HMTBKU13 790 0 0 0 0
21545 Mads Faartoft Varde cykelklubC 780 0 0 0 0
22720 Marius Brinkmann Jensen Roskilde Mountain Bike KlubU11 770 0 0 0 0
9949 Palle Jensen Hareskov CykelklubH50 770 0 0 0 0
21274 Magnus Dollerup Slagelse mtbU9 770 0 0 0 0
3476 Benjamin Wittrup Justesen Team Bikelife.dkA 770 0 0 0 0
6217 Klaus Nielsen Team Bikelife.dkA 760 0 0 0 0
4187 Jakob Toft Pedersen Hammel Cykle KlubU19 760 0 0 0 0
5517 Lukas Andersen Roskilde Mountain Bike KlubU13 758 0 0 0 0
16704 Maj Thomsen Aalborg MountainbikeklubDA 750 0 0 0 0
4945 Per Dyreborg Jensen Holstebro Cycleclub af 1960H50 744 0 0 0 0
23579 Hans Landbo HMTBKU17 740 0 0 0 0
3883 Alexander Young Andersen Hammel Cykle KlubU19 740 0 0 0 0
4940 Susanne Brun Gadeberg Holstebro Cycleclub af 1960D40 740 0 0 0 0
5348 Kasper Kragbæk Kristensen Team Rold Skov EliteU19 732 0 0 0 0
22406 Mads salomonsson GræstedU11 730 0 0 0 0
23865 Celina Andersen Slagelse MTBU17P 730 0 0 0 0
9680 Per Bonde DEN19760804MTB RandersH40 720 0 0 0 0
21636 Freja Nilausen RMKU13P 700 0 0 0 0
9941 Christian Kudsk Mountain Bike Klub SilkeborgU17 698 0 0 0 0
9816 Nikolaj Meier Iversen Aarhus MTBB 690 0 0 0 0
5707 Hans Landbo Holte MTB KlubU17 690 0 0 0 0
11373 Kasper Birk Thøgersen Hammel Cykle KlubU13 680 0 0 0 0
3118 Helle Jacobsen . 10045795906MTB KoldingD40 670 0 0 0 0
21468 Liv Brogaard Aasvang 3060 Up & ComingU15P 670 0 0 0 0
3226 Maria Bertelsen Herning Cykle klubU17P 664 0 0 0 0
24006 Sussi Sommer Dansk Mountainbike KlubDB 660 0 0 0 0
6167 Janni Spangsberg Varde CykelklubDA 660 0 0 0 0
12380 Camilla Rahbek Varde CykelklubU15P 660 0 0 0 0
4998 Keld Pedersen Hareskov CykelklubH50 654 0 0 0 15
5383 Alfred Christiansen Aalborg MountainbikeklubU19 646 0 0 0 0
4829 Karl Erik Rosendahl Svendborg Mountainbike KlubU17 642 0 0 0 0
3700 Tyge Rasmussen DEN19700112Aalborg MountainbikeklubH40 632 0 0 0 0
5633 Mikkel Terp Roed Hansen Mountainbike Club VejleU17 632 0 0 0 0
19453 Albert Andersen Roskilde Mountain Bike KlubU11 627 0 0 0 0
3867 Mie Saabye Mountainbike klub SilkeborgU17P 625 0 0 0 0
6270 Peter Thidemann Aalborg Mountainbike KlubB 624 0 0 0 0
7021 Magnus Rask Dansk Mountainbike KlubU17 624 0 0 0 0
4353 Mikkel Lose Holte MTB KlubU13 620 0 0 0 0
4772 Sander Kirk Hammel Cykle KlubU15 620 0 0 0 0
20887 Emil Nymand HMTBKU13 610 0 0 0 0
4499 Mads Molin MTB KoldingC 610 0 0 0 0
3489 Lars Storgaard Varde CykelklubH50 610 0 0 0 0
8951 Maria Lindboe Nielsen Dansk Mountainbike KlubDB 609 0 0 0 0
15453 Marc Lodberg Wollesen Varde CykelklubU17 604 0 0 0 0
13344 Ian Millennium Lexware Mountainbike TeamU17 602 0 0 0 0
23757 Rasmus Niekrenz HMTBKU17 602 0 0 0 0
21765 Liv Oxbøll Andersen Slagelse MTBU17P 600 0 0 0 0
9692 Andreas Mentz Cykling OdenseC 600 0 0 0 0
3137 Sebastian Fini Carstensen CST Sandd American Eagle Mountainbike Racing TeamA 600 0 0 0 0
5844 Trine Dürr Grue DEN19750805Viborg MTBD40 600 0 0 0 0
21891 William Olander HMTBKU17 600 0 0 0 0
15210 Jason Greve Holbech Aarhus MTBC 592 0 0 0 0
3674 Katrine Olsen Varde CykelklubU15P 590 0 0 0 0
5860 Camilla Knudsen Varde CykelklubDA 588 0 0 0 0
3202 Anders Bro Bystrup Aalborg MountainbikeklubH50 584 0 0 0 0
11472 Nikolaj Hougs Holte MTB KlubU13 582 0 0 0 0
22667 Lucas Engsig DMKU9 580 0 0 0 0
10155 Palle Fjord . 10053825684Mountain Bike Klub SilkeborgU17 580 0 0 0 0
23145 Marie Lorentsen Kalundborg cykel klubU11P 580 0 0 0 0
23561 Birk Møllegård Pilemand Lolland-Falster Cykle KlubU13 574 0 0 0 0
3928 Torben Jørgensen Holstebro Cykle Club af 1960H50 574 0 0 0 0
22092 Gustav Sørensen DMKU9 570 0 0 0 0
3785 Peter Andersen Racing89ersH60 570 0 0 0 0
5792 Lucas Helth Hedegaard Varde CykelklubU13 570 0 0 0 0
9975 Jens Gorm Hansen Holte MTB KlubH40 570 0 0 0 0
5887 Tilde Sofie Chemnitz Dansk Mountainbike KlubDB 564 0 0 0 0
3726 Torben Severinsen Hammel Cykle KlubU19 556 0 0 0 0
6191 Bjørn Smedegaard KALOE MTBB 554 0 0 0 0
16924 Lasse Laugesen Bjerringbro BMX KlubC 550 0 0 0 0
17092 Alberte Tøt Jensen CK NordsjællandU15P 550 0 0 0 0
4863 Bjarne Baltzersen Team Merida Astral BikingB 550 0 0 0 0
5955 Lisette Rosenbeck Christensen Dansk Mountainbike KlubDA 540 0 0 0 0
3968 Christian Svendsen Team Rold Skov EliteA 540 0 0 0 0
4152 Kim Johannsen Dansk Mountainbike KlubB 540 0 0 0 0
14142 Tobias Gren . 10055852075Aalborg MountainbikeklubU11 540 0 0 0 0
10007 Elias Folke Guanio Varde CykelklubU11 540 0 0 0 0
4198 William Christensen Roskilde Mountain Bike KlubU17 534 0 0 0 0
4966 Kenni Jørgensen Mountain Bike Klub SilkeborgB 528 0 0 0 0
5317 Rene Bergholt Varde CykelklubH40 526 0 0 0 0
4931 Benni Andersen Varde CykelklubH40 522 0 0 0 0
16547 Kasper Zachariassen Mountain Bike Klub SilkeborgU17 522 0 0 0 0
22266 Ida Olivarius HMTBKU15P 520 0 0 0 0
21392 William Berger Kalundborg ccU11 520 0 0 0 0
28566 Smilla Zoffmann Glud Aarhus MTBU13P 520 0 0 0 0
3752 Nikolaj Vinter Hammel Cykle KlubU19 517 0 0 0 0
10090 Lars Bak Ytting DENLotto SoudalA 512 0 0 0 18
9281 Lucas Lorentsen Kalundborg CCU15 512 0 0 0 0
21381 William Berger Kalundborg Cykle ClubU11 510 0 0 0 0
4160 Malthe Helbo Hammel Cykle KlubU19 510 0 0 0 0
16310 Kristian Østergaard Andersen Mountainbike Club VejleU15 510 0 0 0 0
22362 Emil Nymand Nielsen Holte MTB KlubU13 510 0 0 0 0
6507 Signe Munch Dalsgård Dansk Mountainbike KlubD40 509 0 0 0 0
4771 Krister Kirk Hammel Cykle KlubH50 508 0 0 0 0
9492 Martin Sølager Viborg CyclingH40 500 0 0 0 0
23709 Anne Riber Mtb KoldingU13P 500 0 0 0 0
21634 Felix Nilausen RMKU11 500 0 0 0 0
3144 Astrid Marie Bjørn Sørensen DEN20050831Cykle Klubben AarhusU13P 499 0 0 0 0
20953 Malthe Brandt KccU13 496 0 0 0 0
4368 Mette Fugl Dansk Mountainbike KlubDB 490 0 0 0 0
14168 Mathias Malle Holstebro Cykle Club af 1960U15 490 0 0 0 0
26211 Lærke Tuemand Svendborg Mountainbike KlubU17P 490 0 0 0 0
6229 Anders Laustsen Team Amaton SponzA 486 0 0 0 0
22101 Frederik Hjortlund Aalborg MountainbikeklubU13 486 0 0 0 0
4126 Rene Brandt MTB RandersC 484 0 0 0 0
3140 Noah Nielsen DEN20051008Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U13 484 0 0 0 105
3927 Mikkel Jørgensen Holstebro Cykle Club af 1960U17 482 0 0 0 0
6345 Mikkel Nielsen MTB KoldingU17 481 0 0 0 0
23582 Mads Landbo HMTBKU15 480 0 0 0 0
12476 Rebecca Rahbek Varde CykelklubU11P 480 0 0 0 0
22408 Emilie Lauridsen GræstedU11P 480 0 0 0 0
21402 mikkel faartoft Varde CykelklubC 480 0 0 0 0
5485 Julie Lillelund Herning Cykle klubU15P 480 0 0 0 0
23478 Oscar Rosenbom HMTBKU11 480 0 0 0 0
5199 Bjørn Borreby Andreassen Svendborg Mountainbike KlubU17 476 0 0 0 0
6047 Esben Theibel Aarhus MTBA 476 0 0 0 0
4301 Olivia Meier PronghornU19P 470 0 0 0 0
9424 Rasmus Harder Dansk Mountainbike KlubB 470 0 0 0 0
3420 Gustav Wang DEN20030313Cykleklubben Fix RødovreU15 467 0 0 0 180
3210 Jakob Andersen Aarhus MTBH40 460 0 0 0 0
20901 Mathias Krogh Christensen DMKU9 460 0 0 0 0
21247 Malte Glad Kalundborg CCU15 456 0 0 0 0
22300 Bastian Jensen DMK SRAMU13 454 0 0 0 0
22494 Ann-Dorthe Lisbygd Dansk Mountainbike KlubDA 450 0 0 0 0
22693 laurits Taarnvang Sponz mtbU13 446 0 0 0 0
10555 Martin Hansen Dansk Mountainbike KlubB 446 0 0 0 0
9987 Anja Rasmussen Ry Cycle ClubU17P 440 0 0 0 0
5016 Mikkel Aagaard Schmidt Varde CykelklubU15 440 0 0 0 0
5311 Sille Dahl Forsberg Viborg MTBU17P 440 0 0 0 0
16472 Jonas Østergaard Dansk Mountainbike KlubU19 434 0 0 0 0
12394 Mette Flansmose Dansk Mountainbike KlubD40 430 0 0 0 0
4440 Mikkel Tybjerg Dansk Mountainbike KlubU17 430 0 0 0 0
25825 Mette Kjærgaard Jørgensen Mountain Bike Klub SilkeborgDB 430 0 0 0 0
3751 Niels Vinter Mountainbike Club VejleH50 429 0 0 0 0
21934 Oliver Lillebæk ottesen Struer cykelklubU13 426 0 0 0 0
5917 Ricki Lauridsen Lemvig Cykle KlubB 426 0 0 0 0
6092 Niels Jakob Thomsen Hareskov CykelklubB 419 0 0 0 0
4967 Sigurd Klemmensen Varde CykelklubB 412 0 0 0 0
5486 Tobias Lillelund Herning Cykle klubU17 412 0 0 0 0
22015 Mia Maja Carlsen Nordsjællands MTBU11P 410 0 0 0 0
9031 Mette Hjortlund Aalborg MountainbikeklubDB 410 0 0 0 0
3127 Simon Qvortrup Mountain Bike klub SilkeborgA 408 0 0 0 0
3487 Rasmus Duus Storgaard Varde CykelklubU15 404 0 0 0 0
4077 Theodor Storm DEN20050331Hedehusene Fløng Cykle KlubU13 403 0 0 0 50
22286 Anton Jakobsen DMKU15 400 0 0 0 0
4588 Markus Heuer Dansk Mountainbike KlubU17 400 0 0 0 0
9345 William Laursen MTB 7130+B 400 0 0 0 0
16924 Lasse Laugesen Bjerringbro BMX KlubB 400 0 0 0 0
21394 Hugo Berger Kalundborg ccU9 400 0 0 0 0
11869 Charlotte Longhi Specialized Workforce Racing TeamDB 400 0 0 0 0
4037 Jesper Trans Morsø Cykel KlubA 396 0 0 0 0
9158 Christoffer Wulff Mountainbike Club VejleC 394 0 0 0 0
5997 Jens Emil Sloth Nielsen MTBK-SilkeborgA 394 0 0 0 0
5598 Henrik Baltzersen Team Merida Astral BikingA 394 0 0 0 0
21199 William Pihl DMKU13 394 0 0 0 0
3169 Jesper Kjær Nielsen . 10011039792Aalborg Mountainbikeklub B 392 0 0 0 0
13389 Alfred Refshøj DEN20071006Aalborg MountainbikeklubU11 390 0 0 0 0
9830 Mette Sofie Bønneland Maysfelt CCH HjørringD40 390 0 0 0 0
4724 Henrik Søeberg Holte MTB KlubH40 389 0 0 0 0
9687 Jacob Kvistgaard DEN20070822Give CykelklubU11 388 0 0 0 0
6277 Julie Solbjerg Appel Dansk Mountainbike KlubDA 384 0 0 0 0
23004 Mads Kryger Larsen Racing ViborgC 384 0 0 0 0
9815 Marcus Rune Iversen Mountain Bike Klub SilkeborgB 382 0 0 0 0
9255 Asger Bak Jepsen DEN20070402Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U11 381 0 0 0 15
23731 Haldor Søndergaard DENHMTBKU15 380 0 0 0 0
26974 Ella Thoft Christiansen Aalborg MountainbikeklubU11P 380 0 0 0 0
3982 Emil Bødker Roskilde Mountain Bike KlubU17 376 0 0 0 0
23519 Frederik Hviid Borning Nordsjællands MTBU13 374 0 0 0 0
9930 Tore Troelsen DEN20050617Herning Cykle KlubU13 373 0 0 0 0
7584 Tine Maria Henriksen Dansk Mountainbike KlubD40 370 0 0 0 0
23749 Thor Nørlyng DENJyccU9 370 0 0 0 0
17091 Johanne Tøt Jensen CK NordsjællandU17P 370 0 0 0 0
11341 Jane Tange Mathiasen Rold Skov MTBD40 370 0 0 0 0
36292 Bjørk Dorthea Kazanowska Jørgensen Amager cykel ring - Bornholms ccU17P 370 0 0 0 0
7280 Jonas Lindberg MTB Racing StarsA 368 0 0 0 0
25474 Kasper Bjørn-Jensen Aalborg MountainbikeklubU15 366 0 0 0 0
9483 Nikolaj Salling Rasmussen Mountain Bike Klub SilkeborgC 364 0 0 0 0
9243 Frederik Wandahl DEN20010509Roskilde Cykle RingU17 364 0 0 0 160
12396 Kasper Bergmann Mortensen Mountain Bike Klub SilkeborgU17 362 0 0 0 0
5171 Bjørk Jørgensen . 10058393879Amager Cykle RingU17P 361 0 0 0 0
16309 Kristoffer Østergaard Andersen Mountainbike Club VejleU13 360 0 0 0 0
21605 Dorthe Spurré Østergaard Morsø CykelklubDB 360 0 0 0 0
10886 Mathilde Cramer DEN20070707Sydkystens CyclingU11P 356 0 0 0 8
22398 Ferdinand Knudsen DMKU15 352 0 0 0 0
5706 Mads Landbo Holte MTB KlubU15 350 0 0 0 0
22358 Cecilie Nørgaard Eriksen Aalborg MountainbikeklubU13P 350 0 0 0 0
24053 Malte Kliem DMKU15 350 0 0 0 0
5697 Ketil Nordestgaard Varde CykelklubA 348 0 0 0 0
4107 Snorre Larsen Team Amaton SponzA 348 0 0 0 0
13822 Gullborg Guttesen DEN20041130Herning Cykle KlubU15P 346 0 0 0 0
5562 Kasper Mulvad Pedersen KALOE MTBU19 344 0 0 0 0
21211 Andreas Broch HMTBKU15 344 0 0 0 0
27003 Haldor Søndergaard Holte MTB KlubU15 340 0 0 0 0
23538 Emil Broskov NIelsen DENDMKU11 340 0 0 0 0
28617 puk sivebæk Skou . 10061784334Aarhus MTBU13P 340 0 0 0 0
28191 Mathias Hjortlund Aalborg MountainbikeklubU11 340 0 0 0 0
4598 Nikolaj Nielsen Aarhus MTBC 340 0 0 0 0
31087 Selma Lakner RMKU9P 340 0 0 0 0
31220 Johannes Brædstrup-Holm DMKU9 338 0 0 0 0
23780 Carl Clement Petersen HMTBKU15 338 0 0 0 0
3227 Mikkel Bertelsen Hammel Cykle KlubU19 337 0 0 0 0
4819 Niklas Letholm Patino Roskilde Mountain Bike KlubU19 332 0 0 0 0
5867 Henrik Kirk Ordrup CCH40 332 0 0 0 0
3135 Henrik Jappe Roskilde Mountain Bike KlubH50 328 0 0 0 0
22396 Elliott Knudsen DMKU13 328 0 0 0 0
16537 Rasmus Dalsgaard Sørensen MTB RandersU13 328 0 0 0 0
8873 Anton Nielsen Kjærsig DEN19980522MTB RandersC 326 0 0 0 0
21096 Christian Emil Winkler DMKU17 326 0 0 0 0
3303 Nikolaj Rud Østergaard DEN19940826Skive Cykle KlubC 322 0 0 0 0
4560 Hans Jørgen Hellerup . 10002476009Nr Søby Cykel KlubH60 320 0 0 0 0
4616 Lars Johnsen DEN19790802Aalborg MountainbikeklubB 320 0 0 0 0
5746 Jonas Gamborg Hammel Cykle KlubU13 320 0 0 0 0
23754 Christian Damgaard Hansen Kalundborg CCU15 320 0 0 0 0
25658 Magnus Dürr Grue DEN20070317Viborg MTBU11 320 0 0 0 0
21339 Kasper Lund Sørensen Slagelse MTBU15 316 0 0 0 0
10864 Malthe Sand Thomsen Aalborg MountainbikeklubU15 314 0 0 0 0
5572 Victor Laumand Drue Nielsen Varde CykelklubU15 312 0 0 0 0
4824 Magnus Friis Kamelarczyk Svendborg Mountainbike KlubU17 312 0 0 0 0
22891 Oliver Alfast KCCU13 312 0 0 0 0
5511 Kasper Svendsen Team Rold Skov EliteA 310 0 0 0 0
21877 Markus Gamborg Hammel Cykle KlubU11 310 0 0 0 0
3098 Michael Brems Nicolajsen . 10036116518Aarhus MTBH60 310 0 0 0 0
3238 Torben Korstgård Racing89ersH50 310 0 0 0 0
4725 Anders Bregnhøj Jensen Team Bikelife.dkA 310 0 0 0 0
5571 Allan Laumand Nielsen Varde CykelklubH40 306 0 0 0 0
23587 Jeppe Tybjerg DMKU13 304 0 0 0 0
18578 Søren Stjernholm Mountainbike Club VejleC 304 0 0 0 0
17833 Tommy Petersen Dansk Mountainbike KlubH40 303 0 0 0 0
21837 Jesper Jørgensen KccU17 302 0 0 0 0
21471 Anders Høgedal Kortsen DEN19910829Morsø Cykel KlubC 300 0 0 0 0
10001 Nicolai Østergård Varde CykelklubB 300 0 0 0 0
3533 Teddy Pedersen . 10053826896MTB RandersB 300 0 0 0 0
24050 Thor Mårtensson Cykling OdenseH40 300 0 0 0 0
5938 Simon Bak . 10051728565Cykling OdenseU19 300 0 0 0 0
4968 Ole Klemmensen Varde CykelklubH50 296 0 0 0 0
5003 Henrik Schmidt Varde CykelklubB 296 0 0 0 0
9312 Michael Nielsen . 10053825078MTB KoldingC 295 0 0 0 0
5501 Jannick Götzsche Hammel Cykle KlubU17 294 0 0 0 0
4973 Morten Rahbek Kreilgaard Cykling OdenseH50 294 0 0 0 0
4982 Poul Erik Lyhne Varde CykelklubH50 292 0 0 0 0
3756 Hjalte Egsgaard Mountainbike Club VejleU13 292 0 0 0 0
10906 Klara Schlüter DEN20070727Roskilde Cykle RingU11P 291 0 0 0 3
22721 William Brinkmann Jensen RMKU9 288 0 0 0 0
21763 Lauge Oxbøll Andersen Slagelse MTBU17 286 0 0 0 0
5886 Niels Bay Petersen Hareskov CykelklubH40 286 0 0 0 0
4704 Frede Vedersø Sølvhøj Mountainbike Club VejleU15 286 0 0 0 0
21782 Magnus Nissen DMKU13 286 0 0 0 0
5980 Betina Cramer DEN19781001Scandic Thylander Powered by OrbeaDA 284 0 0 0 70
5931 Stefan Larsen Morsø cykel klubC 282 0 0 0 0
21183 Magnus Ulberg Kalundborg CCU11 280 0 0 0 0
7054 Kirstine Holt Dansk Mountainbike KlubU19P 280 0 0 0 0
3637 Henrik Holm Nielsen DEN19641220Hammel Cykle KlubH50 280 0 0 0 0
23904 Christine Reibert Hansen Sponz MTBTeam AllerødU17P 280 0 0 0 0
9172 Freja Ringmann Mountainbike Club VejleU17P 280 0 0 0 0
21776 Silke Lill Sandstrøm Roskilde Mountain Bike KlubU15P 280 0 0 0 0
9000 Jonas Morsbøl DEN19841209Aalborg MountainbikeklubB 278 0 0 0 0
23523 Hector Glud Hjorth Roskilde Mountainbike KlubU13 278 0 0 0 0
4705 Oliver Vedersø Sølvhøj Mountainbike Club VejleU17 276 0 0 0 0
4304 Steffen Søvsø . 10061213448MTB RandersH40 276 0 0 0 0
3130 Julius Johansen DEN19990913Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 275 0 0 0 77
15834 Bo Johansen Rold Skov MTBC 274 0 0 0 0
4647 Oskar Rønn CCH HjørringU15 272 0 0 0 0
23530 Mikkel Kastrup Rold Skov MTBU19 272 0 0 0 0
22665 Mads Engsig DMKU15 270 0 0 0 0
3884 Emil Ellegaard MTB Racing StarsA 270 0 0 0 0
35965 Andrea Lindberg Vedøe HMBTKU13P 270 0 0 0 0
5190 Thomas Andreassen Svendborg Mountainbike KlubH40 266 0 0 0 0
20965 Bertram Willaing Jeppesen StenhøjgårdsvejHMTBKU13 266 0 0 0 0
9305 Mathias Møller Jørgensen DEN20030126Herning Cykle KlubU15 265 0 0 0 0
4623 Niklas Petersen Team Amaton SponzA 264 0 0 0 0
10101 Christian N. Grønset Roskilde Mountain Bike KlubU15 264 0 0 0 0
3396 Mathias Pedersen Team Amaton SponzA 264 0 0 0 0
4841 Sebastian Mikkelsen DEN20031128Herning Cykle KlubU15 264 0 0 0 0
6535 Jacob Bønneland DEN19740817Cykle Clubben HjørringH40 260 0 0 0 0
10000013 Isabel Overbye U13P 260 0 0 0 0
16947 Christian Hjorth-Hansen MTB KoldingU13 260 0 0 0 0
3906 Erik Aagaard DEN19960905Aarhus MTBA 260 0 0 0 0
9898 Lars Jørgensen Dansk Mountainbike KlubH40 258 0 0 0 0
4646 Gustav Rønn CCH HjørringU17 258 0 0 0 0
4727 Niels Bech Rasmussen DEN19951005Team Merida Astral BikingA 258 0 0 0 0
21706 Viktor Jensen RMKU13 256 0 0 0 0
3193 Jørgen Nielsen Hammel cykle klubH50 252 0 0 0 0
9298 Simon Kristoffersen Mountain Bike Klub SilkeborgU19 250 0 0 0 0
3694 Mattias Skjelmose Jensen DEN20000926Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 250 0 0 0 154
3300 Valdemar Skov Nielsen MTB KoldingU13 246 0 0 0 0
14363 Clara Blohm Clemmensen Roskilde Mountain Bike KlubDA 244 0 0 0 0
9942 Kaj Pedersen Varde CykelklubH50 240 0 0 0 0
9028 Cæcilie Christoffersen Dansk Mountainbike KlubDB 240 0 0 0 0
30924 Marcus Breinholt Lindgaard DMKU9 240 0 0 0 0
23733 Bjørn Søndergaard DENHMTBKU17 240 0 0 0 0
4168 Patrick Boje Frydkjær DEN20050319Næstved Bicycle ClubU13 239 0 0 0 26
4377 Anders Krogh Jensen DEN19931118Team OK Kvickly OdderA 238 0 0 0 0
23903 Lasse Bjernemose DMKU17 236 0 0 0 0
6369 Lasse Rieks TEAM AMATON SPONZC 236 0 0 0 0
21772 Mathias Olsen Kalundborg ccU17 236 0 0 0 0
4161 Andreas Byskov Sarbo DEN20010514Lyngby Cycle ClubU17 235 0 0 0 72
11585 Kristine Barrit Hansen Mountainbike Club VejleU15P 230 0 0 0 0
5485 Julie Lillelund . 10036122982Herning Cykle KlubU13P 229 0 0 0 0
22906 Ida Sørensen DEN20080317Herning Cykle KlubU11P 229 0 0 0 0
4842 Phillip Christiansen Svendborg Mountainbike KlubU15 228 0 0 0 0
4603 Martin Søndergaard Aalborg MountainbikeklubB 228 0 0 0 0
9587 Phillip Mathiesen DEN20030301Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U15 226 0 0 0 179
5256 Lasse Jung Nielsen Mountain Bike klub SilkeborgC 226 0 0 0 0
4210 Mette Egtoft Jensen DEN20010215Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU17P 224 0 0 0 0
5489 Mateusz Dziopa Aarhus MTBB 224 0 0 0 0
5370 Rune Christensen Hammel Cykle KlubU15 222 0 0 0 0
6247 Rasmus Winther Aalborg MountainbikeklubA 222 0 0 0 0
23127 Thomas Theunessen Kalundborg CCU15 222 0 0 0 0
5272 Rene Larsen Dansk Mountainbike KlubB 222 0 0 0 0
5725 Jannik kryger Jørgensen Dansk Mountainbike KlubB 220 0 0 0 0
3237 Alexander Andreasen . 10053822654Mountainbike Club VejleU17 220 0 0 0 0
9214 Laura Auerbach-Lind DEN20030614Amager Cykle RingU15P 219 0 0 0 23
9253 Tristan Hansen DEN20070411Amager Cykle RingU11 219 0 0 0 16
11869 Charlotte Longhi . 10055502875Specialized Workforce Racing TeamDA 218 0 0 0 0
3299 Frank Skov Nielsen MTB KoldingH40 218 0 0 0 0
4139 Mette Munkholm Madsen Holstebro Cycleclub af 1960DB 216 0 0 0 0
22188 Alexander Raagaard Hansen DMKU17 216 0 0 0 0
3526 Emil Toudal DEN19960528BHS-Almeborg-BornholmA 216 0 0 0 41
4284 Kasper Sømod MTB KoldingB 216 0 0 0 0
10000012 Otto Kemp DMKU15 214 0 0 0 0
14498 René Søndergaard MCK MTBC 214 0 0 0 0
4011 Rasmus Bøgh Wallin DEN19960102coloQuick - CULTA 214 0 0 0 98
10000016 Patrick Jensen U17 210 0 0 0 0
16768 Lars Hjuler Andersen MTB RandersC 210 0 0 0 0
10000000 Nikoline Nymand Team Nymand 209 0 0 0 0
38537 Poul Kristensen Team Ryttergaarden 209 0 0 0 0
28002 Mathea Lilly Kazanowska Jørgensen Bornholms cycle klubU11P 209 0 0 0 0
28026 Vibeke Bertram SS MTB TEAM 209 0 0 0 0
6250 Oliver Fallahpour Søholm DEN20040723Horsens Amatør CykleklubU15 208 0 0 0 0
3879 Conrad Haugsted DEN20050113Amager Cykle RingU13 207 0 0 0 69
3736 August Birk Hundt DEN20050503Næstved Bicycle ClubU13 207 0 0 0 49
33952 Jens Jørgen Munch BCCH50 206 0 0 0 0
4240 Rolf Knudsen Morsø Cykel KlubB 206 0 0 0 0
3755 Hans Peter Egsgaard Mountainbike Club VejleH40 206 0 0 0 0
10297 Magnus Ottesen Kerteminde CykelklubU17 204 0 0 0 0
6060 Jonas Lemvig Team Flammen MTBA 202 0 0 0 0
23751 Carl Nørlyng DENJyccU13 202 0 0 0 0
10000102 Peter Sørensen MTB RandersH40 200 0 0 0 0
20903 Emil Ingemann DMKU9 200 0 0 0 0
1501006082 Peter Sønderby . 0 Aarhus MTBC 200 0 0 0 0
22430 Johannes Brædstrup-Holm DMKU9 200 0 0 0 0
1499275228 Emma Lyngholm Aalborg Mountainbike KlubDB 200 0 0 0 0
21952 Phillip Lodberg Wollesen Varde CykelklubU15 200 0 0 0 0
4463 Oscar Steffensen Svendborg Mountainbike KlubU17 200 0 0 0 0
1495989287 Thomas Nørup Team Novo NordiskH40 200 0 0 0 0
1494527061 Jeppe Laumand Drue Nielsen Varde CykelklubU9 200 0 0 0 0
1494526778 Emma Lyngholm AMKDB 200 0 0 0 0
1501006128 Helle Haugaard Jessen . 0 Mountainbike Klub SilkeborgDB 200 0 0 0 0
10000184 Jørgen Anmarkrud Konnerud IL - Sykkel (NOR)U19 200 0 0 0 0
10000682 Lotte Peronard CK NordsjællandD40 200 0 0 0 0
10000001 Lotte Peronard CK NordsjællandD40 200 0 0 0 0
1501006114 Annika LANGVAD . 10006578604Specialized Racing XCDA 200 0 0 0 0
1499275284 Nikolaj Solsbæk Aarhus MTBU9 200 0 0 0 0
27085 Adam Sørup Thomsen MTB Racing starsU17 200 0 0 0 0
10000584 Freja Nilausen Roskilde Mountain Bike KlubU13P 200 0 0 0 0
5018 Sandy Vossen Rasmussen DEN19810515MTB KoldingDB 200 0 0 0 0
1499275205 Christian Gammelgaard Aalborg Mountainbike KlubC 200 0 0 0 0
1501006038 Sebastian Fini Carstensen . 10008129590CST Sandd American Eagle mountainbike Racing team A 200 0 0 0 0
5192 mads christensen DEN19790228Racing89ersB 200 0 0 0 0
10000469 Jens peter Frederiksen ingenH60 200 0 0 0 0
5799 Mathias Knudsen DEN19960728Aalborg MountainbikeklubC 200 0 0 0 0
10000977 Puk Sivebæk Skou Aarhus MTBU13P 200 0 0 0 0
1501006205 Albert Withen Philipsen . 10054772648Holte MTB KlubU13 200 0 0 0 0
1499275257 U13P 200 0 0 0 0
1501006307 Nikolaj Solsbæk . 1Aarhus MTBU9 200 0 0 0 0
10000823 Jens peter Frederiksen ingenH60 200 0 0 0 0
10000761 Per Bonde MTB RANDERSH40 200 0 0 0 0
39714 Bente Kortbæk Kibsgaard . 10064069389Viborg MTBD40 200 0 0 0 0
10000063 Alexandra Engen GHOST Factory RacingDA 200 0 0 0 0
3972 William Blume Levy DEN20010114Horsens Amatør CykleklubU17 199 0 0 0 0
23599 DANIEL MORA-SØRENSEN DMKU13 198 0 0 0 0
5568 Henrik Svarre Holte Cykel KlubH50 198 0 0 0 0
15999 Benjamin Hertz DEN20011014Cykleklubben Fix RødovreU17 197 0 0 0 187
27044 Peter Asbjørn Hansen Svendborg Mountain Bike KlubU17 196 0 0 0 0
27011 Matti Vester Mountainbike Club VejleU15 196 0 0 0 0
3793 Michelle Lauge Quaade DEN19910518Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterDA 196 0 0 0 118
6421 William Olander Holte MTB KlubU17 194 0 0 0 0
5897 Henrik Madsen Rold skov mtbH40 192 0 0 0 0
23728 Malte truelsen kalundborgU11 192 0 0 0 0
5547 Robert Schmidt-Pedersen . 10050570225Elite Cycling SnejbjergC 192 0 0 0 0
5161 Ulrik Broge . 10015789560Team Merida Astral BikingA 192 0 0 0 0
3113 Robin Juel Skivild DEN20010821Cykling OdenseU17 190 0 0 0 0
4246 Kasper Gottlieb Roskilde Mountain Bike KlubU19 190 0 0 0 0
3907 Simon Rytoft Aalborg MountainbikeklubC 190 0 0 0 0
9487 Ole Jespersen . 10010018969Team Flammen MTBA 188 0 0 0 0
3975 Otto Larsen Schmidt Roskilde Mountain Bike KlubU17 188 0 0 0 0
9978 Zacharias Ozairy DEN20030616Amager Cykle RingU15 188 0 0 0 76
23999 Thorkild Holt DMKU15 186 0 0 0 0
21201 Noel Pihl DMKU17 186 0 0 0 0
17222 Sean Nielsen Mountain Bike Club SilkeborgC 186 0 0 0 0
4865 Nadja Reichel DEN20031118Amager Cykle RingU15P 186 0 0 0 0
5786 Maria Julie Høiriis Nielsen DEN19870907Scandic Thylander Powered by OrbeaDA / DE 184 0 0 0 74
18212 Oskar Andersen DEN20080813Roskilde Cykle RingU11 184 0 0 0 10
9985 Niklas Strømsted DEN20030326Køge Cykel RingU15 183 0 0 0 162
5158 Louis Sørensen Viborg CyclingA 182 0 0 0 0
9325 Mikkel Dalsgaard MTB KoldingC 182 0 0 0 0
9252 Nicolina Hansen DEN20060127Amager Cykle RingU13P 179 0 0 0 16
28803 Alma Johansson SWE20041018Mölndals CK - Team Merida SverigeU15P 177 0 0 0 18
23066 Dennis Mejlsbom Team Hareskov CyklerC 176 0 0 0 0
21025 Kristoffer Sustmann KCCU17 176 0 0 0 0
11512 Joakim Ludvigsen Hammel cykle klubU15 176 0 0 0 0
37402 Stine Møller Jørgensen Jeg har startnummer på ) 176 0 0 0 0
21012 Mads Balslev DMKU11 176 0 0 0 0
28150 Janni Terp Hansen Mountainbike Club VejleD40 176 0 0 0 0
28039 Piet LOOS DEURSG NordheideU13 175 0 0 0 0
12764 Malthe Obitsø Forsberg DEN20080530Cykle Klubben AarhusU11 174 0 0 0 0
5235 Mille Bidstrup Petersen DEN20050331Amager Cykle RingU13P 172 0 0 0 7
10047 Christopher Johansson DEN20050112Randers Cykleklub af 1910U13 172 0 0 0 0
32864 Michael Dall Team Ryttergaarden 172 0 0 0 0
1494526816 Frederik Hjortlund Aalborg MTBU13 170 0 0 0 0
10000856 Johannes Albers RSG NordheideC 170 0 0 0 0
10000938 Saga Molin Swedish National TeamU19P 170 0 0 0 0
10000745 Linn Gustafzzon Swedish National TeamDA 170 0 0 0 0
12230 Thomas Nørup . 10000965637Team Novo NordiskH40 170 0 0 0 0
1501006308 Jeppe Laumand Drue Nielsen . 2Varde CykelklubU9 170 0 0 0 0
1501006129 Lone Øhlenschlæger . 0 Aalborg Mountainbike KlubDB 170 0 0 0 0
4217 Mathias Hanghøj Poulsen . 10011201763Hammel Cykle KlubU19 170 0 0 0 0
10000008 Emilie Liva Petersen RMKU9P 170 0 0 0 0
3257 Thomas Nørup Team Novo NordiskH40 170 0 0 0 0
10000064 Malene Degn GHOST Factory RacingDA 170 0 0 0 0
5365 Martin Libak Hansen CCH HjørringA 170 0 0 0 0
10000366 Lotte Peronard CK NordsjællandD40 170 0 0 0 0
1499275285 Andreas Røge Pedersen Aalborg Mountainbike klubU9 170 0 0 0 0
31506 Oskar Hertz HmtbkU13 170 0 0 0 0
25070 Emilie Liva Petersen Roskilde Mountain Bike KlubU9P 170 0 0 0 0
1494526779 Charlotte Longi SpecializedDB 170 0 0 0 0
1495989233 Thomas Vestergaard Bundgaard DEN19840221Frederikshøj Cykling ClubA 170 0 0 0 0
36253 Rasmus Reedtz-Runge HMTBKU11 170 0 0 0 0
5744 Søren Folke Varde CykelklubH40 170 0 0 0 0
1501006115 Malene Degn . 10048890408Ghost factory racingDA 170 0 0 0 0
9535 Lotte Peronard . 10053824775CK Nordsjælland D40 170 0 0 0 0
1495989285 Anne Mette Rasmussen Racing ViborgDB 170 0 0 0 0
5799 Mathias Knudsen Aalborg MountainbikeklubB 170 0 0 0 0
27136 Jens Frey Halling Team Hareskov CyklerB 170 0 0 0 0
10000016 Petter Fagerhaug Lillehammer CKA 170 0 0 0 0
21003 Kristoffer Kolberg Slagelse MTBU11 170 0 0 0 0
24205 Thomas Nørgaard Aarhus MTBH40 170 0 0 0 0
3161 Ole Egeblad Sydkysten CyclingH50 170 0 0 0 0
22298 Bastian Jensen Dansk Mountainbike KlubU13 170 0 0 0 0
4189 Peter Busk DEN20010418Greve Cykle ClubU17 169 0 0 0 101
3091 Nicolaj Brems Mountainbike Club VejleH40 168 0 0 0 0
3488 Christian Duus Storgaard Varde CykelklubA 168 0 0 0 0
4679 Thomas Dahl Varde CykelklubU19 168 0 0 0 0
22298 Bastian Jensen DEN20050126Dansk Mountainbike KlubU17 168 0 0 0 0
22391 Michael Breck Møller Sponz mtbU13 168 0 0 0 0
20537 Torben Kvistgaard Nielsen Bjerringbro BMX KlubH40 168 0 0 0 0
4431 Jens PAPE DEN19560620Hedensted Cykel KlubH60 166 0 0 0 0
23726 Martin truelsen kalundborgU13 166 0 0 0 0
3174 Tobias Lund andresen DEN20020820Cykleklubben Fix RødovreU17 164 0 0 0 117
6838 Peder Morsing MTB RandersA 164 0 0 0 0
21036 Oskar Louw Larsen DEN20071227Roskilde Cykle RingU11 163 0 0 0 5
3558 Pernille Mathiesen DEN19971005Team VéloCONCEPT WomenDA 162 0 0 0 0
21973 Victor Grue Enggaard Holte MTB KlubU17 162 0 0 0 0
25384 Kaj Trans DEN19610711Morsø Cykel KlubH50 160 0 0 0 0
5967 Henrik Johannesson Dansk Mountainbike KlubH40 160 0 0 0 0
10547 Julia Borgström Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU17P 160 0 0 0 23
3287 Oliver B. Søndergaard DEN20030619Silkeborg IF CyklingU15 159 0 0 0 0
17638 Niels Tranegaard Mountainbike Club VejleC 158 0 0 0 0
4573 Lukas Lund Sørensen DEN20030219Cykle Klubben AarhusU15 157 0 0 0 0
3995 Janni Bormann DEN19641119Scandic Thylander Powered by OrbeaDA 156 0 0 0 100
5802 Steffen Munch Hansen DEN19450905Cykle Clubben HjørringH70 156 0 0 0 0
9505 Frank Staals Aarhus MTBA 156 0 0 0 0
16984 Thomas Bødker Roskilde Mountain Bike KlubH40 154 0 0 0 0
4152 Kim Johannsen DEN19800305Dansk Mountainbike KlubA 154 0 0 0 0
6954 René Druschke Larsen Team Hareskov CyklerH50 154 0 0 0 0
4368 Mette Fugl DEN19801017Dansk Mountainbike KlubDA 153 0 0 0 0
5342 Mads Hoffmann Mountain Bike klub SilkeborgC 152 0 0 0 0
16978 Patrik Oldenborg MTB KoldingU15 152 0 0 0 0
5359 Claus Larsen DEN19551005Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 152 0 0 0 29
13187 Heidi Walther DEN19750601Køge Cykel RingDB 152 0 0 0 0
4823 Rasmus Sørensen MTB KoldingC 152 0 0 0 0
10240 Brian Kielgast Rold Skov MTBH50 152 0 0 0 0
24066 Daniel Thoudahl Aalborg MountainbikeklubU17 152 0 0 0 0
3407 Tusnelda Svanholmer DEN20010510Amager Cykle RingU17P 151 0 0 0 2
1499275253 Luna Lau RoldskovU11P 150 0 0 0 0
10000303 Alma Johansson Mölndals CK / Merida Sverige (SWE)U15P 150 0 0 0 0
5817 Knud Juul Jensen . 10060052579Racing89ersH60 150 0 0 0 0
1495989279 Susanne Fuglsang .D40 150 0 0 0 0
3909 Lennart Fuglsang Morsø cykel klubB 150 0 0 0 0
1494526968 Anna Madsen DENTeam Rold Skov EliteDA 150 0 0 0 0
5304 Dina Miljkovic Gl. Rye MTBU13P 150 0 0 0 0
1499275230 Sanne Svendsen AMKDB 150 0 0 0 0
10000227 Martine Opsahl IF FrøyU19P 150 0 0 0 0
1499275207 Chris Dausel Racing ViborgC 150 0 0 0 0
10000000 Ena Elisa De Melo Motion Kvinder 150 0 0 0 0
3961 Simon Andreassen . 10009436363Specialized Racing XCA 150 0 0 0 0
1494527014 Ella Thoft Christiansen Aalborg Mountainbike KlubU11P 150 0 0 0 0
10000708 Emil Linde Swedish National TeamA 150 0 0 0 0
1501006309 Marcus Huss . 3Aarhus MTBU9 150 0 0 0 0
1501006110 Anette Millennium . 10063934906Cykling OdenseD40 150 0 0 0 0
10000418 Per Bonde MTB RANDERSH40 150 0 0 0 0
10000079 Anna Stray Rongve CK HaugalandDA 150 0 0 0 0
4885 Mikkel Ulriksen Varde CykelklubC 150 0 0 0 0
39493 Peter Hjort DMK 150 0 0 0 0
1499275286 Oliver Jakobsen Falcon MTBU9 150 0 0 0 0
1501006084 Jacob Armose . 0 MTB RingkøbingC 150 0 0 0 0
9923 Joachim Borreskov Mikkelsen Mountain Bike Klub SilkeborgU17 150 0 0 0 0
10000186 Carl Jarnhagen ik hakarpspojkarna, huskvarna (SWE)U19 150 0 0 0 0
10000827 Warren Bates Musette Malmö - BMCB 150 0 0 0 0
27766 Melker Stoltz SWE20070416CK RingenU11 / P9-10 150 0 0 0 24
10000104 Johnny Lillelund Herning Cykle KlubH40 150 0 0 0 0
4990 Martin Stage Nielsen Varde CykelklubU19 148 0 0 0 0
21953 Victor Ottergren MTB NordsjællandU15 146 0 0 0 0
16388 jacob hindsgaul madsen DEN20000714Team Herning CK JuniorU19 146 0 0 0 0
30669 Aksel Dalberg DMKU13 146 0 0 0 0
3529 Martin Toft Madsen DEN19850220BHS-Almeborg-BornholmA 144 0 0 0 90
5395 Jacob Christensen DEN20020805Horsens Amatør CykleklubU17 144 0 0 0 0
5270 Carl-Frederik Bévort DEN20031124Arbejdernes Bicykle Club (Abc)U15 143 0 0 0 129
15797 Mille Estvan-slonina DEN20080204Team Cycling RingstedU11P 143 0 0 0 0
9888 Joshua Amos Gudnitz DEN20010819Cykleklubben Fix RødovreU17 142 0 0 0 29
16825 Louise Holm Houbak DEN19751211Scandic Thylander Powered by OrbeaDA / DE 142 0 0 0 96
26970 Mathias Porsmose Andersen CCH HjørringU17 142 0 0 0 0
3103 Mathias Krigbaum DEN19950203coloQuick - CULTA 142 0 0 0 46
23873 Astrid Norup Christiansen DEN20080307Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U11P 142 0 0 0 0
4466 Mads-Emil Dupont Hougaard DEN20030822Randers Cykleklub af 1910U15 140 0 0 0 0
4737 Tue Larsen DEN20010508Slagelse Cykle RingU17 140 0 0 0 122
6427 Louise Norman Hansen DEN19950212Team VéloCONCEPT WomenDA 140 0 0 0 0
3243 Kasper Andersen DEN20020701Cykleklubben Fix RødovreU17 138 0 0 0 172
16718 Allan Blach MTB RandersC 138 0 0 0 0
17841 Aksel Storm DEN20071022Hedehusene Fløng Cykle KlubU11 138 0 0 0 5
3613 Victor Fuhrmann Desimpelaere DEN20010110Køge Cykel RingU17 137 0 0 0 37
4890 Morten Risbjerg Hansen DEN19790809Carl Ras CX Team-Sydkysten CyclingB 136 0 0 0 0
5490 Børge Bundgaard SØRENSEN DEN19470330DanmarkH70 136 0 0 0 2
16977 Mads-Emil Riemenschneider Andersen DEN20020617Holstebro Cykleclub af 1960U17 136 0 0 0 0
3080 Anders Bisgaard DEN19860525Rold Skov MTBB 136 0 0 0 0
5776 Gert Klarskov Petersen PRONGHORN RACINGB 136 0 0 0 0
19036 Klaus Rasmussen DEN19710817MTB RandersC 136 0 0 0 0
21933 Jan Hansen Mountainbike Club VejleH50 134 0 0 0 0
28808 Sylvester Pank Græsted mtbU9 134 0 0 0 0
39465 Palle Jørgensen H50 133 0 0 0 0
3893 Allan Qvortrup Tvilum Bachmann DEN19800331Hammel Cykle KlubA 132 0 0 0 0
23041 Jesper Bech Team Hareskov Cykler 131 0 0 0 0
10000132 Teddy Pedersen MTB RANDERSB 130 0 0 0 0
1494526803 Torben Jørgensen Holstebro Cykelclub af 1960H50 130 0 0 0 0
8261 Sonny Hansen DEN19740405Varde CykelklubH40 130 0 0 0 0
1495989265 Morten Menzel Mountain Bike Klub SilkeborgC 130 0 0 0 0
10000049 Ulrik Broge Team Merida Astral BikingA 130 0 0 0 0
10000828 Lars Johnsen AMKB 130 0 0 0 0
10000910 Vilgot Lindh Härnösands CKU19 130 0 0 0 0
10000359 Ida Johansson Mölndals CK / Merida Sverige (SWE)U17P 130 0 0 0 0
3125 Karsten Arnfeldt Olsen . 10036117023Fredericia Cycle ClubH60 130 0 0 0 0
4840 kent bo lauridsen DEN19620810Aarhus Cycling (AaC)H50 130 0 0 0 0
3330 Jeppe Hanssing DEN19981120Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB 130 0 0 0 0
10000187 Jonatan Nejderås Borås CAU19 130 0 0 0 0
1501006310 Magnus Dollerup . 4Slagelse mtbU9 130 0 0 0 0
10000080 Malin Tindberg Musette Malmö - TrekDA 130 0 0 0 0
35275 Søren Nymand HMTBKH40 130 0 0 0 0
39463 Anton Jørgensen U13 130 0 0 0 0
5341 Brian Skovsen . 10063776672MTB RandersC 130 0 0 0 0
15189 Amanda Guldbæk Hansen DEN19991030Roskilde Cykle RingU19P 129 0 0 0 0
9862 Mick Møller Aarhus MTBC 128 0 0 0 0
16825 Louise Holm Houbak DEN19751211Scandic Thylander Powered by OrbeaDB 128 0 0 0 16
10125 Frederik Lykke DEN20040401Silkeborg IF CyklingU15 128 0 0 0 0
5504 Carsten Kristiansen DEN19650817Holte MTB KlubH50 128 0 0 0 0
27725 Sonnich Nielsen . 10060937505Varde CykelklubH40 128 0 0 0 0
23730 sebastian Vind kalundborgU13 128 0 0 0 0
3470 Oliver Wulff Frederiksen DEN20001011Team Pythonprocom - VelowearU19 127 0 0 0 30
23193 Ida Krickau Ketelsen DEN20060615Køge Cykel RingU11P 127 0 0 0 5
9977 Jeppe Klein Jensen DEN19990105Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 127 0 0 0 0
25032 Caroline Andersson SWE20010729Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU17P 126 0 0 0 0
3275 Thorolf Rønhede DEN20010226Cykleklubben Fix RødovreU17 126 0 0 0 103
24173 Mathias Oliver Nielsen Nordsjællands MTB (Sponz)U13 126 0 0 0 0
4232 Frederik Irgens Jensen DEN19990109Team Pythonprocom - VelowearU19 126 0 0 0 0
22264 Hjalte Broberg Eriksen SponzU11 126 0 0 0 0
15589 Kristian Egholm DEN20040316Holbæk CykelsportU15 125 0 0 0 82
5909 Oliver Nielsen KALOE MTBU19 124 0 0 0 0
20761 Chris Dausel Racing ViborgC 124 0 0 0 0
11152 Lucas Aanundsen Cykling OdenseU15 124 0 0 0 0
3998 Asbjørn Ravn Rasmussen DEN19980221Hammel Cykle KlubB 124 0 0 0 0
4811 Gustav Dahl Holte MTB KlubU19 122 0 0 0 0
15198 Thomas Holdorf DEN19770311Aarhus MTBH40 122 0 0 0 0
3106 Sander Andersen DEN19991024Team ABC JuniorU19 122 0 0 0 104
7294 Mathias Alexander E Larsen DEN19990502Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 121 0 0 0 29
7202 Johanne Resen DEN20060711Amager Cykle RingU13P 120 0 0 0 10
4190 Mikael Aakmann Pedersen DEN19870910Morsø Cykel KlubA 120 0 0 0 0
8892 Jakob Madsen Mountainbike Club VejleC 120 0 0 0 0
22895 Søren Rasmussen Racing ViborgB 120 0 0 0 0
24787 Jens Horsdal Rold Skov MTBH40 120 0 0 0 0
4984 Anders Madsen Svendborg Mountainbike KlubU17 120 0 0 0 0
27704 Benjamin Friis Kamelarczyk Svendborg Mountainbike KlubU13 118 0 0 0 0
21077 Jacob Engelsen Græsted MTBU15 118 0 0 0 0
4038 Thomas Trans . 10014418325Morsø Cykel KlubB 118 0 0 0 0
5275 Peter Sørensen DEN19690717MTB RandersH40 118 0 0 0 0
3315 Nils Eigil Bradtberg DEN19821019Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 118 0 0 0 82
3931 Anders Foldager DEN20010727Hammel Cykle KlubU17 118 0 0 0 0
11251 Daniel Stampe DEN19960727Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB 116 0 0 0 20
10375 Thomas Grønbech Svendborg Mountainbike KlubU17 116 0 0 0 0
25743 Sune Zoffmann Odense Triathlon KlubH40 116 0 0 0 0
9263 Sergio Tu TWN19970224Roskilde Cykle RingB 116 0 0 0 16
14504 Mikkel Jepsen Morsø cykel klubC 116 0 0 0 0
29172 Wilma Olausson Bäckstedt Hotchillee (Wales)U17P 115 0 0 0 10
3188 Noah Wulff DEN20050614Cykle Klubben AarhusU13 114 0 0 0 0
24058 Alex Jackson DMKU15 114 0 0 0 0
39442 Andreas Brask Andersen Team Pronghorn Racing 114 0 0 0 0
9825 Karl Lindegaard DEN20051101Cykle Klubben AarhusU13 114 0 0 0 0
16710 jan Møller DEN19571116Cykling OdenseH60 114 0 0 0 0
3933 Johan Price-Pejtersen DEN19990526Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 113 0 0 0 40
3734 Morten Dommerbye MTB RandersH40 112 0 0 0 0
20988 Lars Kjærgaard DEN19710303Morsø Cykel KlubH40 112 0 0 0 0
3654 Morten Christensen Sorø Bicycle ClubH40 112 0 0 0 0
22394 Oscar Couppé Græsted Mountainbike KlubU15 112 0 0 0 0
4386 Solbjørk Minke Anderson DEN20040815Amager Cykle RingU15P 111 0 0 0 15
1501006193 Oscar Rosenbom . 7Holte MTB KlubU11 110 0 0 0 0
3146 Jonny Jørgensen DEN19640411Randers Cykleklub af 1910H50 110 0 0 0 0
9517 Søren Riber MTB KoldingU17 110 0 0 0 0
3593 Diana Brälye Dansk Mountainbike KlubD40 110 0 0 0 0
13699 Jakob Fink Andersen MTB RandersH40 110 0 0 0 0
10000065 Ida Jansson Falu ckDA 110 0 0 0 0
10000632 Alexander Andreasen Mountainbike Club VejleU17 110 0 0 0 0
1499275249 Kasper Solsbæk Aarhus MTBU11 110 0 0 0 0
6237 Kristian Paarup Aalborg MountainbikeklubU17 110 0 0 0 0
10000546 Rasmus Reedtz-Runge Holte MTB KlubU11 110 0 0 0 0
1501006132 Helle Hygum . 10007274374Holstebro Cycleclub af 1960DB 110 0 0 0 0
10000122 Jon Erland Flogstad Moss CK (NOR)H50 110 0 0 0 0
3240 Luis Carl Jørgensen DEN20020112Roskilde Cykle RingU17 110 0 0 0 204
27532 Aleksander Bech Team Hareskov CyklerU13 110 0 0 0 0
29358 Mikael Aarestrup Dansk Mountainbike KlubH40 110 0 0 0 0
10426 Josefine Bahnsen Aarhus MTBDB 110 0 0 0 0
9761 Jonas lemvig . 10015074184Team Flammen MTBA 110 0 0 0 0
1494526811 Mathias Hjortlund Aalborg MTBU11 110 0 0 0 0
1494527016 Luna-Marie Weber Lau Rold Skov MTBU11P 110 0 0 0 0
27890 Elvira HELLBERG RAGNARSSON SWECK BureU15P 110 0 0 0 40
10000474 Teddy Pedersen MTB RANDERSB 110 0 0 0 0
5537 Carsten Leth LUNDH DEN19671213Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 110 0 0 0 45
10001022 Signe Møjbæk Varde cykelklubU15P 110 0 0 0 0
10000179 Peer Pinnerup C 110 0 0 0 0
9277 Mogens Laustsen DEN19641021Mountain Bike Klub SilkeborgH50 110 0 0 0 0
10000234 Oscar Rosenbom Holte MTBKU11 110 0 0 0 0
1494526804 Erik Corneliussen KaloeH50 110 0 0 0 0
6947 Jens Hjort Christensen Kæden Nr. LyndelseC 110 0 0 0 0
8638 Kristina Thrane DEN19900116Aarhus MTBDA 110 0 0 0 0
1501006311 Lucas Engsig . 5DMKU9 110 0 0 0 0
1501006112 Susanne Ottosen . 10063934805Svendborg Mountainbike KlubD40 110 0 0 0 0
27892 Miranda HELLBERG RAGNARSSON SWECK BureU13P 109 0 0 0 20
4163 Anders Lau Jespersen DEN19570228Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 108 0 0 0 14
17657 Søren Nygaard Pedersen MTB KoldingU15 108 0 0 0 0
9177 Magnus Nielsen KALOE MTBU15 108 0 0 0 0
3192 Alexander Arnt Hansen DEN20030513Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U15 108 0 0 0 159
9696 Maria Adamsen DEN19850801Amager Cykle RingDB 108 0 0 0 12
3773 Ken G Hansen DEN19551128Politiets IF Kbh-CyklingH60 106 0 0 0 0
10000007 Frederik Bloch DMKU15 106 0 0 0 0
4652 Helle Hygum DEN19801205Holstebro Cycleclub af 1960DB 106 0 0 0 0
24197 William Dyhr Andreasen SponzU13 106 0 0 0 0
9848 Martin Romby Mountainbike Klub SilkeborgC 106 0 0 0 0
9469 Frederik Nybo Eriksen DEN20000307Team Herning CK JuniorU19 106 0 0 0 0
23969 Magnus Rosenbom HMTBKU13 106 0 0 0 0
5810 Helgi Winther Olsen MTB.foA 106 0 0 0 0
7119 Sebastian Lundtoft Lindbjerg DEN20050404Herning Cykle KlubU13 106 0 0 0 0
5529 Thomas Jepsen DEN19840322Sønderborg Cykle KlubD 106 0 0 0 0
21777 William Bulow Holte MTB KlubU17 106 0 0 0 0
3397 Thomas Bo DEN19640815Hareskov CykelklubH50 106 0 0 0 49
14178 Kirsten Søvang DEN19830502Scandic Thylander Powered by OrbeaDB 104 0 0 0 14
3683 Martin Hammer Larsen DEN19720313Carl Ras CX Team-Sydkysten CyclingH40 104 0 0 0 37
9018 Kewin Friis Kamelarczyk Svendborg Mountainbike KlubH40 104 0 0 0 0
10046 Jakob Falk Paarup DEN20051014Amager Cykle RingU13 104 0 0 0 84
7344 Heidi Gabriel DEN19840723Sydkystens CyclingDB 104 0 0 0 9
11454 Nicolai Wandahl DEN20040419Höllviken CK - SEU15 104 0 0 0 153
4919 Magnus Rost DEN20010214Slagelse Cykle RingU17 104 0 0 0 159
9324 Simon Dalsgaard MTB KoldingC 104 0 0 0 0
28806 Ida JOHANSSON SWEMölndals CK - Team Merida SverigeU17P 102 0 0 0 12
5362 Hasse Larsen DEN19520204Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 102 0 0 0 37
13422 Jonas Thøger Skjødt DEN19910404Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 102 0 0 0 33
4581 Claus Westerholt DEN19511013Lolland-Falster Cykle KlubH60 102 0 0 0 14
3556 Iben Bohé DEN19700807Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)DA 102 0 0 0 22
5984 Christian Flindt-Larsen DEN19670924Politiets IF Kbh-CyklingH50 102 0 0 0 30
4994 Søren Nielsen DEN19640501Varde CykelklubH50 100 0 0 0 0
5770 Alan KEHLET DEN19461018DanmarkH70 100 0 0 0 0
12475 Henrik Bjarne Jensen DEN19560316Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH60 100 0 0 0 0
37162 Lars Klit Christensen DEN19931103Aalborg MountainbikeklubC 100 0 0 0 0
10000860 Kjeld Skannerup C 100 0 0 0 0
10000475 Warren Bates Musette Malmö - BMCB 100 0 0 0 0
1501006312 Lasse Skou Vinding . 9Herning Cykle KlubU9 100 0 0 0 0
6685 Emil Weis DEN20010713Roskilde Cykle RingU17 100 0 0 0 0
10000624 Ida Olivarius Holte MTB KlubU15P 100 0 0 0 0
1494526812 Oliver Nørgaard Eriksen Aalborg MountainbikeklubU11 100 0 0 0 0
1494527022 Kasper Birk Thøgersen HammelU13 100 0 0 0 0
5871 Jurgen Janssen NLD19741001Morsø Cykel KlubH40 100 0 0 0 0
10000189 Mathias Hanghøj Poulsen Hammel Cykle KlubU19 100 0 0 0 0
10000087 Per Bonde MTB RANDERSH40 100 0 0 0 0
5620 Rasmus Kristensen DEN19980325Varde CykelklubD 100 0 0 0 0
1494527009 Mathias Hjortlund Aalborg MountainbikeklubU11 100 0 0 0 0
10000413 Malin Tindberg Musette Malmö - TrekDA 100 0 0 0 0
10000111 Henrik Svarre HOLTE CKH50 100 0 0 0 0
28161 Søren Kjerulf Team Hareskov CyklerH40 100 0 0 0 0
4418 Jens Peter Frederiksen . 10063623189Cykling OdenseH60 100 0 0 0 0
1494527001 Michael Lyngholm .H50 100 0 0 0 0
10000710 Joel Burman Swedish National TeamA 100 0 0 0 0
5941 mathieu feder schwaner FRA19810527Aarhus MTBB 100 0 0 0 0
23849 Kent Lundager 2ØL MTB KØGE 100 0 0 0 0
39459 Liv Andersen . 10063974514Slagelse MountainbikeU17P 100 0 0 0 0
5553 Aksel Bech Skot-Hansen DEN20000611Team Mascot WorkWearU19 99 0 0 0 0
4233 Kasper Due Kaspersen DEN20020527Tissø Cykle RingU17 98 0 0 0 91
4340 claus holm DEN19700627Holte Cykel KlubH40 98 0 0 0 32
10127 Mikkel Lykke DEN20051012Silkeborg IF CyklingU13 98 0 0 0 0
3888 Jens Frøslev-Nielsen DEN19640826Værløse-Farum CykelklubH40 98 0 0 0 87
3695 Rasmus Christian Quaade DEN19900107Team Giant - CastellliA 98 0 0 0 82
3319 Louis Bendixen DEN19950623coloQuick - CULTA 98 0 0 0 45
5815 kell wohlert DEN19470308Greve Cykle ClubH70 98 0 0 0 2
4482 Flemming NIELSEN DEN19740720DanmarkH40 98 0 0 0 0
9575 Victor Vad DEN20050305Ordrup Cykle ClubU13 98 0 0 0 59
3343 Arne Birkemose DEN19981024Herning Cykle KlubB 98 0 0 0 0
3079 Frederik Thomsen DEN20001003Team Mascot WorkWearU19 98 0 0 0 0
3494 Ludvig Anton Wacker DEN20000715Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 97 0 0 0 67
4508 Henrik Jensen DEN19551023Randers Cykleklub af 1910H60 96 0 0 0 0
3744 Emil Als Feldberg Hansen DEN20030406Holbæk CykelsportU15 96 0 0 0 69
7110 Gustav Heyn DEN19991006Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U19 94 0 0 0 167
4154 Anders Krebs Ovesen DEN19670618Silkeborg IF CyklingH50 94 0 0 0 0
4936 Malte Birch Holte MTB KlubA 94 0 0 0 0
3666 Thomas Rald Kaspersen DEN20000704Team Pythonprocom - VelowearU19 94 0 0 0 0
5360 Mads Østergaard Kristensen DEN19980126Herning Cykle KlubB 94 0 0 0 0
10000422 Anders Edvard Johansen Holte MTB KlubH40 94 0 0 0 0
4864 Trille Reichel DEN20031118Amager Cykle RingU15P 93 0 0 0 0
14125 Mads Schulz Jørgensen DEN20051029Roskilde Cykle RingU13 93 0 0 0 62
6056 Christopher Ouzman DEN19660601Hvidovre Cykle KlubH50 92 0 0 0 30
4474 jan høegh DEN19460413Politiets IF Kbh-CyklingH60 92 0 0 0 4
5862 niels MARQUARD DEN19660506DanmarkH50 92 0 0 0 37
3577 Christian Gorm Albrechtsen DEN19980413Herning Cykle KlubB 92 0 0 0 0
9509 Torleif Røberg DEN19641225Fredericia Cycle ClubH50 92 0 0 0 0
6193 Jacob Winther Johansen Holte MTB KlubB 92 0 0 0 10
12623 Simon Tvede DEN19720904Ordrup Cykle ClubH40 92 0 0 0 66
3555 Camilla Møllebro Pedersen DEN19840521Team VéloCONCEPT WomenDA 92 0 0 0 0
3795 klaus peter petersen DEN19510218Aalborg Cykle-RingH60 92 0 0 0 0
3916 Michael Carbel Svendgaard DEN19950207Team VéloCONCEPTA 92 0 0 0 0
26584 Simon Pilsgaard Hansen Dansk Mountainbike KlubU17 90 0 0 0 0
10000695 Line Panum MTBK SilkeborgDB 90 0 0 0 0
39242 Rene Christensen Aarhus Mtb 90 0 0 0 0
3876 Niels H Leist DEN19671221Ordrup Cykle ClubH40 90 0 0 0 71
4893 Mathias Skov-Jensen DEN19890518BHS-Almeborg-BornholmA 90 0 0 0 89
6407 Sebastian Andreasson DEN20020415Cykleklubben Fix RødovreU17 90 0 0 0 36
5491 Stig Raagaard Hansen Dansk Mountainbike KlubH50 90 0 0 0 0
1494526934 Nikolaj Nielsen NæstvedC 90 0 0 0 0
10000913 Mathias Hanghøj Poulsen Hammel Cykle KlubU19 90 0 0 0 0
1501006088 Lasse Rieks Jensen . 0 Slagelse MtbC 90 0 0 0 0
3270 Bjarne Olsen DEN19640921Silkeborg IF CyklingH40 90 0 0 0 0
1494526977 Maja Lindvig Olsen Aarhus MTBDB 90 0 0 0 0
3796 Mette Kristine Tygesen DEN20050813Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U13P 90 0 0 0 0
1501006313 Hugo Berger . 10Kalundborg ccU9 90 0 0 0 0
1501006134 Emma Lyngholm . 0 Aalborg MountainbikeklubDB 90 0 0 0 0
4619 Robert FØLBÆK DEN19670907Brædstrup Cykel KlubH50 90 0 0 0 0
9721 Thomas Dahl . 10015808051Varde CykelklubU19 90 0 0 0 0
24207 Kasper Busk MTB KoldingH40 90 0 0 0 0
9412 Andreas Stokbro Nielsen DEN19970408Riwal Platform Cycling TeamA 90 0 0 0 0
23958 Matti Jespersgaard U9 90 0 0 0 0
1494527010 William Palmer AMKU11 90 0 0 0 0
20994 Jesper Boll Bukhave DEN19850503Morsø Cykel KlubC 90 0 0 0 0
10000497 Martin Hauge Hansen Slagelse MTBC 90 0 0 0 0
1494526916 Alexander Hulshoff Aalborg MountainbikeklubB 90 0 0 0 0
9431 Martin Thimes DEN19820420Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 90 0 0 0 0
10000067 Ingrid Bøe Jacobsen Halden CKDA 90 0 0 0 0
27959 Frode Nygård Team Hareskov CyklerH40 90 0 0 0 0
4296 Silje Alsbjerg Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU19P 90 0 0 0 0
16807 Johanne Marcher DEN19980308Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKDA 88 0 0 0 57
3329 Eigil Nikolajsen DEN19980214Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 88 0 0 0 29
27854 Dennis Schütz Roungkvist DEN19900815Horsens Amatør CykleklubD 88 0 0 0 0
3156 Nicolai Overgaard Mountain Bike Klub SilkeborgC 88 0 0 0 0
3426 Flemming Steen DEN19670528Horsens Amatør CykleklubH40 88 0 0 0 0
4622 Henrik Frederiksen DEN19680603Holte Cykel KlubH40 88 0 0 0 76
6096 Nanna Warming Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU19P 88 0 0 0 0
16712 Jochen Keiler DEU19570225SG Athletico BüdelsdorfH60 88 0 0 0 0
4241 Anton Larsen DEN20050505Roskilde Cykle RingU13 87 0 0 0 0
19456 Mads Fenneberg DEN20010329Horsens Amatør CykleklubU17 87 0 0 0 0
3740 Anders Toft Nielsen DEN20020410Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U17 86 0 0 0 0
5858 Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen DEN19990726Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKDA 86 0 0 0 45
7109 jimmy havmøller DEN19660831Aarhus Cycling (AaC)H50 86 0 0 0 0
3345 Karl Klinge DEN19980921Team Georg Berg Cycling EliteB / HS 86 0 0 0 25
3622 Valdemar Kure Krogh DEN19991104Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 86 0 0 0 56
3291 Charlotte Nobel DEN19670419Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 86 0 0 0 10
15393 Christoffer Skovgaard Bredvig MTB KoldingC 86 0 0 0 0
4278 Andreas Nielsen DEN19970405Nyborg Cykle KlubB 85 0 0 0 50
4669 Morten Tillquist NIELSEN DEN19731102DanmarkH40 84 0 0 0 0
3733 Mette Line Eriksen DEN19681004Fredericia Cycle ClubDB 84 0 0 0 0
19888 Emil Sønderby Hansen Aarhus MTBC 84 0 0 0 0
16953 Poul Bentsen DEN19880216Kolding Bicycle ClubD 84 0 0 0 0
3426 Flemming STEEN DEN19670528DanmarkH50 84 0 0 0 0
7995 Nikolaj Richardt Jørgensen DEN19710326Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H40 84 0 0 0 74
3651 Lasse Svoldgaard Andersen DEN20050430Silkeborg IF CyklingU13 84 0 0 0 0
6025 Jesper Jensen DEN19720724Holte Cykel KlubH40 84 0 0 0 42
3869 Jesper NIELSEN DEN19651223DanmarkH50 84 0 0 0 0
4046 Thor Mørup Prødel DEN19970725Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB / HS 84 0 0 0 24
9032 Søren Engesgaard Hjortlund Aalborg MountainbikeklubC 84 0 0 0 0
3340 Nikolaj Vejby Møller DEN19980901Team AURA Energi - CK AarhusB 82 0 0 0 0
4964 Kenneth Iversen DEN19710627K C K HerlevH40 82 0 0 0 108
28928 Rasmus Hestbek Lund DEN19931010Cykle Klubben AarhusB 82 0 0 0 0
16963 Jacob Roed MTBKoldingU15 82 0 0 0 0
3270 Bjarne OLSEN DEN19640921Silkeborg IF CyklingH50 82 0 0 0 0
4534 Tommy Hass DEN19730914DCR - BallerupH40 82 0 0 0 73
4556 Michael Allan HANSEN DEN19630313Ordrup Cykle ClubH50 82 0 0 0 88
7527 Mikkel Beck Olsen DEN19980812Team AURA Energi - CK AarhusB 82 0 0 0 0
9438 Jakob Hoffmann DEN19861217Randers PI CykelafdelingenC 82 0 0 0 0
3398 Ida Victoria Konradsen Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U19P 82 0 0 0 2
7990 Michael Styrk Andersen DEN19851209Cykling OdenseB 81 0 0 0 35
7901 Anna Madsen Team Rold Skov EliteDA 80 0 0 0 0
1494527011 Oliver Nørgaard Eriksen AMKU11 80 0 0 0 0
4033 Anders Bjerremand Jensen DEN19920618Hvidovre Cykle KlubB 80 0 0 0 32
10000191 Albin Pettersson Ik HakarpspojkarnaU19 80 0 0 0 0
1494526935 Anders E Dalsgaard N Kaloe MTBC 80 0 0 0 0
1501006121 Camilla Knudsen . 10008175060Varde CykelklubDA 80 0 0 0 0
23047 Daniel Madsen Team Hareskov CyklerH40 80 0 0 0 0
4506 John Marfelt DEN19570107Bornholms Cycle ClubH60 80 0 0 0 9
4777 Leo Hav DEN19570822Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 80 0 0 0 16
23009 Mathias Qvist DEN20001115Viborg MTBU19 80 0 0 0 0
25705 Christian Mathiesen DEN19910525Cykle Klubben AarhusB 80 0 0 0 0
1501006167 Jan Lindholt Nielsen . 0 GarageShoppenH50 80 0 0 0 0
38972 Glenn Jakobsen Køge MTB 80 0 0 0 0
1501006089 Kjeld skannerup . 6IngenC 80 0 0 0 0
6975 Ørjan Ingebrigtsen DEN19830119Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)D 80 0 0 0 66
4470 Andreas Tvermoes Noe DEN19940801Sydkystens CyclingB 80 0 0 0 17
3615 Martin Omarsson Mollerup DEN19990110Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 80 0 0 0 39
10000527 Mathias Hanghøj Poulsen Hammel Cykle KlubU19 80 0 0 0 0
10000862 Patrick Hartmann Team2Beat (GER)C 80 0 0 0 0
1501006288 Celina Andersen . 0 Slagelse MTBU17P 80 0 0 0 0
10000136 Ole Martin Anmarkrud Konnerud IL - SykkelB 80 0 0 0 0
10000696 Maj Ledet Hinrichsen DTriF EP medlemDB 80 0 0 0 0
10000948 Jeppe Laumand Drue Nielsen Varde CykelklubU11 80 0 0 0 0
10000549 Oscar Rosenbom Holte MTB KlubU11 80 0 0 0 0
4587 Helmuth Gram DEN19451105Fredericia Cycle ClubH70 80 0 0 0 0
7771 Mads Schelde Berg DEN19980810Team Georg Berg Cycling EliteC 80 0 0 0 0
1499275212 Morten Thomsen Aalborg Mountainbike KlubC 80 0 0 0 0
1501006135 Maria Lindboe Nielsen . 10014418224Dansk Mountainbike KlubDB 80 0 0 0 0
4165 Lucas Aleksander Ulletved Hjælm Nørregaard DEN19980729Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB 80 0 0 0 74
3590 Jonas Nordal Jakobsen DEN19970727Vejle Cykel KlubB 80 0 0 0 0
10000768 Kasper Lundegaard Cykling OdenseH40 80 0 0 0 0
3338 Jorn Oerlemans DEN19980704Team OK Kvickly OdderB 78 0 0 0 0
10951 Peter KONDRUP DEN19440202Fredericia Cycle ClubH70 78 0 0 0 0
5170 Kasper Viberg Søgaard DEN20010912Lyngby Cycle ClubU17 78 0 0 0 161
4459 Nicolai Borum Nielsen DEN20051223Hedehusene Fløng Cykle KlubU13 78 0 0 0 22
6163 Nicolai Mølgaard DEN19920603TCAD 78 0 0 0 21
4657 Karen Hviid Christensen DEN19641001Hedensted Cykel KlubDA 78 0 0 0 0
3534 Thomas Schlüter DEN19650629Roskilde Cykle RingH50 78 0 0 0 0
5169 Simon Vangkilde Lehmann DEN20030116Køge Cykel RingU15 77 0 0 0 103
6546 Rikke Bak Dalgaard Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterDA 76 0 0 0 11
10094 Mette Larsen DEN19751129Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 76 0 0 0 8
3438 Marcus Sander Hansen DEN20000825Team Pythonprocom - VelowearU19 76 0 0 0 0
16783 Kristian Nissen DEN19810320Vejle Cykel KlubD 76 0 0 0 0
7198 Nis Johan Holleufer DEN19860308Cykle Klubben AarhusB 76 0 0 0 0
5743 Jonas Larsen DEN20031011Haderslev Starup CykelklubU15 76 0 0 0 0
7241 Marianne Kofoed Jørgensen DEN19790119Scandic Thylander Powered by OrbeaDB 76 0 0 0 15
7001 Maybritt Toft Bisp DEN19740525Scandic Thylander Powered by OrbeaDB 76 0 0 0 17
4682 Poul Holten Andersen DEN20030402Amager Cykle RingU15 75 0 0 0 121
20772 Nick Heinsbæk DEN19910526Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 74 0 0 0 19
3152 Henrik Sass DEN19640914Team Cycling RingstedH50 74 0 0 0 40
3190 Mikkel Bjerg DEN19981103Team Giant - CastellliA 74 0 0 0 0
4235 Thomas Mikkelsen DEN19901123Brædstrup Cykel KlubC 73 0 0 0 0
10915 Kristian Krøyer Roskilde Mountain Bike KlubH40 72 0 0 0 28
6026 Rasmus Mejldal DEN19730317Cykling OdenseH40 72 0 0 0 0
9633 Sebastian Theodor Millinge Petersen DEN20010307Herning Cykle KlubU17 72 0 0 0 0
21053 Niels Peter Lund Dansk Mountainbike KlubU17 72 0 0 0 0
4733 Jens Erik Gerding DEN19710805Roskilde Cykle RingH40 72 0 0 0 36
23715 Kim Høholt DEN19751222Cykle Clubben HjørringD 72 0 0 0 0
4941 Elvine Margrethe Brun Gadeberg DEN20020707Holstebro Cycleclub af 1960U17P 72 0 0 0 0
5845 Stig Christensen DEN19640411Ordrup Cykle ClubH50 72 0 0 0 81
13385 Jeppe Falk-Kristensen DEN19980914Nr Søby Cykel KlubD 71 0 0 0 0
5378 Andreas Læssø Unger DEN20030922Give CykelklubU15 70 0 0 0 0
5814 thomas schjermer DEN19840920Mountain Bike Klub SilkeborgA 70 0 0 0 0
10000069 Sigird Andrea Fløgstad Lillehammer CKDA 70 0 0 0 0
10000697 Maja Lindvig Olsen Aarhus MTBDB 70 0 0 0 0
10000412 Anne Noe Lausen Mountainbike Club VejleDA 70 0 0 0 0
6306 søren skytte-petersen DEN19661219Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH50 70 0 0 0 105
1501006289 Sille Dahl Forsberg . 10056639189Viborg MTBU17P 70 0 0 0 0
21816 Mark Eriksen DEN19920407Kolding Bicycle ClubD 70 0 0 0 0
10000424 Sonny Hansen Varde CykelklubH40 70 0 0 0 0
10000159 Anton Kjærsig MTB RandersC 70 0 0 0 0
28041 Karsten LOOS DEURSG NordheideH40 70 0 0 0 0
5858 Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU19P 70 0 0 0 0
1501006197 Mathias agerholm . 8Mountainbike Club vejleU11 70 0 0 0 0
16733 Morten Holt Jensen DEN19831221MTB RandersC 70 0 0 0 0
27171 Morten Karlsen Oticon cykleklub 70 0 0 0 0
4592 Julie Uhre DEN20040407Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U15P 70 0 0 0 0
9845 Alexander Nedergaard DEN20070410Middelfart Cykel ClubU11 70 0 0 0 0
10000384 Ingvar Omarsson Kria RacingA 70 0 0 0 0
10000017 Simon Pilsgaard Hansen U17 70 0 0 0 0
6053 Signe Koch . 10011077986Dansk Mountainbike KlubDA 70 0 0 0 0
4039 Carsten Pedersen DEN19860225Team Flammen MTBA 70 0 0 0 0
4624 Philip Noel DEN19631127Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH50 70 0 0 0 39
23141 Jeppe Paaske Just Dansk Mountain Bike KlubU9 70 0 0 0 0
10000551 Felix Nilausen Roskilde Mountain Bike KlubU11 68 0 0 0 0
10000385 Morten Vogt Laustsen Carl Ras CX team-Sydkysten CyclingA 68 0 0 0 0
1501006091 Morten Jensen . 10003185523Aalborg Cykle-RingC 68 0 0 0 0
9970 Magnus Ulberg . 10063755151Kalundborg Cykle ClubU11 68 0 0 0 0
10000950 Albert Andersen RMKU11 68 0 0 0 0
8814 Kim Ternstrøm DEN19810228Tønder Amatør Cykle RingD 68 0 0 0 0
10000479 Heiðar Snær Rögnvaldsson Racing ViborgB 68 0 0 0 0
10000193 Fredrik Bådstangen Soon Ck (NOR)U19 68 0 0 0 0
10000019 Erik Hægstad Lillehammer CKA 68 0 0 0 0
23853 Mads Christian Frølich Nielsen HMTBKU13 68 0 0 0 0
16844 Jesper Nielsen DEN19850819Vejen Bicycle ClubD 68 0 0 0 0
27354 Carsten Peder Jensen Roskilde Mountainbike klubH40 68 0 0 0 0
10000009 Sylvester Laustsen U9 68 0 0 0 0
10000753 Alina Johansson Mjölby CK (SWE)DA 68 0 0 0 0
12036 Finn Koldste DEN19511009Vejle Cykel KlubH60 68 0 0 0 0
4689 Nicolai Clausen DEN19990515Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 68 0 0 0 0
28810 Anton Pank Græsted mtbU9 68 0 0 0 0
4058 Nicklas Overgaard Amdi Pedersen DEN19930803Team Giant - CastellliA 68 0 0 0 0
10000320 Alexander Andreasen Mountainbike Club VejleU17 68 0 0 0 0
5203 Emil Schandorff Iwersen DEN20020815Cykleklubben Fix RødovreU17 68 0 0 0 134
4551 brian poulsen DEN19710217Horsens Amatør CykleklubH40 68 0 0 0 0
4958 Rasmus Harløv Madsen Mountain Bike klub SilkeborgC 68 0 0 0 0
1494526793 Sune Zoffmann Cykling OdenseH40 68 0 0 0 0
3548 Amalie Dideriksen DEN19960524Boels-Dolmans Cycling TeamDA 68 0 0 0 0
3216 Carl Erik Schoulgin Sørensen DEN19980416Carl Ras CX Team-Sydkysten CyclingB 68 0 0 0 24
28148 Steen Roed Hansen Mountainbike Club Vejle 68 0 0 0 0
7082 Christian Hellesø Vaaben DEN19930605Aarhus Cycling (AaC)B 67 0 0 0 0
10000809 henrik Djernis Kalundborg Cykle ClubH50 66 0 0 0 0
1501006199 Kasper Solsbæk . 0 Aarhus mtbU11 66 0 0 0 0
4008 søren nilsson DEN19770209Amager Cykle RingH40 66 0 0 0 29
4003 Morten B. Andersen DEN19620706Fredericia Cycle ClubH40 66 0 0 0 0
6467 Karl Kr B Andersen DEN19771220Ordrup Cykle ClubH40 66 0 0 0 0
5898 Micael Becker DEN19540918Politiets IF Kbh-CyklingH60 66 0 0 0 32
1494526741 Peter Lyksholm Sønderby Aarhus MTBB 66 0 0 0 0
10000918 Simon Bak Cykling OdenseU19 66 0 0 0 0
23816 Dorte Enoksen DEN19710726Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)DB 66 0 0 0 13
10000139 Warren Bates Musette Malmö - BMCB 66 0 0 0 0
10000552 Jeppe Laumand Drue Nielsen Varde CykelklubU11 66 0 0 0 0
4871 Thomas Schou DEN19690929Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 66 0 0 0 23
1499275215 Kasper Jensen Aalborg Mountainbike KlubC 66 0 0 0 0
4029 Christian Poulsen DEN19670314DCR - BallerupH50 66 0 0 0 0
10000501 Anton Kjærsig MTB RandersC 66 0 0 0 0
10000480 Lars Johnsen AMKB 66 0 0 0 0
10000194 Knut Røhme Romeriksåsen SK (NOR)U19 66 0 0 0 0
9295 Dan Jensen DEN19660514Cykling OdenseH50 66 0 0 0 0
1501006124 Nikoline HERZOG . 0 RSV GüterslohDA 66 0 0 0 0
9503 Martin Friis Eckerberg DEN19880604Team Flammen MTBA 66 0 0 0 0
10000071 Alina Johansson Mjölby CK (SWE)DA 66 0 0 0 0
9283 Jesper Allermand DEN19850206Amager Cykle RingD 66 0 0 0 0
8873 Anton Nielsen Kjærsig DEN19980522MTB RandersB 66 0 0 0 0
27943 Jesper Skov MTBK-Silkeborg 66 0 0 0 0
3783 Claes Bogan Dansk Mountainbike KlubH40 66 0 0 0 0
6766 Peter Bheki Kring Laursen DEN20060118Amager Cykle RingU13 65 0 0 0 45
1494527037 Mystiske Mr. Mox MTBKoldingU15 64 0 0 0 0
23129 Markus Theunessen Kalundborg CCU11 64 0 0 0 0
1494526989 Morten Dommerbye MTB RAndersH40 64 0 0 0 0
39101 Mads Jensen Bornholms Cycle Club 64 0 0 0 0
16540 Anne Noe Lausen . 10010868630Mountainbike Club VejleDA 64 0 0 0 0
5768 Henrik Hansen DEN19850512Birkerød Bicycle ClubD 64 0 0 0 0
5773 Kristian Flagstad DEN19830613Cykle Klubben AarhusC 64 0 0 0 0
10000967 Malthe Gemmer Kristensen Varde CykelklubU13 64 0 0 0 0
3698 Tobias Mørch Kongstad DEN19960914Riwal Platform Cycling TeamA 64 0 0 0 32
10000700 Heidi Dietz Aalborg MountainbikeklubDB 64 0 0 0 0
10000162 Matthew Duncan Weston N/AC 64 0 0 0 0
10000866 Morten Olesen Mountainbike Club VejleC 64 0 0 0 0
12910 Asger Frost Rønn DEN19930731Aarhus MTBC 64 0 0 0 0
4044 Jonathan Sulbæk Skarving DEN19980816Amager Cykle RingC 64 0 0 0 99
10000755 Malin Tindberg Musette Malmö - TrekDA 64 0 0 0 0
10000716 Jason Bouttell Team KTM Impsport RTA 64 0 0 0 0
20768 Chris Mads Rasmussen Racing ViborgC 64 0 0 0 0
1494526904 Nicklas bols DENTeam rold skov eliteA 64 0 0 0 0
25556 Henrik Skiffard Aarhus MTBC 64 0 0 0 0
3374 Casper Pedersen DEN19960315Team Giant - CastellliA 64 0 0 0 121
6023 Frederik T Olsen DEN20010819  Lemvig Cykle KlubU17 64 0 0 0 0
4425 Kim Jakobsen DEN19801129Viborg MTBC 64 0 0 0 0
14179 Mette Fischer Therkelsen DEN19830413Cykling OdenseDA 64 0 0 0 0
10000093 Sonny Hansen Varde CykelklubH40 64 0 0 0 0
4156 Flemming Damgaard Andersen DEN19911010Holstebro Cycleclub af 1960C 64 0 0 0 0
10000530 Simon Bak Cykling OdenseU19 64 0 0 0 0
10000019 Malte Trulsen KalundborgU11 64 0 0 0 0
9988 Niclas Kjærhus DEN19950207Horsens Amatør CykleklubC 64 0 0 0 0
10000195 Axel Höglund IK HakarpspojkarnaU19 64 0 0 0 0
4424 Patrick Seemann DEN19871010Hvidovre Cykle KlubC 64 0 0 0 114
32886 Peter Kofoed Team Hareskov CyklerH40 64 0 0 0 0
19938 Sune Guldbrand Hansen DEN19850117Vejle Cykel KlubD 64 0 0 0 0
1499275217 Mads Brath Jensen Aalborg Mountainbike klubC 62 0 0 0 0
5942 Morten Qvortrup Mountain Bike Klub SilkeborgA 62 0 0 0 0
10000018 Mads Bindslev DMKU11 62 0 0 0 0
10000020 Morten Vogt Laustsen Carl Ras CX team-Sydkysten CyclingA 62 0 0 0 0
10000196 Gustaf Darrason Kria Racing (ISL)U19 62 0 0 0 0
3588 Joakim Lisson DEN19980112Team Georg Berg Cycling EliteA 62 0 0 0 32
10000428 Peter Olivarius Holte MTB KlubH40 62 0 0 0 0
10000141 Heiðar Snær Rögnvaldsson Racing ViborgB 62 0 0 0 0
4975 Martin Krog . 10011966245Varde CykelklubB 62 0 0 0 0
13699 Jakob Fink Andersen MTB RandersC 62 0 0 0 0
28028 Ulrik Bertram SS MTB TEAM 62 0 0 0 0
6991 Søren Ravn DEN19690913Holbæk CykelsportD 62 0 0 0 0
4226 Carsten Jensen DEN19680313Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919H40 62 0 0 0 0
3531 Christoffer Lisson DEN19951128BHS-Almeborg-BornholmA 62 0 0 0 0
9181 anders friis DEN19690605Ordrup Cykle ClubD 62 0 0 0 39
1501006172 Henrik Holm Nielsen . 10051446053Hammel Cykle KlubH50 62 0 0 0 0
14329 Johan Lindvall SWE19840127CK LunediC / HS 62 0 0 0 249
3198 Henrik Dann Andersen DEN19680810Aarhus Cycling (AaC)H40 62 0 0 0 34
1501006094 Jesper Clemmensen . 0 Kibæk MTBC 62 0 0 0 0
6108 Sille Kielberg Johannesen Dansk Mountainbike KlubDA 62 0 0 0 0
10000773 Kent Raahauge HMIFH40 62 0 0 0 0
1494526940 Ole Jensen Oddense MtbC 62 0 0 0 0
1501006126 Clara Blohm Clemmensen . 10016318010Roskilde Mountain Bike KlubDA 62 0 0 0 0
9775 Mathias Bundsgaard Matz DEN19980709Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 62 0 0 0 0
3937 Asbjørn Hellemose DEN19990115Hammel Cykle KlubU19 61 0 0 0 0
5249 Michael BARFOED DEN19570627DanmarkH60 60 0 0 0 0
5153 John Papsø DEN19670216Silkeborg IF CyklingH50 60 0 0 0 0
9345 William Laursen MTB 7130+A 60 0 0 0 0
31178 Valdemar Mose SponzU15 60 0 0 0 0
7510 Nikoline Herzog RSV Gütersloh 1931DA 60 0 0 0 0
7159 frank meyer DEN19470328Politiets IF Kbh-CyklingH70 60 0 0 0 4
1499275218 Simon Russel Danish DeLuxe RacingC 60 0 0 0 0
25940 Rasmus Hansen Køge MTB 60 0 0 0 0
10000074 Noora Kanerva Korson Kaiku / Team 2020DA 60 0 0 0 0
10000429 Steffen Reedtz-Runge Holte MTB KlubH40 60 0 0 0 0
1501006218 Lukas Andersen . 10051490008Roskilde Cykle RingU13 60 0 0 0 0
3545 Rasmus Stigaard DEN19980219Tissø Cykle RingC 60 0 0 0 56
12690 Daniel Weis Nielsen DEN20050717Roskilde Cykle RingU13 60 0 0 0 32
30612 Oliver Juhl Kronsell Græsted MTBU11 60 0 0 0 0
1501006127 Julie Solbjerg Appel . 10010686148Dansk Mountainbike KlubDA 60 0 0 0 0
9220 Henrik Madsen DEN19681007Rold Skov MTBH40 60 0 0 0 0
3803 Søren Bak Jepsen DEN19731105Birkerød Bicycle ClubD 60 0 0 0 62
14575 michael kahr DEN19710628Amager Cykle RingD 60 0 0 0 142
10000164 Martin Hauge Hansen Slagelse MTBC 60 0 0 0 0
3078 Kristian Kaimer Eriksen DEN19991124Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 60 0 0 0 28
10000641 Palle Fjord Mountain Bike Klub SilkeborgU17 60 0 0 0 0
24888 Emil Andersen DEN20030717Horsens Amatør CykleklubU15 59 0 0 0 0
4546 Thomas Kyng DEN19520905Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 58 0 0 0 8
20590 Oskar Hertz Holte MTB KlubU13 58 0 0 0 0
26220 Patrick Jensen Dansk Mountainbike KlubU17 58 0 0 0 0
27388 Tuva Richter SWEStaffanstorp CKU17P / F15-16 58 0 0 0 21
10000075 Marit Sveen SK RYEDA 58 0 0 0 0
9665 Tomas Pedersen DEN20051110Roskilde Cykle RingU13 58 0 0 0 40
1501006304 Mikkel Bertelsen . 10023504595Hammel Cykle KlubU19 58 0 0 0 0
7894 Magnus Damsbo Lund DEN19910912Lyngby Cycle ClubC 58 0 0 0 50
3478 Rolf Kjøller DEN19651229Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 58 0 0 0 0
4000 Nicolai Ravn DEN19810805Sydkystens CyclingC / HS 58 0 0 0 71
10000719 Karol Michalski Pronghorn RacingA 58 0 0 0 0
1501006150 Henrik Johannesson . 10051719976Dansk Mountainbike KlubH40 58 0 0 0 0
37403 Jon Palle Hansen Jeg har startnummer på ) 58 0 0 0 0
10001043 Palle Fjord Mountain Bike Klub SilkeborgU17 58 0 0 0 0
12713 Jesper Salling DEN19900121Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 58 0 0 0 0
4236 Rune Larsen DEN19750513Kerteminde CykelklubD 58 0 0 0 0
10000430 Ole Søgaard Iversen Holbæk CykelsportH40 58 0 0 0 0
10740 Sebastian Nielsen DEN20000827Team ABC JuniorU19 58 0 0 0 0
9291 Ida Merete Michaelsen DEN20030811Værløse-Farum CykelklubU15P 58 0 0 0 10
1499275219 August Bystrup AMKC 58 0 0 0 0
4688 Jens Elsborg . 10045795094Fredericia Cycle ClubH50 58 0 0 0 0
3506 Jesper Odgaard Nielsen DEN19840707coloQuick - CULTA 58 0 0 0 0
9325 Mikkel Dalsgaard MTB KoldingU19 58 0 0 0 0
27840 Trine Andersen DEN19870108Elite Cycling SnejbjergDA 58 0 0 0 0
3415 Andreas Lorentz Kron DEN19980601Riwal Platform Cycling TeamA 57 0 0 0 0
9981 Frederik Erringsø DEN20020731Roskilde Cykle RingU17 56 0 0 0 127
9344 Johannes Pedersen . 10060513129Elite Cycling SnejbjergH50 56 0 0 0 0
8061 David Rasmussen DEN19741207Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH40 56 0 0 0 83
9931 Mille Troelsen DEN20021112Herning Cykle KlubU17P 56 0 0 0 0
5907 Klaus Vesterlund Nielsen DEN19760114Frederikshøj Cycling ClubH40 56 0 0 0 0
9427 Bo Falck Hansen Holte MTB KlubH50 56 0 0 0 0
10000097 Kim Balder Slagelse MTBH40 56 0 0 0 0
10000870 Kim Michaelsen Pamhule Trailbuilders/HMIFC 56 0 0 0 0
3435 Jan Birk Oxlund DEN19691217Cykling OdenseH40 56 0 0 0 0
4611 Torkil Veyhe DEN19900109coloQuick - CULTA 56 0 0 0 0
7781 Peter Lund Damsgaard DEN19730531Mountainbike Club VejleH40 56 0 0 0 0
9775 Mathias Bundsgaard Matz DEN19980709Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 56 0 0 0 23
10670 Manfred Bartsch DEU19531216SG Athletico BüdelsdorfH60 56 0 0 0 0
1501006097 Rasmus Eskild Kvindal . 0 .C 56 0 0 0 0
5551 Mads Andersen DEN20001127Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 56 0 0 0 0
4563 Mads Bugge Andersen DEN19710816Hvidovre Cykle KlubH40 56 0 0 0 92
5729 Thomas Bilde DEN19981017Hammel Cykle KlubC 56 0 0 0 0
1494527041 Casper Østergård .U15 56 0 0 0 0
10000023 Ingvar Omarsson Kria RacingA 56 0 0 0 0
28410 Morten Christoffersen Køge MTB 56 0 0 0 0
10000076 Sara Öberg 1994 (SWE)DA 56 0 0 0 0
1501006266 Magnus Rask . 10054909458Dansk Mountainbike KlubU17 56 0 0 0 0
1501006220 Oskar Ottesen . 0 Kerteminde CykelklubU13 56 0 0 0 0
20373 Adelle Stead NZL19930504Sønderborg Cykle KlubDB 54 0 0 0 0
16655 Emil Tønnesen DEN19931009Cykling OdenseD 54 0 0 0 0
10247 Malte Birch . 10015074386Holte MTB KlubA 54 0 0 0 0
9316 Kasper Anker DEN19880215Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 54 0 0 0 61
23851 Henrik Brohus 2ØL MTB KØGE 54 0 0 0 0
10000924 Carl Jarnhagen Swedish National TeamU19 54 0 0 0 0
1494526909 Peder Morsing MTB RandersA 54 0 0 0 0
3759 Laust MADSEN DEN19441124Horsens Amatør CykleklubH70 54 0 0 0 0
7603 Alexander Brøchner DEN19911107Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 54 0 0 0 45
1494526944 Christoffer Wullff MTBVejleC 54 0 0 0 0
9348 Jens Christian Dich DEN19920120TCAC / HS 54 0 0 0 116
5895 Simon Christensen DEN19790304Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 54 0 0 0 73
5021 René Nielsen DEN19700121Hvidovre Cykle KlubH40 54 0 0 0 38
4708 Henrik Jansson Falu CK/ Art-V CyclingA 54 0 0 0 0
10000077 Sylvi Sommer Sk RyeDA 54 0 0 0 0
6517 Carl Magnus Lotz Rosenberg DEN19950623TCAD / Herrar Sport 54 0 0 0 46
5309 Asger Givskov Jørgensen AarhusMTBA 54 0 0 0 0
21374 lærke michaelsen DEN20070322Herning Cykle KlubU11P 54 0 0 0 0
4661 Chris Norman Larsen DEN19980221Lolland-Falster Cykle KlubC 54 0 0 0 157
4802 Kim Lambæk DEN19670531Vejen Bicycle ClubH50 54 0 0 0 21
10000432 Philip Hansen Holte MTB KlubH40 54 0 0 0 0
6306 søren skytte-petersen DEN19661219Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH40 53 0 0 0 23
1501006177 Niels Koch . 0 CCHH50 52 0 0 0 0
10000508 Jacob Morsbøl Dansk Mountainbike KlubC 52 0 0 0 0
3550 Julie leth DEN19920713Wiggle High5 pro cyclingDA 52 0 0 0 0
15775 Malte Hansgaard Jensen DEN20050906Cykling OdenseU13 52 0 0 0 0
6024 Kean Bang-Sørensen DEN19930629Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB 52 0 0 0 0
3378 Jonas Aaen Jørgensen DEN19860420Riwal Platform Cycling TeamA 52 0 0 0 47
10000261 Mads Christian Frølich Nielsen Holte MTB KlubU13 52 0 0 0 0
10000200 Simon Bak Cykling OdenseU19 52 0 0 0 0
10000842 Thomas Trans Morsø Cykel KlubB 52 0 0 0 0
3417 Jan HANSEN DEN19641008Lyngby Cycle ClubH50 52 0 0 0 46
10000078 Anne Noe Lausen Mountainbike Club VejleDA 52 0 0 0 0
3381 Casper Von Folsach DEN19930330Team Giant - CastellliA 52 0 0 0 90
10000328 Palle Fjord Mountain Bike Klub SilkeborgU17 52 0 0 0 0
10000286 Thomas Stigsen Holte MTB KlubU15 52 0 0 0 0
4186 Bjerne Kjær Rasmussen DEN19440331Cykleklubben Fix RødovreH70 52 0 0 0 4
3110 Anders Lilliendal DEN20000604Team Herning CK JuniorU19 52 0 0 0 0
4221 Casper Kaysen DEN20020730Hammel Cykle KlubU17 52 0 0 0 0
10000722 Ingvar Omarsson Kria RacingA 52 0 0 0 0
10133 Kahsay Nagasi ERI19930101Amager Cykle RingC 52 0 0 0 47
12714 Mathilde Estvan-Slonina DEN20051029Team Cycling RingstedU13P 52 0 0 0 0
7990 Michael Styrk Andersen DEN19851209Cykling OdenseC 50 0 0 0 0
12644 Magnus Machholdt DEN20030104Hvidovre Cykle KlubU15 50 0 0 0 106
1494526946 Rene Brandt MTB RandersC 50 0 0 0 0
5983 Ask Nørgaard DEN19930131Svendborg Cykle Club - SydfynC 50 0 0 0 0
9262 Peter Haslund DEN19991021Team Pythonprocom - VelowearU19 50 0 0 0 0
26979 Tony SCHÖLD SWEIK VincoH50 50 0 0 0 124
5349 Simon Nielsen DEN19800612Kaloe MTBA 50 0 0 0 0
10000025 Ådne Anmarkrud Konnerud IL - Sykkel (NOR)A 50 0 0 0 0
4794 Jannik Hyldtoft Hansen DEN19880919BHS-Almeborg-BornholmA 50 0 0 0 0
10000974 Benjamin Kamelarczyk Svendborg MKU13 50 0 0 0 0
10000873 Christian Riemenschneider MTBK SilkeborgC 50 0 0 0 0
16224 Matias Gunnar Malmberg DEN20000831Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 50 0 0 0 42
5835 Michael Gamst DEN19740126Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 50 0 0 0 30
30400 Magnus Rosenbom Holte MTBKU13 50 0 0 0 0
3732 Jan Lindberg DEN19640117Birkerød Bicycle ClubH50 50 0 0 0 0
11141 Martin Asvig Pedersen DEN19860326Randers PI CykelafdelingenD 50 0 0 0 0
9490 Brian Ahmt Larsen DEN19751031Sydkystens CyclingD 50 0 0 0 0
4207 Lars Aagaard HANSEN DEN19641005Nyborg Cykle KlubH50 50 0 0 0 0
3288 Sebastian B. Søndergaard DEN20050523Silkeborg IF CyklingU13 48 0 0 0 0
4280 Dan Hermansson SWE19850227Sydkystens CyclingC 48 0 0 0 104
9532 Jan Roesgarth DEN19651120Sydkystens CyclingH50 48 0 0 0 91
16923 Sebastian Rathje Andersen DEN19980615Herning Cykle KlubC 48 0 0 0 0
4970 Gunnar Knudsen . 10058867462Elite Cycling SnejbjergH50 48 0 0 0 0
10001002 Malte Glad Kalundborg CCU15 48 0 0 0 0
17070 Jackie Müller DEN19670924Cykle Klubben NordsjællandH50 48 0 0 0 0
4256 Holger Christiansen DEN19550817Skive Cykle KlubH60 48 0 0 0 0
10001047 Morten Dall Svendborg MTBU17 48 0 0 0 0
10000435 Martin Hansen Dansk Mountainbike KlubH40 48 0 0 0 0
4091 Magnus Bak Klaris DEN19960123coloQuick - CULTA 48 0 0 0 0
10546 Kenth Westergaard DEN19690916Holte Cykel KlubH40 48 0 0 0 41
3112 Anton Norup Grunnet Hansen DEN19990616Team Cycling Elite CopenhagenU19 48 0 0 0 81
9755 Nicolas Berwald Sørensen Mountain Bike Klub SilkeborgU17 48 0 0 0 0
21035 Theodor August Clemmensen DEN20060824Aalborg Cykle-RingU13 48 0 0 0 0
8479 Mads Lorentzen Holte MTB KlubC 48 0 0 0 0
1501006243 Henrik Pedersen . 10052480620Herning Cykle KlubU15 48 0 0 0 0
9812 bjarke bonke DEN19900118Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 48 0 0 0 0
10000026 Emil Linde Gävle CA (SWE)A 48 0 0 0 0
5165 Lasse Eland DEN19920411Cykle Klubben AarhusB 48 0 0 0 0
29133 Clara Lundmark Norbergs Cykelklubb (Sverige)U19P 47 0 0 0 9
3399 Annette Berg DEN19700523Sorø Bicycle ClubDB 46 0 0 0 0
9351 Ask Christiansen MTB KoldingU17 46 0 0 0 0
10000264 William Pihl Dansk Mountainbike KlubU13 46 0 0 0 0
13078 Anders Aarkrog Jepsen DEN19771104Amager Cykle RingC 46 0 0 0 42
10000027 Michael olsson Serneke Allebike MTB TEAMA 46 0 0 0 0
26043 Mikkel Øritsland DEN19950725Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 46 0 0 0 48
10000819 Jonny Jørgensen Randers Cykleklub af 1910H50 46 0 0 0 0
3532 Jesper Juul Andreasen DEN19880501BHS-Almeborg-BornholmA 46 0 0 0 44
1501006058 Ketil Nordestgaard . 10010104249Varde CykelklubA 46 0 0 0 0
25705 Christian Mathiesen DEN19910525Cykle Klubben AarhusC 46 0 0 0 0
3309 Frederik Rodenberg Madsen DEN19980122Team Giant - CastellliA / HE 46 0 0 0 56
4167 Søren Vosgerau DEN20000316Cykle Klubben AarhusU19 46 0 0 0 0
10000203 Halvor Wiik Pedersen Soon Ck (NOR)U19 46 0 0 0 0
26330 Anna Sofie Larsen DEN19880701Aalborg Cykle-RingDB 46 0 0 0 0
8479 Mads Lorentzen Holte MTB KlubH40 46 0 0 0 0
6051 Jesper Færch . 10046259078Aarhus Cycling (AaC)H50 46 0 0 0 0
4299 Max Leegaard Kaloe MTBU19 46 0 0 0 0
4457 Adam Toftemark DEN19981112Team Georg Berg Cycling EliteA 46 0 0 0 84
5739 Kim Hørslev DEN19650314Cykel Klubben DjursH50 45 0 0 0 0
3581 Søren Malling Siggaard DEN19970109BHS-Almeborg-BornholmA 45 0 0 0 0
5730 Oliver Boel DEN19990308Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 45 0 0 0 0
1501006059 Kim Johannsen . 10002771554Dansk Mountainbike KlubA 44 0 0 0 0
8998 Hans Verner Hansen . 10064240858Mountain Bike Klub SilkeborgH50 44 0 0 0 0
8702 August Ahlmann Andersen DEN19990403Ordrup Cykle ClubD 44 0 0 0 0
17663 Anders Raastrup Kristensen DEN19750327Amager Cykle RingD 44 0 0 0 0
7232 Cecilie Uttrup Ludwig DEN19950823Cervélo Bigla Pro CyclingDA 44 0 0 0 0
9553 sebastian Kolze Changizi DEN20001229Team Mascot WorkWearU19 44 0 0 0 0
10000782 Erik Hougs Holte MTB KlubH40 44 0 0 0 0
4906 Kasper Due DEN19820819Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 44 0 0 0 0
26899 Mads Emil Nielsen SPONZ MTBU13 44 0 0 0 0
10000846 Anton Kjærsig MTB RandersB 44 0 0 0 0
6541 Steen BLUHM DEN19660907Sorø Bicycle ClubH50 44 0 0 0 63
9531 Zacharias Bendix Væggemose DEN19960906Cykle Klubben AarhusD 44 0 0 0 0
6800 Ole Emil Andersen DEN19910401Cykle Klubben AarhusC 44 0 0 0 0
6443 Tom Bøttger Frømling DEN19721114Sønderborg Cykle KlubH40 44 0 0 0 0
10000028 Dennis Wahlqvist Serneke Allebike MTB TEAMA 44 0 0 0 0
1501006157 Jakob Steen-Petersen . 10036566253Holte MTB KlubH40 44 0 0 0 0
9071 Lucas Bang Olesen PRONGHORN RACINGU19 44 0 0 0 0
5291 Laurits Thorning Jakobsen DEN19630610Aarhus Cycling (AaC)H50 44 0 0 0 0
10000876 Michael Nielsen MTB KoldingC 44 0 0 0 0
10001004 Jonas Aaskoven Svendborg Mountainbike KlubU15 44 0 0 0 0
4454 David Wederkinck Andersen DEN19841219Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 44 0 0 0 31
21619 Mikkel Skoubo DEN20080426Team Cycling RingstedU11 44 0 0 0 11
4853 Lasse Panduro Nielsen DEN19941224Aalborg Cykle-RingC 44 0 0 0 0
9591 Mikkel Køster DEN19850604Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 44 0 0 0 85
4434 Alexander Mark DEN20010113Næstved Bicycle ClubU17 44 0 0 0 45
21286 Nicolai Vig Clausen DEN19940201Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 44 0 0 0 33
20988 Lars Kjærgaard . 10058351241Morsø Cykel KlubC 44 0 0 0 0
3446 Patrick Clausen DEN19900702Riwal Platform Cycling TeamA 43 0 0 0 70
7862 Henrik Albæk DEN19650413Hareskov CykelklubH50 42 0 0 0 41
21348 Jakob Resen DEN20080314Amager Cykle RingU11 42 0 0 0 7
6322 Daniel Svingel DEN19940803Horsens Amatør CykleklubC 42 0 0 0 0
31089 Oskar Rud RMKU13 42 0 0 0 0
4179 Nicolai Clausen DEN19980929Elite Cycling SnejbjergC 42 0 0 0 0
10000438 Mikael Aarestrup Dansk Mountainbike KlubH40 42 0 0 0 0
4429 Thomas Maaløe DEN19810630Greve Cykle ClubC 42 0 0 0 36
9342 Felix Tingkær Kristensen Cykling OdenseU15 42 0 0 0 0
3271 Oliver Heine DEN20020108Næstved Bicycle ClubU17 42 0 0 0 109
11202 Jakob Nørgaard DEN19870926Randers PI CykelafdelingenD 42 0 0 0 0
1501006060 Carsten Pedersen . 10011217123Team Flammen MTBA 42 0 0 0 0
16769 Mads Richardt Lundh DEN19980905Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C 42 0 0 0 0
4554 Daniel Falk Andersen DEN19950713Hammel Cykle KlubC 42 0 0 0 0
4047 Jannik Ljungdahl DEN19980428Team Georg Berg Cycling EliteC / HS 42 0 0 0 144
3178 Mark Frederiksen DEN19970512Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C 42 0 0 0 100
3717 Flemming Trøigaard DEN19690918Holte Cykel KlubH40 42 0 0 0 0
5734 Rasmus Søgaard DEN19910814Cykle Klubben AarhusB 42 0 0 0 0
1501006182 Morten Heide . 0 MTB KoldingH50 42 0 0 0 0
14178 Kirsten Søvang DEN19830502Scandic Thylander Powered by OrbeaDA 42 0 0 0 0
4165 Lucas Aleksander Ulletved Hjælm Nørregaard DEN19980729Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterC / HS 42 0 0 0 0
3331 Morten Hulgaard DEN19980823BHS-Almeborg-BornholmA 42 0 0 0 0
10000205 Magnus Myrvold Solør ckU19 42 0 0 0 0
1501006158 Per olsen . 10056265640Mountainbike Club VejleH40 42 0 0 0 0
10000930 Gustaf Darrason Kria Racing (ISL)U19 42 0 0 0 0
3431 Morten Arild Nielsen DEN19710330Horsens Amatør CykleklubD 42 0 0 0 0
3570 Rasmus Byriel Iversen DEN19970916Team Giant - CastellliA 42 0 0 0 0
3602 Rasmus Perto DEN20040604Cykle Klubben AarhusU15 41 0 0 0 0
5247 Martin Henriksen DEN19930202Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 41 0 0 0 129
4555 Nis Thoe Fuglsang DEN20030201Ordrup Cykle ClubU15 41 0 0 0 93
4913 Andreas Toft Neldeberg DEN20000615Team Pythonprocom - VelowearU19 40 0 0 0 41
10090 Roger SEKKENES NONorgeH40 40 0 0 0 0
4398 Jeff Hudlebusch DEN20000331Team ABC JuniorU19 40 0 0 0 27
10000206 Mats Glende Soon CKU19 40 0 0 0 0
1501006159 Jacob Hjelmborg . 0 Kæden Nr LyndelseH40 40 0 0 0 0
28013 Jan Lietzke DEU19980318RG HamburgC 40 0 0 0 0
4989 Freja-Louise Algren Nielsen Hobro Cykle Club af 1938U19P 40 0 0 0 0
3551 Mads Pedersen DEN19951218Trek-SegafredoElite 40 0 0 0 0
10000609 Malte Glad Kalundborg CCU15 40 0 0 0 0
4341 Frederik Jeppesen DEN19970110Odder Cykel KlubC 40 0 0 0 0
9504 Lisa Maria Jørgensen DEN20000126Give CykelklubU19P 40 0 0 0 0
10000030 Torjus Bern Hansen Norges CykleforbundA 40 0 0 0 0
11049 Jennie olsson SWEStaffanstorp CKU15P 40 0 0 0 25
3557 Rikke LØNNE DENTeam Crescent DARE CKDA 40 0 0 0 57
10000931 Luk Boving RSG NordheideU19 40 0 0 0 0
4895 Magnus Francois Hoffmann DEN19870609Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 40 0 0 0 0
10000014 Anton Østerbye U13 40 0 0 0 0
1501006061 Louis Sørensen . 10056507332Viborg MTBA 40 0 0 0 0
4657 Karen Hviid CHRISTENSEN DEN19641001DanmarkD50 40 0 0 0 0
4340 claus holm DEN19700627Holte Cykel KlubB 40 0 0 0 0
5002 Sune Rørbæk Ry Cycle ClubH40 40 0 0 0 0
5008 Finn Yding Sørensen DEN19670901Horsens Amatør CykleklubH50 40 0 0 0 0
4432 Kenneth Thestrup DEN19760122Dansk Bicycle ClubH40 40 0 0 0 0
4604 Preben Dalsgaard Hansen DEN19450901Politiets IF Kbh-CyklingH70 40 0 0 0 0
16748 Morten Barsøe DEN19710908Roskilde Cykle RingH40 40 0 0 0 0
29683 Nicklas NILJA SWECK BureC 40 0 0 0 100
30809 Kajsa MARCUSDOTTER SWEStaffanstorp CKU11P 40 0 0 0 8
10000439 Søren Kjerulf Hareskov Cykel klubH40 40 0 0 0 0
10819 Thor Lykke Nielsen DEN19950726Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C 40 0 0 0 0
6542 Martin Bjerregaard Jensen DEN19730723Svendborg Mountainbike KlubH40 40 0 0 0 0
10701 Tuva Richter SWE20021214Staffanstorp CKU17P 39 0 0 0 0
10000729 Ulrik Broge Team Merida Astral BikingA 38 0 0 0 0
3342 Asbjørn Koop Dalgaard DEN19970601Vejle Cykel KlubB 38 0 0 0 0
10000031 Sakari Lehtinen Hyvinkään Pyöräiilijät (FIN)A 38 0 0 0 0
26079 Anibal Jesus Natera Traviezo VEN19980210Team Georg Berg Elite CyklingB 38 0 0 0 55
6420 Nicolai Skou Sprenger DEN19870609Cykle Clubben HjørringC 38 0 0 0 0
10000293 Malte Kliem Dansk Mountainbike KlubU15 38 0 0 0 0
38820 Matilda Frantzich SWE19950227CK RingenDB / Damer Sport 38 0 0 0 11
6518 Martin Eckhof DEN19880205TCAMotionM 38 0 0 0 13
5862 niels marquard DEN19660506Sorø Bicycle ClubH40 38 0 0 0 0
7762 Steen Olsen DEN19570620Hvidovre Cykle KlubH60 38 0 0 0 6
3673 Kasper Olsen Varde CykelklubU17 38 0 0 0 0
1501006106 Emil Sønderby Hansen . 10054361309Aarhus MTBC 38 0 0 0 0
5674 Martin Holmbo Ørneholm DEN19970522Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 38 0 0 0 70
25746 Maibritt Holm DEN19820610Cykle Klubben AarhusDB 38 0 0 0 0
16214 Kristian Siig Hessel DEN19990207Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 38 0 0 0 61
10000440 Morten Clemmensen Roskilde Mountainbike KlubH40 38 0 0 0 0
1501006275 Patrick Jensen . 10060244963Dansk Mountainbike KlubU17 38 0 0 0 0
5139 Christian Oldenborg DEN19661025Ordrup Cykle ClubH50 38 0 0 0 82
1501006062 Helgi Winther Olsen . 10013465196Klub MTB.foA 38 0 0 0 0
3165 Christian Bahr DEN19991112Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 38 0 0 0 0
4135 Kasper Asgreen Team VéloCONCEPTA 38 0 0 0 0
10000785 Johnny Lillelund Herning Cykle KlubH40 38 0 0 0 0
23580 Gustav Sillehoved DEN19990718Roskilde Cykle RingU19 38 0 0 0 28
5833 Lars-Bo Marcussen DEN19630217Sønderborg Cykle KlubH50 38 0 0 0 0
3260 Casper Kjelgaard Ilsø DEN19990605Team Herning CK JuniorU19 36 0 0 0 0
6036 Jesper Falden Offersgaard DEN19670224DCR - BallerupH50 36 0 0 0 0
3565 Alexander Salby DEN19980604BHS-Almeborg-BornholmA 36 0 0 0 0
4579 Kaare Aagaard DEN19720823Frederikshøj Cycling ClubH40 36 0 0 0 0
8517 Morten Eistrup DEN19730824Cykle Klubben NordsjællandH40 36 0 0 0 0
3991 Jakob Steen-Petersen Holte MTB KlubH40 36 0 0 0 0
1501006276 Mikkel Tybjerg . 10048438144Dansk Mountainbike KlubU17 36 0 0 0 0
1501006107 Mads Hofmann . 10059465933Mountain Bike Klub SilkeborgC 36 0 0 0 0
12372 Kasper Brattfors SWE19800807FK TrampenC / HS 36 0 0 0 77
5483 Kim Lindhardt Jensen DEN19840920Holbæk CykelsportC 36 0 0 0 0
18378 Emilie Rimm jeppesen DEN20041222Roskilde Cykle RingU13P 36 0 0 0 0
7084 Rasmus Mønnike DEN19951024Sydkystens CyclingC 36 0 0 0 0
26048 Stefan Due Schmidt DEN19940828Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC / HS 36 0 0 0 40
31129 Asmus Ahrenkiel U13 36 0 0 0 0
4912 Peter Holm Nielsen DEN19660722Aarhus Cycling (AaC)H50 36 0 0 0 0
21546 Bahne Petersen DEU19970203SG Athletico BüdelsdorfD 36 0 0 0 0
3384 Nicolai Brøchner DEN19930704Riwal Platform Cycling TeamElite 36 0 0 0 0
4210 Mette Egtoft Jensen Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKU19P 36 0 0 0 0
27779 Sonny Johansson SWEÖrestadscyklisterna IFH60 36 0 0 0 28
4397 Jeppe Andreasen DEN20020102Odder Cykel KlubU17 36 0 0 0 0
1501006063 Mikael Aakmann Pedersen . 10016320232Morsø Cykel KlubA 36 0 0 0 0
17794 Jenny Lassen DEU19841205SG Athletico BüdelsdorfDB 36 0 0 0 0
10000032 Sam de Nijs MTB-Team NHA 36 0 0 0 0
3147 Frederik Bjørn Sørensen DEN20030518Cykle Klubben AarhusU15 36 0 0 0 0
9866 Mikkel Dam Petersen DEN19890523MTB RandersC 36 0 0 0 0
5337 Michael Damm Kohberg DEN19891026Haderslev Starup CykelklubC 36 0 0 0 0
10167 Mads Willemoes Ipsen DEN20050124Køge Cykel RingU13 36 0 0 0 17
4530 Absalon Billehøj DEN19990405Team Cycling Elite CopenhagenU19 36 0 0 0 65
4054 Daniel Bligaard Lyhne DEN19960303coloQuick - CULTA 35 0 0 0 0
19938 Sune Guldbrand Hansen DEN19850117Vejle Cykel KlubC 35 0 0 0 0
3454 Emil Nygaard Vinjebo DEN19940324Team Giant - CastellliA 34 0 0 0 0
4601 Oscar Skovgaard DEN20050810Næstved Bicycle ClubU13 34 0 0 0 0
10000612 Thorkild Holt Dansk Mountainbike KlubU15 34 0 0 0 0
6491 liva kornval DEN20041111Amager Cykle RingU15P 34 0 0 0 20
5561 Jakob Kjærgaard DEN20000827Middelfart Cykel ClubD 34 0 0 0 0
1501006064 Morten Qvortrup . 10008874470Mountain Bike Klub SilkeborgA 34 0 0 0 0
4061 Jakob Frandsen DEN19941030Team AURA Energi - CK AarhusA 34 0 0 0 0
5702 Gustav Lykkeberg Bruun DEN20031014Holbæk CykelsportU15 34 0 0 0 35
16010 Victor Stokbæk DEN20030904Køge Cykel RingU15 34 0 0 0 65
5534 Svend-Erik Meulengracht DEN19620717Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 34 0 0 0 41
19968 Marius Engelbrecht Linde DEN20080904Randers Cykleklub af 1910U11 34 0 0 0 0
10000787 Morten Clemmensen Roskilde Mountainbike KlubH40 34 0 0 0 0
25744 Simon Damgaard DEN20061007Holstebro Cycleclub af 1960U11 34 0 0 0 0
9237 Henrik Nielsen DEN19660313Cycling WestH50 34 0 0 0 0
3668 Frederik Egehus DEN20001119Team ABC JuniorU19 34 0 0 0 30
1501006277 Otto Larsen Schmidt . 10036120558Roskilde Mountain Bike KlubU17 34 0 0 0 0
9263 Sergio Tu TWN19970224Roskilde Cykle RingA 34 0 0 0 61
9509 Torleif Røberg DEN19641225Fredericia Cycle ClubH40 34 0 0 0 0
3870 Thomas Lund DEN19720102Herning Cykle KlubH40 34 0 0 0 0
10174 Malte Hellerup DEN20040407Aalborg Cykle-RingU15 34 0 0 0 0
3889 Johannes Risbjerg DEN19491110Politiets IF Kbh-CyklingH60 34 0 0 0 5
10000209 Edvin Lindh Härnösand CKU19 34 0 0 0 0
4201 Nikolaj Friis DEN19930412Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919B 34 0 0 0 0
9458 Christian Wilkens DEN19970414Haderslev Starup CykelklubC 34 0 0 0 0
28126 Gustav Johansson Halmstad CK (Sverige)U19 34 0 0 0 65
8221 Frank Reuter DEN19580301Politiets IF Kbh-CyklingH50 34 0 0 0 54
5546 Rasmus Fjordside Dupont DEN19850708Frederikshøj Cycling ClubB 34 0 0 0 0
27896 Joakim ÅLEHEIM SWE19720515Team Cykelogen CKA 34 0 0 0 139
28494 Anton Dahlblom SWE20010707CK BureU17 34 0 0 0 101
28820 David LARSSON SWEStaffanstorps CykelklubbU15 34 0 0 0 133
17058 Tobias Friis DEN20071219Odder Cykel KlubU11 34 0 0 0 0
10050 Tine Rishøj DEN19650428Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 34 0 0 0 0
1496004380 Fien Massure Wielerclub onder ons Parike (Belgien)U15P 33 0 0 0 0
4559 Marckus Njor DEN20010625Cykleklubben Fix RødovreU17 33 0 0 0 61
25691 Marius Prisholm DEN20080819Odder Cykel KlubU11 32 0 0 0 0
1501006065 Henrik Baltzersen . 10051719370Team Merida Astral BikingA 32 0 0 0 0
3393 Oliver Knudsen DEN19990108Team Mascot WorkWearU19 32 0 0 0 0
3574 Daniel Vestergaard Villadsen DEN19981002Herning Cykle KlubC 32 0 0 0 0
9617 Mathias Rimm jeppesen DEN20061121Roskilde Cykle RingU13 32 0 0 0 0
12573 Simon Andrup SWE19890807Cykle Klubben AarhusC 32 0 0 0 0
3966 Lars-Ole Markvardsen MTB RandersH40 32 0 0 0 0
4567 Heino Skovbjerg DEN19790915Give CykelklubD 32 0 0 0 0
3366 Mads Olander Hjort DEN19970929BHS-Almeborg-BornholmA 32 0 0 0 0
3372 Morten Øllegaard DEN19880206BHS-Almeborg-BornholmA 32 0 0 0 0
3508 Alexander Kamp DEN19931214Team VéloCONCEPTElite 32 0 0 0 0
9239 Martin Mortensen DEN19841105coloQuick - CULTA 32 0 0 0 0
26395 Andreas Andersson SWE19991008Halmstad CKU19 32 0 0 0 82
23480 Martina Lerche DEN19650118Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 32 0 0 0 15
4396 Morten Møller Thomsen DEN19640408Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 32 0 0 0 22
10000034 Audun Øverbye Hanssen Lillehammer CKA 32 0 0 0 0
17321 Magnus Jakobsen Nakskov Cykle ClubC 32 0 0 0 0
29944 Alexandra NESSMAR SWETeam Crescent DARE CKDA 32 0 0 0 66
3512 Dennis Herforth Jensen DEN19820926coloQuick - CULTA 32 0 0 0 16
16769 Mads Richardt Lundh DEN19980905Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)B 32 0 0 0 37
5751 Bo Sommer DEN19660828Elite Cycling SnejbjergH50 32 0 0 0 0
31055 Elisabet KAPANEN FINTampereen Pyörä-PojatU11P 32 0 0 0 0
16923 Sebastian Rathje Andersen DEN19980615Herning Cykle KlubB 32 0 0 0 0
6056 Christopher Ouzman DEN19660601Hvidovre Cykle KlubH40 32 0 0 0 20
4900 Jimmi Johansen DEN19570411Lyngby Cycle ClubH60 32 0 0 0 0
1501006278 William Zander Christensen . 10046232608Roskilde Mountain Bike KlubU17 32 0 0 0 0
3509 Rune Almindsø Andersen DEN19951121coloQuick - CULTA 32 0 0 0 0
5653 Julius Nowak Dalner DEN20020607Holbæk CykelsportU17 31 0 0 0 61
11622 Jesper Andersen DEN19860723Randers PI CykelafdelingenD 30 0 0 0 0
10133 Kahsay Nagasi ERI19930101Amager Cykle RingB 30 0 0 0 26
3313 Niels-Jørgen Jensen DEN19670823Cykling OdenseH50 30 0 0 0 0
3386 Simon Bigum DEN19930410BHS-Almeborg-BornholmA 30 0 0 0 0
1501006066 Asger Givskov Jørgensen . 10014745495Aarhus MTBA 30 0 0 0 0
10000035 Stijn Appel Alcmaria VitrixA 30 0 0 0 0
5145 Henrik Zachariassen DEN19650412Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 30 0 0 0 75
1501006279 Lauge Andersen . 10063974110Slagelse MountainbikeU17 30 0 0 0 0
10000180 Morten Piszczek Andersen Lolland Falster Cykle KlubC 30 0 0 0 0
26565 Linus KVIST SWEMotala AIF CKU19 30 0 0 0 91
6027 Martin Nielsen DEN19760908Cykling OdenseH40 30 0 0 0 0
9222 Per Olsen Mountainbike Club VejleH40 30 0 0 0 0
7028 Michael Vig Larsen DEN19710301Ordrup Cykle ClubH40 30 0 0 0 18
1494526956 Søren Hjortlund Aalborg MountainbikeklubC 30 0 0 0 0
3703 Martin Frank DEN19960912Greve Cykle ClubC / HS 30 0 0 0 37
3892 Sebastian Hartvigsen DEN19751001Cykle Klubben NordsjællandB 30 0 0 0 0
4348 Benjamin Movang DEN20001221Team Cycling Elite CopenhagenU19 30 0 0 0 53
11861 Karl-Aksel Tilly DEN20061124Herning Cykle KlubU13 30 0 0 0 0
42331 Volker THEES DEUBlankeneseH60 29 0 0 0 0
4384 Niklas Spilcker Jacobsen DEN20000101Team Mascot WorkWearU19 29 0 0 0 0
1496004557 Maud Rijnbeek WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U17P 29 0 0 0 0
3640 Peter Verdi DEN20040405Cykling OdenseU15 28 0 0 0 0
4057 Nicolaj Moltke Steen DEN19950104Team VéloCONCEPTA 28 0 0 0 0
5639 Torben NIELSEN DEN19520620Politiets IF Kbh-CyklingH60 28 0 0 0 0
4151 Klaus Møller DEN19600122Cykel Klubben DjursH50 28 0 0 0 0
9240 Anton Hermann DEN20021223Cykleklubben Fix RødovreU17 28 0 0 0 72
8227 Jakob Zeihlund DEN19760108Greve Cykle ClubD 28 0 0 0 31
3138 Rasmus Højsgaard DEN19950301Hobro Cykle Club af 1938D 28 0 0 0 0
3452 Anders Hardahl DEN19960503coloQuick - CULTA 28 0 0 0 0
5481 Kai Pedersen DEN19570721Randers Cykleklub af 1910H60 28 0 0 0 0
10138 Kasper Eggers DEN19860806Holbæk CykelsportC 28 0 0 0 59
4875 Carsten Nielsen DEN19730118Skive Cykle KlubH40 28 0 0 0 30
28229 Andreas Thell SWE19901102Team AcriplanC / HS 28 0 0 0 168
1501006280 William Olander . 10054153060Holte MTB KlubU17 28 0 0 0 0
3384 Nicolai Brøchner DEN19930704Riwal Platform Cycling TeamA 28 0 0 0 0
1496004139 Tyler Eyk WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U11 28 0 0 0 0
5490 Børge Bundgaard Sørensen DEN19470330Greve Cykle ClubH60 28 0 0 0 0
1496004241 Xaydee Van Sinaey Cannibal Team (Belgien)U13P 28 0 0 0 0
5641 Nikolaj Hyldig DEN19951102Thy Cykle RingC 28 0 0 0 0
9986 Katja-Lill Jensen DEN19740929Dansk Bicycle ClubDB 28 0 0 0 0
4308 Morten Ib Nielsen DEN19810709Ordrup Cykle ClubC 28 0 0 0 43
15589 Kristian Egholm Holbæk CykelsportU14 27 0 0 0 0
1496004686 Lorena Wiebes Regionteam Zuid (Holland)U19P 27 0 0 0 0
1496004140 Michiel Mouris WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U11 26 0 0 0 0
3515 Christian Moberg Jørgensen DEN19871113coloQuick - CULTA 26 0 0 0 0
5329 Jesper Linddal DEN19830606Aarhus Cycling (AaC)D 26 0 0 0 0
26043 Mikkel Øritsland DEN19950725Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 26 0 0 0 0
9808 Tobias Bang Maarfelt DEN19970526Holbæk CykelsportC 26 0 0 0 0
4625 Rasmus Esmann Ginnerup DEN19940804Team AURA Energi - CK AarhusA 26 0 0 0 0
7049 Simon Toft Hansen DEN19830902Silkeborg IF CyklingC 26 0 0 0 0
5875 janus LAUTRUP DEN19740829DanmarkH40 26 0 0 0 0
4055 Steffen Munk Christiansen DEN19941102BHS-Almeborg-BornholmA 26 0 0 0 0
5532 Morten Moltesen Kristensen DEN19680705Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919H40 26 0 0 0 0
16899 Dennis Thrane Wachmann DEN19770210Cykle Klubben NordsjællandH40 26 0 0 0 52
4621 Lucas Schrøder DEN20030807Køge Cykel RingU15 26 0 0 0 68
6505 Jens Høiberg DEN19671220Odder Cykel KlubH50 26 0 0 0 0
4262 Thomas Koldkjær Decker DEN20000227Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 26 0 0 0 0
3985 Jens Frank DEN19551105DCR - BallerupH60 26 0 0 0 0
26199 Anders vos sørensen DEN20040311Nr Søby Cykel KlubU15 26 0 0 0 0
9508 Kasper Thomsen DEN19970904Herning Cykle KlubD 26 0 0 0 0
4686 Line Eriksen DEN19790420Scandic Thylander Powered by OrbeaDA / DE 26 0 0 0 81
1496004483 Enzo Leijnse WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U17 26 0 0 0 0
11439 Per Jørstad NOR19850610CK LunediB 26 0 0 0 62
3745 Else Lund DEN19720312Aarhus Cycling (AaC)DB 26 0 0 0 11
9295 Dan Jensen DEN19660514Cykling OdenseH40 26 0 0 0 0
4063 Jesper Schultz DEN19960227coloQuick - CULTA 26 0 0 0 0
20696 Thilde Helgelin SWE20020801CK RingenU17P / F15-16 26 0 0 0 9
26575 Matias Ahtosalo FINKorson Kaiku Team 2020U15 25 0 0 0 0
42944 Helle BACHOFEN DENNAH60 25 0 0 0 0
5857 kenni schmidt DEN19750811Grenaa Cykle ClubH40 24 0 0 0 0
5771 Anders Alminde DEN19820617Birkerød Bicycle ClubB 24 0 0 0 0
9413 Troels Rønning Vinther DEN19870224Riwal Platform Cycling TeamA 24 0 0 0 0
41992 Einar Liseth PEDERSEN NORÅsane Cykle KlubbU19 24 0 0 0 0
5239 Philippe René Guichard DEN19861107Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC / HS 24 0 0 0 45
1496004558 Nora Tveit Stavanger Sykleklubb (Norge)U17P 24 0 0 0 0
5742 Mikkel Skjellerup DEN19950619Team OK Kvickly OdderA 24 0 0 0 0
23621 Victor Skytte Holte MTB KlubU17 24 0 0 0 0
8801 Jan Normann DEN19700218Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 24 0 0 0 58
10000886 Jakob Søgaard Aarhus MTBC 24 0 0 0 0
5640 Rashid F Elkott DEN19780309Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB / HS 24 0 0 0 18
4996 Henrik Olsen DEN19660123Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 24 0 0 0 33
3358 Jakob Egholm DEN19980427Team Giant - CastellliA 24 0 0 0 0
9471 Steen Poulsen DEN19561121Sorø Bicycle ClubH60 24 0 0 0 11
10000214 Ola Jåvold Landmark Bærum og Omegn CykleklubU19 24 0 0 0 0
3709 Lars Klima DEN19650505Dansk Bicycle ClubH50 24 0 0 0 0
7422 Christina Malling Siggaard DEN19940324Team VéloCONCEPT WomenDA 24 0 0 0 0
26577 Anniina Ahtosalo FINKorson Kaiku Team 2020U15P 24 0 0 0 0
29297 Pierre MONCORGÉ FRAStockholm CKA 24 0 0 0 95
3527 Stefan Djurhuus DEN19900407Riwal Platform Cycling TeamA 24 0 0 0 45
5615 Nikolaj Hebsgaard DEN19881218Aalborg Cykle-RingD 24 0 0 0 0
1496004261 Frank Aron Ragilo Kalevi Jalgrattakool KJK (Estland)U14 24 0 0 0 0
37107 László Bjarne BRODA DEURadsport-Team MalenteU11 23 0 0 0 0
1496004685 Eva Bijwaard Regionteam Zuid (Holland)U19P 23 0 0 0 0
4135 Kasper Asgreen DEN19950208Team VéloCONCEPTU23 22 0 0 0 0
10148 Thorstein Bergersen NOR19740211Malmø CKD 22 0 0 0 50
4136 Frank Hansen DEN19710902Dansk Bicycle ClubH40 22 0 0 0 30
3916 Michael Carbel Svendgaard DEN19950207Team VéloCONCEPTU23 22 0 0 0 0
10000039 Sigurd Salberg Pedersen Lillehammer CKA 22 0 0 0 0
40028 Seghers Thomas BELCyclingTimeTrialTeam Geldhof JielkerC 22 0 0 0 0
10000002 Andreas Laursen EndagslicensOrdrup CCD 22 0 0 0 0
3963 Sebastian Ryttersgaard DEN19991222Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 22 0 0 0 0
4683 Peter Isager DEN19640818Cykel Klubben DjursH50 22 0 0 0 0
11249 Hampus André Anderberg SWE19960525Christina Jewelry-KUMAA 22 0 0 0 71
1496004412 Bram Leerkes AR & TV De Adelaar (Holland)U16 22 0 0 0 0
9343 Jeppe Aaskov Pallesen DEN19970717Hammel Cykle KlubA 22 0 0 0 0
7045 Nicolai Bue DEN19810123Holstebro Cycleclub af 1960C 22 0 0 0 0
5159 Flemming Wolff Kristensen DEN19640416Cykling OdenseH50 22 0 0 0 0
1496004381 Elisabeth Ebras Kalevi Jalgrattakool KJK (Estland)U15P 22 0 0 0 0
7593 Jesper Jensen DEN19950816Vejen Bicycle ClubD 22 0 0 0 0
1494526960 Ruben Eskildsen Viborg MTBC 22 0 0 0 0
6125 Martin Laursen DEN19740708Horsens Amatør CykleklubD 22 0 0 0 0
3285 Lucas Norman Gude DEN19990713Arbejdernes Bicykle Club (Abc)U19 22 0 0 0 89
6035 Henrik Lehm DEN19870810Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 22 0 0 0 0
3451 Jonas Gregaard Wilsly DEN19960730Riwal Platform Cycling TeamA 22 0 0 0 68
8934 Steven Olesen DEN19820306Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 22 0 0 0 43
6821 Nikolaj Ankerstjerne Klausen DEN20061121Herning Cykle KlubU13 22 0 0 0 0
3750 Erik Madsen DEN19600215Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 22 0 0 0 0
3453 Andreas Hyldgaard Jeppesen Team VéloCONCEPTA 22 0 0 0 0
22098 Martin Egen Kristensen Aalborg Cykle-RingU15 22 0 0 0 0
4420 Jonas Frederik Banke DEN19990416Team Pythonprocom - VelowearU19 22 0 0 0 0
8854 René Allan Nielsen DEN19830613Lolland-Falster Cykle KlubD 22 0 0 0 0
12224 Poul Svendsen DEN19610904Ordrup Cykle ClubH50 22 0 0 0 8
26483 Thomas Skøtt DEN19890525Cykle Klubben AarhusD 22 0 0 0 0
4672 Jakob Bødker DEN20000202Nr Søby Cykel KlubU19 22 0 0 0 0
11277 Henrik Pedersen DEN20041203Herning Cykle KlubU15 22 0 0 0 0
16208 Frederik Rosenmeyer DEN19991227Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 22 0 0 0 0
6511 Johannes Killisperger DEU19890830TCAC 22 0 0 0 45
9461 Søren Rosenlund Christensen DEN19760126Bornholms Cycle ClubH40 22 0 0 0 0
28016 Benet Metz DEU20030103RG HamburgU15 22 0 0 0 0
3296 chris anker sørensen DEN19840905Riwal Platform Cycling TeamA 22 0 0 0 0
4404 Alfred Rasmussen DEN20021002Odder Cykel KlubU17 22 0 0 0 0
3740 Anders Toft Nielsen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U16 21 0 0 0 0
1496004242 Jette De Groot WV De Driehoek (Holland)U13P 21 0 0 0 0
9302 Nicki Hirsvang DEN19930423Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterB 20 0 0 0 37
1492453679 Thale Bjerk NORBærum OCKU19P 20 0 0 0 0
40172 Ola HALLBERG SWEHöllviken CKH50 20 0 0 0 17
3315 Nils Eigil BRADTBERG DEN19821019DanmarkH35 20 0 0 0 0
4546 Thomas KYNG DEN19520905DanmarkH65 20 0 0 0 0
9322 Nicholas Thorøe-Hansen DEN20010706Lyngby Cycle ClubU17 20 0 0 0 59
1502645620 Sidsel GRØNDALEN NONorgeD60 20 0 0 0 0
23143 Jacob Nielsen VHGMotionMK 20 0 0 0 0
27311 Claes Nilsson DEN19760311Amager Cykle RingD 20 0 0 0 0
17513 Mette Kjærskov DEN19720818Cyklemotion OdenseDB 20 0 0 0 0
41057 Elvira HELLBERG RAGNARSSON SWECK BureU15P / F13-14 20 0 0 0 7
41312 Nina GILLJAM SWECK RingenDB / Damer Sport 20 0 0 0 6
38998 Mia Eskebjerg Seje Sild CyklerMotion Kvinder 20 0 0 0 0
1502645668 Thommy FLOGNFELT SwedenH55 20 0 0 0 0
4120 Gabor KLÖCZL DEN19591017Holte Cykel KlubH55 20 0 0 0 0
41860 Gunnar Gudnason ISLTindur HjólafélagMotionM 20 0 0 0 6
12719 Anders kjølby DEN19821123Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 20 0 0 0 0
10238 Carl Petersen Voldbjerg DEN20010809Aalborg Cykle-RingU17 20 0 0 0 0
3397 Thomas Bo DEN19640815Hareskov CykelklubH40 20 0 0 0 0
40171 Kajsa MARCUSDOTTER SWEStaffanstorp CKU11P / F9-10 20 0 0 0 2
5732 Carsten Boel DEN19681007Haderslev Starup CykelklubD 20 0 0 0 0
1502645525 Stefan SCHÜTZER SwedenH45 20 0 0 0 0
9723 Morten Johansen DEN19690929Sydkystens CyclingH40 20 0 0 0 0
5687 Karsten Mikkelsen DEN19760505Thy Cykle RingB 20 0 0 0 0
17380 Merle Schreber DEU20000831SG Athletico BüdelsdorfU19P 20 0 0 0 0
41403 Sara MUSTONEN LICHAN SWETeam Crescent DARE CKDA / DE 20 0 0 0 22
1502645576 Bernt SVENSSON Sigtuna Märsta Arlanda CykelklubbH70 20 0 0 0 0
1502645644 Einar LODE NorgeH50 20 0 0 0 0
10000000 Henrik Larsen EndagslicensLoxamMotionM 20 0 0 0 0
19889 Christian Petersen DEN19850105Nakskov Cykle ClubD 20 0 0 0 36
1502824334 Milena DEL SARTO ITAINPA-San VincenzoU17P 20 0 0 0 0
10090 Volker Thees RSG BlaneneseH60 20 0 0 0 0
40967 Erik BERGSTRÖM FRISK SWEMotala AIF CKU19 / HJ 20 0 0 0 19
1502645692 Arne RAAEN NorgeH65 20 0 0 0 0
6450 René Højvang Jensen DEN19430121Hedehusene Fløng Cykle KlubH70 20 0 0 0 0
4890 Morten Risbjerg HANSEN DEN19790809DanmarkH35 20 0 0 0 0
1502645711 Harald KVERNERUD NONorgeH75 20 0 0 0 0
9812 bjarke bonke DEN19900118Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 20 0 0 0 0
3233 Mads Bak Bjerregaard DEN20010702Cykle Klubben AarhusU17 20 0 0 0 0
46338 Tuva RICHTER SWEStaffanstorp CKU17P 20 0 0 0 0
1503210084 Kim Pedersen Kolding BCMotionMK 20 0 0 0 0
1502645556 Frank AADLAND NONorgeH60 20 0 0 0 0
14152 Mads Christensen DEN19840918Nakskov Cykle ClubD 20 0 0 0 26
3944 Jeppe Tolbøll DEN19830421Haderslev Starup CykelklubB 20 0 0 0 0
20898 Steffen Sillesen DEN19690119Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919D 20 0 0 0 0
27090 Jacob Nielsen VHG CykelsportMotionM 20 0 0 0 0
17743 Mathias Panduro Høgfeldt Pedersen DEN19970426Skive Cykle KlubD 20 0 0 0 0
9799 katrine janum houmøller DEN19990613Amager Cykle RingU19P 20 0 0 0 0
15166 Torben Skov DEN19600401Ordrup Cykle ClubD 20 0 0 0 30
1494695173 Jiri Skov Larsen MotionM 20 0 0 0 0
1502645483 Cecilia HANSEN SverigeSverigeD30 20 0 0 0 0
29623 Frida KNUTSSON SWETeam OrmsalvaDA 20 0 0 0 48
1492684740 Thale Bjerk NORBærum OCKU19P 20 0 0 0 0
1492453405 Felix HOLST DEUelektroland24 Cycling TeamC 20 0 0 0 0
3503 Torben Damsgaard JOHANSEN DEN19670725DanmarkH50 20 0 0 0 0
27016 Martin Kellerman SWE19880101IK VincoD / Herrar Sport 20 0 0 0 97
1502645602 Matilda JOHANSSON SESverigeD30 20 0 0 0 0
29700 Kenny Paavola SWEElmhults Sport ClubD 20 0 0 0 30
17516 Daniel Chavanel Olsen MotionMK 20 0 0 0 0
23489 Henrik Mehammer BORGE NORHorten omegn cykleklubbU15 20 0 0 0 0
1494784159 Anker Løfstedt Hobro CK 38MotionMK 20 0 0 0 0
40036 Robert GUSTAFSSON SWEJCKC / HS 20 0 0 0 50
12914 Frede Andersen DEN19460428Horsens Amatør CykleklubH70 20 0 0 0 0
1492362628 Thale Bjerk NORBærum OCKU19P 20 0 0 0 0
10085 Jannik Schütz Roungkvist DEN19940313Horsens Amatør CykleklubC 20 0 0 0 0
8638 Kristina Thrane DEN19900116Aarhus MTBDB 20 0 0 0 0
3450 Mark Sehested Pedersen DEN19911106Team VéloCONCEPTA 20 0 0 0 0
10931 Jacob ERIKSSON SWEMotala AIFU19 20 0 0 0 75
1492362547 Henrik Mehammer BORGE NORHorten og Omegn CykleklubbU15 20 0 0 0 0
4215 Rasmus Madsen DEN20020421Herning Cykle KlubU17 20 0 0 0 0
30934 Glenn Dahl SWESundets CKH40 20 0 0 0 9
10509 Brian Funder Ramstein DEN19801021Cykling OdenseC 20 0 0 0 0
7109 jimmy havmøller DEN19660831Aarhus Cycling (AaC)H40 20 0 0 0 0
1492362447 Lukas KUNTERMANN elektroland24 Cycling TeamC 20 0 0 0 0
1502645680 Krister BERGSTRÖM SverigeH60 20 0 0 0 0
5588 Jens vind DEN19690205Cykle Klubben AarhusH40 20 0 0 0 0
1495302538 Susanne Gadeberg Holstebro Cykle ClubMotionK 20 0 0 0 0
7001 Maybritt Toft BISP DEN19740525Scandic Thylander Powered by OrbeaD40 20 0 0 0 0
31489 Patrick Wärme-Wachmann DEN19860318Cykle Klubben NordsjællandMotionM 20 0 0 0 4
12621 Fie Østerby DEN19920510Horsens Amatør CykleklubDB 20 0 0 0 0
3503 Torben Damsgaard Johansen DEN19670725Hammel Cykle KlubB 20 0 0 0 0
27375 Melina N Olsen Team Synergi CyclingMotionK 20 0 0 0 0
40292 Vincent LUNDSTRÖM SWEKlubben Cyklisten MalmöD 20 0 0 0 27
1502645608 Camilla Helen LANDSVERK NONorgeD40 20 0 0 0 0
45082 Milena DEL SARTO ITAINPA-San VincenzoU17P 20 0 0 0 0
5567 Michael Larsen DEN19790310Frederikshøj Cycling ClubC 20 0 0 0 0
6676 Finn Madsen DEN19740908Skive Cykle KlubH40 20 0 0 0 0
3330 Jeppe Hanssing DEN19981120Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterA 20 0 0 0 66
10036 Peter Meinert Nielsn DEN19660524Aarhus Cycling (AaC)H50 20 0 0 0 0
29679 Johan SVENSSON SWECK BureA 20 0 0 0 56
28527 Patrik BOSTRÖM SWECK FixC 20 0 0 0 33
12354 Søren VAGTHOLM DEN19420218DanmarkH75plus 20 0 0 0 0
39978 Sara Olsson SWETeam Henrikssons CykelklubbDA 20 0 0 0 37
38567 Tuva RICHTER SWEStaffanstorp CKU17P 20 0 0 0 0
27053 Tabita Hansen Hvidovre CykelklubMotionK 20 0 0 0 0
27893 Kim ÅLEHEIM SWE20000501Höllviken CK - SEU19 20 0 0 0 91
29671 Ingmar NILJA SWECK BureH60 20 0 0 0 4
12331 Karoline Hemmsen Vejen Bicycle ClubDA 20 0 0 0 0
1502645501 Lena LUNDSTRÖM SverigeD60plus 20 0 0 0 0
4553 Martin Leonhard DEN19710427Fredericia Cycle ClubH40 20 0 0 0 0
3160 Martin Pedersen DEN19710804Sydkystens CyclingH40 20 0 0 0 34
1496777910 Jakob Csizmadia Ceramic Speed CyklingMotionMK 20 0 0 0 0
1495302540 Carsten Ebbesen Team Lågeshoppen - Uhrskov VineMotionM 20 0 0 0 0
1502645622 Rasmus Fjordside LEHRMANN Tjek betalingDanmarkH30 20 0 0 0 0
10000040 Axel Lindh Almby IK - Team BergslagsloppetA 20 0 0 0 0
40029 Kevin Clemme BELCyclingTimeTrialTeam Geldhof JielkerC 20 0 0 0 0
38946 Max Heiner OERTZEN DEUHRG HarburgU13 20 0 0 0 0
10000216 Jan Erik Kørra SOLØR CKU19 20 0 0 0 0
45486 Claus Timm PJ cyklerMotionM 20 0 0 0 0
25033 Johanna JOHANSSON SWEKinds Gogreen CKU19P 20 0 0 0 5
4336 Nina Gilljam SWECK RingenDB 20 0 0 0 2
27373 Poul Thomsen Team Synergi CyclingMotionM 20 0 0 0 0
37134 Jacob Nielsen VHG CykelsportMotion Herre 20 0 0 0 0
10000414 Søren Ravn HolbækD 20 0 0 0 0
31342 Lasse Jakobsen Birkerød BCMotionM 20 0 0 0 3
10134 Morten Brøns DEN19780831Malmø CKD / Herrar Sport 20 0 0 0 45
44335 Maybritt Schlyter Team CharlieMotionK 20 0 0 0 0
29754 Bo KARLSSON SWELandskrona CKH60 20 0 0 0 4
23042 Nynne Lucca Christiansen DEN19971007Cykle Klubben AarhusDB 20 0 0 0 0
41063 Miranda HELLBERG RAGNARSSON SWECK BureU13P / F11-12 20 0 0 0 6
3505 Mads Corell DEN19960211Christina Jewelry-KUMAA 20 0 0 0 0
4511 Svend Christensen DEN19510602Elite Cycling SnejbjergH60 20 0 0 0 0
1492684525 Mads Larsen Støvring MotionD 20 0 0 0 0
25329 Finja Schreber DEU20070206SG Athletico BüdelsdorfU11P 20 0 0 0 0
4340 claus HOLM DEN19700627DanmarkH45 20 0 0 0 0
4933 Dan Backhausen DEN19690706Birkerød Bicycle ClubD 20 0 0 0 37
1502645503 Leopold KAFTANSKI Stockholms CKH30 20 0 0 0 0
36977 Doris WÄLZLEIN DEURC Herpersdorf 1919H60 19 0 0 0 0
16733 Morten Holt Jensen DEN19831221MTB RandersD 19 0 0 0 0
4978 Simon Ahrens Lassen DEN19841102Kolding Bicycle ClubC 18 0 0 0 0
5360 Mads Østergaard Kristensen DEN19980126Herning Cykle KlubA 18 0 0 0 0
4148 Jonas Flø Pedersen DEN20010612Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U17 18 0 0 0 0
16976 Mathias Nielsen DEN19941230Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919C 18 0 0 0 0
10924 Otto Strandqvist SWE20010403Höllviken CK - SEU17 / P15-16 18 0 0 0 99
5262 Per Jess DEN19450806Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H70 18 0 0 0 0
8952 Thomas Butler DEN19840625Holbæk CykelsportD 18 0 0 0 0
1495302539 Mette Madsen MejrupMotionK 18 0 0 0 0
5726 Andreas Anderskov Madsen DEN20040222Slagelse Cykle RingU15 18 0 0 0 30
7344 Heidi Gabriel DEN19840723Sydkystens CyclingDA 18 0 0 0 13
1502645616 Elin GRØNVIK NorgeD50 18 0 0 0 0
1502645609 Annette BERG DanmarkD40 18 0 0 0 0
10000423 Anna Eriksmo Amager CRDB 18 0 0 0 0
5529 Thomas Jepsen Sønderborg Cykle KlubC 18 0 0 0 0
6055 Yasin Grøn El Mahdi DEN20031001Greve Cykle ClubU15 18 0 0 0 0
41412 Russell METOYER SWECK RingenD / Herrar Sport 18 0 0 0 26
45913 Jane Riishøj HCKMotionK 18 0 0 0 0
23486 Christian Sørensen Team FaktaMotionMK 18 0 0 0 0
6316 Bent KROGH DEN19400531DanmarkH75plus 18 0 0 0 0
10000889 Christopher Herzog RSV Gütersloh 1931C 18 0 0 0 0
41825 Clara SUNDGREN SWESigtuna Märsta Arlanda CykelklubbU13P / F11-12 18 0 0 0 9
6713 Lars Nybo NIELSEN DEN19721027DanmarkH45 18 0 0 0 0
11157 Morten Christiansen DEN19790121Horsens Amatør CykleklubC 18 0 0 0 0
30830 Emil Lindgren SWEFalu CykelklubbU19 18 0 0 0 41
1502645504 Martin IVERSBY NONorgeH30 18 0 0 0 0
11987 Anders Jellhede SWE19641218CK RingenH50 18 0 0 0 29
4923 Nikolaj Mengel DEN20020309Team Cycling RingstedU17 18 0 0 0 0
3320 Nicklas Bøje Pedersen DEN19940908Team Giant - CastellliA 18 0 0 0 38
1502645502 Sidsel GRøNDALEN NONorgeD60plus 18 0 0 0 0
1502645567 Anders JOHANSSON SwedenH65 18 0 0 0 0
1502645621 Kirsten EIDE NONorgeD60 18 0 0 0 0
1502645490 Siren Breidalen WULF NOKristiansands CKD40 18 0 0 0 0
31413 Martin Eckhof Team ChristianiaMotionM 18 0 0 0 3
1502645484 Sofia ERHARD Åmåls CykelamatörerD30 18 0 0 0 0
10000018 Fredrik Selvin Karlskrona CKD 18 0 0 0 26
39126 Stine Christiansen Velo PaveMotion Kvinder 18 0 0 0 0
11251 Daniel Stampe DEN19960727Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterA 18 0 0 0 0
38389 Glenny Hansen Team Christiansen & EssenbækMotion Herre 18 0 0 0 0
4991 Jannik Nedergaard Nielsen DEN19990729Team Herning CK JuniorU19 18 0 0 0 0
41071 Maja NILSSON SWECK BureU17P / F15-16 18 0 0 0 3
13390 Mathias Kristiansen DEN19910909Lolland-Falster Cykle KlubD 18 0 0 0 0
3190 Mikkel Bjerg DEN19981103Team Giant - CastellliU23 18 0 0 0 0
29452 Ola Hagbyhn SWEFK TrampenD 18 0 0 0 5
39552 Lars Schmidt DENAmager Cykel RingMotionM 18 0 0 0 7
40898 Nicklas NILJA SWECK BureC / HS 18 0 0 0 49
1502645518 Roger SEKKENES NONorgeH40 18 0 0 0 0
4259 Andreas Brandt Aidel DEN19960408Hammel Cykle KlubA 18 0 0 0 0
4890 Morten Risbjerg Hansen DEN19790809Carl Ras CX Team-Sydkysten CyclingA 18 0 0 0 0
6324 Søren Damgaard DEN19711018Nr Søby Cykel KlubH40 18 0 0 0 0
1502645645 Torbjörn DE JAGER Föreningen Cykloteket Racing TeamH50 18 0 0 0 0
3159 Mads Høiberg Klinke DEN20000622Roskilde Cykle RingU19 18 0 0 0 113
27310 Jan ENOCKSSON SWEIK VincoH60 18 0 0 0 24
3356 Mathias Norsgaard Jørgensen DEN19970505Team Giant - CastellliU23 18 0 0 0 0
12036 Finn KOLDSTE DEN19511009DanmarkH65 18 0 0 0 0
1502645627 Martin JARRETT NONjŒrd SKH35 18 0 0 0 0
1502645509 Martin JARRETT NONjërd SKH35 18 0 0 0 0
3683 Martin Hammer Larsen DEN19720313Carl Ras CX Team-Sydkysten CyclingB 18 0 0 0 19
1496777911 Kim Knudsen Ceramic Speed CyklingMotionMK 18 0 0 0 0
10000041 Joel Burman Borlänge Cykelklubb (SWE)A 18 0 0 0 0
1495302541 Lars Ole Pedersen Ceramic speed cyclingMotionM 18 0 0 0 0
23354 Knud Heglund VHG CykelsportMotionMK 18 0 0 0 0
6934 Celina Mygdam Mikkelsen DEN20030213Cykle Klubben AarhusU15P 18 0 0 0 0
1502645497 Elin GRØNVIK NONorgeD50 18 0 0 0 0
10001063 Rasmus Ulrik Niekrenz Holte MTB KlubU17 18 0 0 0 0
42949 Jacob Nielsen VHG CykelsportMotionM 18 0 0 0 0
1502645544 Thommy FLOGNFELT SwedenH55 18 0 0 0 0
24395 Lasse Jakobsen Birkerød Bicycle ClubMotionM 18 0 0 0 0
16898 Eva Linnea Michaelsen DEN20071020Værløse-Farum CykelklubU11P 18 0 0 0 7
1502645669 Stefan KUHL SwedenH55 18 0 0 0 0
10000007 Jennie SWEStaffanstorp CKU15P / F13-14 18 0 0 0 6
1502645535 Stefan LINDSKOG SwedenH50 18 0 0 0 0
1492684636 Henrik Mehammer BORGE NORHorten og Omegn CykleklubbU15 18 0 0 0 0
25117 Matilda Luukkonen Kinds Go:Green CK (Sverige)U19P 18 0 0 0 5
1494784160 Jeppe Udby .MotionMK 18 0 0 0 0
7089 Jannie Holm-Lauridsen DEN19710717Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 18 0 0 0 0
10000001 Nina Bak Jepsen MotionK 18 0 0 0 0
11477 Sebastian Nielsen DEN19971129Roskilde Cykle RingD 18 0 0 0 0
5867 Henrik KIRK DEN19710923Ordrup Cykle ClubH45 18 0 0 0 0
41431 Hugo Forssell SWEMotala AIF cykelklubbU19 / HJ 18 0 0 0 18
4173 Maximilian Hoffmann DEN19970226Christina Jewelry-KUMAA 18 0 0 0 0
9863 Eva Synnestvedt Hansen DEN19880210Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 18 0 0 0 5
5870 Kent Jensen DEN19620201Vejen Bicycle ClubH50 18 0 0 0 0
6038 Brian Mathiesen DEN19691020KÆDEN Nr LyndelseH40 18 0 0 0 0
9412 Andreas Stokbro Nielsen DEN19970408Riwal Platform Cycling TeamU23 18 0 0 0 0
10090 Emilie Hedevang Christensen Horsens CKU11P 18 0 0 0 0
1502645623 Thomas Bundgaard JENSEN DanmarkH30 18 0 0 0 0
1503210085 Anker Løfstedt Herning cykelklubMotionMK 18 0 0 0 0
1502645557 Håkan SAMUELSSON SwedenH60 18 0 0 0 0
7228 Aske Søby DEN19890822Haderslev Starup CykelklubC 18 0 0 0 0
1492453551 Henrik Mehammer BORGE NORHorten og Omegn CykleklubbU15 18 0 0 0 0
17662 Sofie Amalie Steen Pedersen DEN20050608Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U13P 18 0 0 0 0
41148 Alexandra NESSMAR SWETeam Crescent DARE CKDA / DE 18 0 0 0 21
3191 Felix Fog Holst Larsen DEN20030929Cykleklubben Fix RødovreU15 18 0 0 0 73
1502645603 Sofia ERHARD SEÅmåls CykelamatörerD30 18 0 0 0 0
3680 Mathias Lindberg Mortensen DEN19921121Christina Jewelry-KUMAA 18 0 0 0 0
10182 Paulina Peuhkuri Pedersen DEN20060804Næstved Bicycle ClubU13P 18 0 0 0 0
41401 Sara MUSTONEN LICHAN SWETeam Crescent DARE CKDA 18 0 0 0 36
1496004413 Pepijn Reinderink AR & TV De Adelaar (Holland)U16 18 0 0 0 0
5694 Lasse Krejberg DEN19990516Hammel Cykle KlubU19 18 0 0 0 0
7426 Ditte Clausen DEN19771002Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DB 18 0 0 0 0
10655 Simon Romey DEU19850418SG Athletico BüdelsdorfC 18 0 0 0 0
10333 Anna Eriksmo SWE19781214Amager Cykle RingDB 18 0 0 0 0
1496004262 Fredrik Bødtker Fjærli Asker CK (Norge)U14 17 0 0 0 0
31212 Mats ROSÉN SWECykelklubben FixH50 16 0 0 0 8
5297 Henrik Buhl DEN19850214Ordrup Cykle ClubB 16 0 0 0 18
29097 David BOMAN SWEUddevalla ckC 16 0 0 0 58
1502645491 Nina GILLJAM SverigeSverigeD40 16 0 0 0 0
27442 Fanny W GRANQUIST SWEStaffanstorp CKU15P 16 0 0 0 26
5935 Michael Jepsen DEN19710706Svendborg Cykle Club - SydfynD 16 0 0 0 0
9584 Emil Pedersen DEN20070527Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U11 16 0 0 0 0
10000023 Marian Arnold MotionM 16 0 0 0 6
31272 Russell METOYER SWECK RIngenD 16 0 0 0 28
30818 Ellen Stålberg Höllviken CK (Sverige)U17P 16 0 0 0 10
3255 Jesper Olsen DEN19741210Viborg MTBH40 16 0 0 0 0
5863 Jørn Nielsen DEN19630212Sønderborg Cykle KlubH50 16 0 0 0 0
3103 Mathias Krigbaum DEN19950203coloQuick - CULTElite 16 0 0 0 0
3725 Lasse Timmermann DEN19540822Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H60 16 0 0 0 15
15810 Maria Gydesen DEN19940325Næstved Bicycle ClubDB 16 0 0 0 0
14103 Rikke Cedervall Laursen DEN19690730Hvidovre Cykle KlubDB 16 0 0 0 0
9301 Mads Rasmussen DEN20000708Team ABC JuniorU19 16 0 0 0 16
32017 Matthew LANE AUSWarrnambool ccB 16 0 0 0 0
5492 Alexander Raagaard Hansen Dansk Mountainbike KlubU17 16 0 0 0 0
1502645505 Thomas VALAN NOBindal SKH30 16 0 0 0 0
3450 Mats-Örjan Pogén SWECK Fix HelsingborgH40 16 0 0 0 7
7921 Mads Andersen DEN20060313Roskilde Cykle RingU13 16 0 0 0 20
1502645628 Stian FREDRIKSEN Kolbotn SKH35 16 0 0 0 0
5133 Claus Toftegaard Hansen DEN19670528Hvidovre Cykle KlubH50 16 0 0 0 0
1495302542 Robert Andersen Team lågeshoppen - Uhrskov vineMotionM 16 0 0 0 0
1502645498 Eva GUSTAVSSON SverigeD50 16 0 0 0 0
42373 Mikkel kondrup GccMotionM 16 0 0 0 0
1502645610 Siren Breidalen WULF NOKristiansands CKD40 16 0 0 0 0
1502645670 Stig-Erik VIKARS Team FinlandH55 16 0 0 0 0
41055 Frida LARSEN SWECK BureU15P / F13-14 16 0 0 0 5
3448 Søren Kragh Andersen Team SunwebA 16 0 0 0 0
3074 Peter Faldt Jensen DEN19640701Fredericia Cycle ClubH50 16 0 0 0 5
6201 Troels Nielsen DEN19730322Amager Cykle RingH40 16 0 0 0 10
12352 Nicolai Madsen DEN19750316Cykle Klubben AarhusH40 16 0 0 0 0
4161 Anna KARLSSON SECykelklubben SundetD30 16 0 0 0 0
46585 Stine Christiansen Velo paveMotionK 16 0 0 0 0
4132 Lars Anderson DEN19690206Kerteminde CykelklubD 16 0 0 0 0
3345 Karl Klinge DEN19980921Team Georg Berg Cycling EliteA 16 0 0 0 18
1502645578 Lars NORDIN SwedenH70 16 0 0 0 0
10228 Tine-Marie Hansen DEN19900312Amager Cykle RingDB 16 0 0 0 0
1502645640 Thorolf HESTNESS H45 16 0 0 0 0
6016 Kasper D Konradsen DEN19880425Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 16 0 0 0 0
12475 Henrik Bjarne Jensen DEN19560316Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH50 16 0 0 0 16
4512 Benny Jensen DEN19490825Elite Cycling SnejbjergH60 16 0 0 0 0
3374 Casper Pedersen DEN19960315Team Giant - CastellliU23 16 0 0 0 0
1502645624 Leopold KAFTANSKI SwedenH30 16 0 0 0 0
1503210086 Jakob K Hansen BKHMotionMK 16 0 0 0 0
1502645558 Bertel NIEMI 100 458 351 10Team FinlandH60 16 0 0 0 0
28814 Max Emil Holst Knudsen DEN20080719Cykle Klubben AarhusU11 16 0 0 0 0
1502645617 Marianne GJONE NONorgeD50 16 0 0 0 0
17082 Martin Kaj Holm-Nielsen DEN19731210Cykle Klubben NordsjællandH40 16 0 0 0 0
1502645485 Maria Elisabeth KALLAND NONorgeD30 16 0 0 0 0
38395 Søren Nygaard Team Christiansen & EssenbækMotion Herre 16 0 0 0 0
1502645585 Harald KVERNERUD NorgeH75plus 16 0 0 0 0
14369 Rasmus Aalling Nørtoft DEN20070611Give CykelklubU11 16 0 0 0 0
10949 Jacob Odgaard DEN19720808Birkerød Bicycle ClubH40 16 0 0 0 27
1502645527 Christian WULFF NOKristiansands CKH45 16 0 0 0 0
1502645519 Bjørge MAGNUSSEN NONorgeH40 16 0 0 0 0
5163 Klaus Frederiksen DEN19700419Cykle Klubben AarhusH40 16 0 0 0 0
3356 Mathias Norsgaard Jørgensen DEN19970505Team Giant - CastellliA 16 0 0 0 0
1496594025 Marie-Louise KERPA DEUHRG HarburgU15P 16 0 0 0 0
46267 Mikael PERSSON SWECK RingenD 16 0 0 0 0
1502645510 Peter EGGERTSEN SwedenH35 16 0 0 0 0
4474 jan HØEGH DEN19460413DanmarkH70 16 0 0 0 0
10000042 Magnus Faanes Lillehammer CKA 16 0 0 0 0
1502645682 Frank AADLAND NONorgeH60 16 0 0 0 0
1502645694 Anders JOHANSSON Lammhult CKH65 16 0 0 0 0
23500 Morten Dam-Sørensen NBCMotionMK 16 0 0 0 0
4028 Michael Baunsgaard DEN19660127DCR - BallerupH50 16 0 0 0 0
3573 Andreas Handberg Madsen DEN19981023Herning Cykle KlubB 16 0 0 0 0
7995 Nikolaj Richardt Jørgensen DEN19710326Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)B 16 0 0 0 16
1502645545 Jarle MÖHLUM NONorgeH55 16 0 0 0 0
39009 Helle Sommer Sahlholdt Seje Sild CyklerMotion Kvinder 16 0 0 0 0
5985 Alexander Bojsen DEN19920831Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterA 16 0 0 0 25
8051 Laurids Jeppesen DEN19620303Ringkøbing Cykle ClubH50 16 0 0 0 0
17464 Steffen Beck Team FaktaMotionMK 16 0 0 0 0
13959 Silja Vestergaard DEN20010518Herning Cykle KlubU17P 16 0 0 0 0
5164 Christian Guttesen DEN19790623Give CykelklubD 16 0 0 0 0
5361 Thomas Roeder DEN19640218Dansk Bicycle ClubH50 16 0 0 0 0
3493 Thomas Rosenquist DEN19680830Holte Cykel KlubH40 16 0 0 0 0
4695 Peter Buhl DEN19870408Hvidovre Cykle KlubB 16 0 0 0 0
1496778025 Marie-Louise KERPA DEURSV BlaukenfeldeU15P 16 0 0 0 0
3508 Alexander Kamp DEN19931214Team VéloCONCEPTA 16 0 0 0 0
40988 Fabian BERGLUND SWESödertälje CKU13 16 0 0 0 14
1494784161 Jens Bech Andersen Hobro CK 38MotionMK 16 0 0 0 0
4710 Oliver Friis DEN20020425Odder Cykel KlubU17 16 0 0 0 0
8768 Johan Tiedemann Langballe DEN19990209Team Herning CK JuniorU19 16 0 0 0 0
5660 Anton Elfarsson ISL19890916Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterA 16 0 0 0 95
1502645568 Jan JONSSON SwedenH65 16 0 0 0 0
41463 Linus KVIST SWEMotala AIF CKU19 / HJ 16 0 0 0 17
18359 Silas Zacharias Clemmensen DEN19961025Hammel Cykle KlubA 15 0 0 0 0
5625 Jonas Zwisler DEN20000506Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorU19 15 0 0 0 33
3426 Flemming Steen DEN19670528Horsens Amatør CykleklubB 14 0 0 0 0
3148 Kevin Biehl DEN20040108Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U15 14 0 0 0 0
5574 Karsten Andersen DEN19730220Sønderborg Cykle KlubH40 14 0 0 0 0
9834 Oskar Ulrik Winkler DEN20000328Roskilde Cykle RingD 14 0 0 0 0
9507 Jonas Tanski Kristensen DEN20010405Silkeborg IF CyklingU17 14 0 0 0 0
5218 Simon Dalby DEN20030129Holstebro Cycleclub af 1960U15 14 0 0 0 0
6233 Per Dyhrman DEN19670717Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 14 0 0 0 0
9751 Lukas Sulaj Kloppenborg DEN20011209Holbæk CykelsportU17 14 0 0 0 54
6226 Kristian Danielsen DEN19990702Cykle Klubben AarhusU19 14 0 0 0 0
10951 Peter Kondrup DEN19440202Fredericia Cycle ClubH60 14 0 0 0 0
3295 Sebastian F Rasmussen DEN19951016Cykling OdenseD 14 0 0 0 0
3583 Casper Hougaard Jensen DEN19920125Vejen Bicycle ClubD 14 0 0 0 0
10090 Simon Knudsen Hammel ckB 14 0 0 0 0
5237 Mads Søgaard Mondrup DEN19970705Herning Cykle KlubB 14 0 0 0 0
1496004414 Koert Van Oosten PRC Delta (Holland)U16 14 0 0 0 0
17723 Frederik Christoffersen Mountainbike Club VejleU17 14 0 0 0 0
7616 Anders Banke DEN19920112Middelfart Cykel ClubB 14 0 0 0 0
5512 Patrick Grevelund DEN19891013Næstved Bicycle ClubC 14 0 0 0 0
4118 Alexandar Lander DEN19950821Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingB 14 0 0 0 12
3514 Aske Louring Vorre DEN19930524Team Giant - CastellliA 14 0 0 0 0
5231 Jesper Lund DEN19760604Cykle Klubben NordsjællandD 14 0 0 0 0
10000044 Jesper Svensson Skövde CKA 12 0 0 0 0
4839 Danner Vedel Friis Kirkel DEN19620703Horsens Amatør CykleklubH50 12 0 0 0 0
4248 Finn Achilles DEN19670925Amager Cykle RingD 12 0 0 0 30
10077 Mads Thomsen DEN20030428Slagelse Cykle RingU15 12 0 0 0 0
4732 Trine Schmidt DEN19880603Lotto Soudal LadiesC 12 0 0 0 45
22283 Søren Poulsen DEN19950106Aarhus Cycling (AaC)D 12 0 0 0 0
27996 Johan Östling SWE19720502CK RingenD / Herrar Sport 12 0 0 0 78
9512 Stian Rosenlund DEN20020404Bornholms Cycle ClubU17 12 0 0 0 0
15243 Brian Hansen DEN19740119Køge Cykel RingD 12 0 0 0 0
3551 Mads Pedersen DEN19951218Trek-SegafredoA 12 0 0 0 0
4011 Rasmus Bøgh Wallin DEN19960102coloQuick - CULTU23 12 0 0 0 0
5268 Tobias Dalsgaard DEN19980222Holstebro Cycleclub af 1960C 12 0 0 0 0
9473 Michael Salomonsson DEN19780708Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C 12 0 0 0 19
4093 Nicki Rasmussen DEN19831011Hvidovre Cykle KlubC 12 0 0 0 0
3201 Michael Kjelstrup Hou DEN19881024Aalborg Cykle-RingB 12 0 0 0 0
7547 Mathias Meldgård DEN19870204Vejle Cykel KlubC 12 0 0 0 0
9699 Martin Veng DEN19890127Hvidovre Cykle KlubD 12 0 0 0 93
4456 Karsten Kousgaard DEN19780817Randers Cykleklub af 1910C 12 0 0 0 0
5750 Sebastian Roer Iversen DEN20020820Cykleklubben Fix RødovreU17 12 0 0 0 102
3613 Victor Fuhrmann Desimpelaere DEN20010110Køge Cykel RingU19 12 0 0 0 0
4275 Lauritz Aarslev DEN20000405Team Herning CK JuniorU19 12 0 0 0 28
4547 Jacob Skovsgaard DEN19740709KÆDEN Nr LyndelseH40 12 0 0 0 0
12984 Henrik Petersen DEN19690704Amager Cykle RingD 12 0 0 0 35
3601 Jonas Nygaard Perto DEN20001119Cykle Klubben AarhusU19 12 0 0 0 0
4622 Henrik Frederiksen DEN19680603Holte Cykel KlubB 12 0 0 0 0
11440 Emil Schmidt DEN20011210Aalborg Cykle-RingU17 12 0 0 0 0
3196 Christopher Juul Jensen DEN19890706Orica ScottElite 12 0 0 0 0
6598 Alfred Mørch Kongstad Amager Cykle RingU13 12 0 0 0 0
6818 Nicolai Christensen DEN19940418Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterA 12 0 0 0 32
42380 Robert GUSTAFSSON SWEJönköpings cykelklubbC 11 0 0 0 0
24772 Noah Borgen Morell DEN20041004Nakskov Cykle ClubU15 / P13-14 10 0 0 0 24
4786 Carsten Quottrup DEN19621018Cykle Klubben AarhusH50 10 0 0 0 0
3627 Casper Skaarup DEN19890630Vejle Cykel KlubC 10 0 0 0 0
9350 Kåre Brink DEN19670819Hvidovre Cykle KlubD 10 0 0 0 0
5620 Rasmus Kristensen DEN19980325Varde CykelklubC 10 0 0 0 0
16450 Henrik Melbye DEN19720621Cykle Klubben NordsjællandH40 10 0 0 0 0
4516 Johnny Rasmussen DEN19731204Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH40 10 0 0 0 52
3951 Allan Hareskov DEN19900806Cykle Clubben HjørringD 10 0 0 0 0
23642 Axel Holm SWE20010906FK TrampenU17 10 0 0 0 111
29133 Clara LUNDMARK SWENorbergs CKDA 10 0 0 0 0
26569 Erik BERGSTRÖM FRISK SWEMotala AIF CKU19 10 0 0 0 64
1496004687 Iris Ton KWC Kampen (Holland)U19P 10 0 0 0 0
10001067 Gustav Hansen Mountain Bike Klub SilkeborgU17 10 0 0 0 0
10000045 Adam Gustafsson Eksjö CK/Team Merida SverigeA 10 0 0 0 0
27960 Andreas Grass SWE19770802CK LunediC / HS 10 0 0 0 146
3383 Emil Bækhøj Halvorsen DEN19940418Team AURA Energi - CK AarhusA 10 0 0 0 0
4830 Per Schøler DEN19661026Nyborg Cykle KlubH50 10 0 0 0 0
4475 Søren Svenningsen DEN19650117Holte Cykel KlubH40 10 0 0 0 47
6768 Stefan Holm Frederiksen DEN19780516Uldum Cykel MotionD 10 0 0 0 0
4365 Mads Lilholm Meyer DEN19900110Vejle Cykel KlubA 10 0 0 0 0
4626 Lars Jensen DEN19730924Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 10 0 0 0 0
5564 Adam Holm Jørgensen DEN20020901Arbejdernes Bicykle Club (Abc)U17 10 0 0 0 24
24883 Emil Andersson SWE19930320Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA / HE 10 0 0 0 55
21697 Frederik Jacobsen varde cykelklubU17 10 0 0 0 0
3274 Nichlas Eberhardt Sørensen DEN19901206Lyngby Cycle ClubB 10 0 0 0 0
4379 Nils Lau Nyborg Broge DEN19920104Team AURA Energi - CK AarhusA 10 0 0 0 0
3440 Lasse Kristiansen DEN19920807Cykling OdenseB 10 0 0 0 0
11261 Kåre Kvisgaard Gram DEN19750508Nakskov Cykle ClubD 10 0 0 0 29
3719 Stefan Ryom DEN19930401Cykle Klubben AarhusB 10 0 0 0 0
6789 Phillip Nyto Fisker Mølgaard DEN20010216Horsens Amatør CykleklubU17 10 0 0 0 0
6044 Lars Fogtmann DEN19601013Aarhus Cycling (AaC)H50 10 0 0 0 0
6512 Benjamin Gamby Jensen DEN19980512TCAD / Herrar Sport 10 0 0 0 106
10306 Christoffer WALL SWE19990401Halmstad CKU19 10 0 0 0 69
4403 Michael Jensen DEN19731210Randers Cykleklub af 1910H40 10 0 0 0 0
3329 Eigil Nikolajsen DEN19980214Arbejdernes Bicykle Club (Abc)A 10 0 0 0 0
3354 Niklas Larsen DEN19970322Team VéloCONCEPTU23 10 0 0 0 0
10173 Noah Bøge DEN20060918Holstebro Cycleclub af 1960U13 10 0 0 0 0
20789 Carsten Klausman DEN19790829Næstved Bicycle ClubD 10 0 0 0 0
3764 Marc Hester DEN19850628Team WigginsA 10 0 0 0 0
7090 Carsten Höegh DEN19600707Cykle Klubben AarhusH50 10 0 0 0 0
27769 Daniel GRASS SWECK LunediC / HS 10 0 0 0 136
7709 Martin Larsen DEN19831218Vejen Bicycle ClubD 10 0 0 0 0
4255 Nicolai Luthmann DEN19990520Team ASSOS of Switzerland - Rødovre CentrumU19 10 0 0 0 67
7409 jørgen sørensen DEN19661119K C K HerlevH50 10 0 0 0 0
7194 Jonas Andersen DEN19970606Odder Cykel KlubC 10 0 0 0 0
16783 Kristian Nissen DEN19810320Vejle Cykel KlubC 9 0 0 0 0
5203 Emil Schandorff Iwersen Cykleklubben Fix RødovreU16 9 0 0 0 0
42915 Fredrik FJÆRLI NORAsker CKU15 9 0 0 0 0
42911 Marcus KORSNES NORBærum OCKU17 9 0 0 0 0
4918 Claus Birk DEN19720614Greve Cykle ClubH40 8 0 0 0 0
4521 Oscar Munk-Olsen DEN20031206Cykle Klubben AarhusU15 8 0 0 0 0
4024 Frederik Muff DEN19930802Team AURA Energi - CK AarhusA 8 0 0 0 0
4998 Keld Pedersen DEN19630605Hareskov CykelklubH40 8 0 0 0 0
4930 Mette Andersen DEN19630630Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)DB 8 0 0 0 0
7771 Mads Schelde Berg DEN19980810Team Georg Berg Cycling EliteB 8 0 0 0 24
46082 Klaus Pedersen Hvidovre Cykel KlubMotionM 8 0 0 0 0
3122 Thomas Ege DEN19600519Sydkystens CyclingH50 8 0 0 0 0
13815 Max Palm Pfeiffer DEN19750110Amager Cykle RingD 8 0 0 0 0
1496571114 Sara Penton Team VeloConcept WomenDA 8 0 0 0 0
5638 Kenneth Christensen DEN19660314Cykelmotion ViborgH50 8 0 0 0 0
4515 Bo Martinsen DEN19600310Vejen Bicycle ClubH50 8 0 0 0 0
9827 Mathias Havemose Kosack DEN19930218Cykle Klubben AarhusD 8 0 0 0 0
41267 Klaes JAHNSÉN SWEWexiö VeloC / HS 8 0 0 0 47
1494784162 Claus Østergaard Hobro CykelmotionMotionMK 8 0 0 0 0
4195 Jesper Moltke Sørensen DEN19780809Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919C 8 0 0 0 0
6250 Oliver Fallahpour Søholm Horsens Amatør CykleklubU14 8 0 0 0 0
40994 Fabian BERGLUND Södertälje CKU13 / P11-12 8 0 0 0 11
12314 Kasper Erbo Mortensen DEN19830320Geronimo Cycling TeamD 8 0 0 0 0
7352 Kim Florager DEN19760331Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH40 8 0 0 0 0
1496004273 Tamm Lauri Kalevi Jalgrattakool KJK (Estland)U14 8 0 0 0 0
9243 Frederik Wandahl DEN20010509Roskilde Cykle RingU19 8 0 0 0 0
7154 Jesper Høyer DEN19790210Amager Cykle RingD 8 0 0 0 23
4409 Mikael Jalving DEN19681001Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H40 8 0 0 0 0
6029 Bill Fisker DEN19620918Thy Cykle RingH50 8 0 0 0 0
29347 Peter Eggertsen SWESpecialized Concept Store CKC 8 0 0 0 65
6515 Alberto Christian Heegaard Kodra DEN19970131TCAD / Herrar Sport 8 0 0 0 53
1496004244 Nance Van Der Drift Westland Wil Vooruit (Holland)U13P 8 0 0 0 0
29864 Albin Stålberg SWE20010429Höllviken CK (Sverige)U17 8 0 0 0 55
6524 Dávur Magnussen DEN19950228Team WasteApp - AVISA 8 0 0 0 28
27961 Tobias Færch DEN20071106Cykling OdenseU11 8 0 0 0 0
5192 mads christensen DEN19790228Racing89ersC 8 0 0 0 0
5493 Jacob Krogh Keldsen DEN19860331Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 8 0 0 0 46
23342 Jakob SÖDERGRANN SWECK HymerA 8 0 0 0 89
23411 Pontus Kastemyr SWETre Berg CKA 8 0 0 0 61
18808 Mathias Birk Madsen DEN20010215Cykle Klubben AarhusU17 8 0 0 0 0
10000013 Tim Gustavsson SWERooster Club VarbergC 8 0 0 0 47
4609 Kim Skytte DEN19651017Brædstrup Cykel KlubH50 8 0 0 0 0
28447 Lisse Ceulemans BELWAC teamU17P 8 0 0 0 0
3075 Steffen Sørensen DEN19611008Birkerød Bicycle ClubH50 8 0 0 0 0
10000046 Sigurd Mellemsæter Lillehammer CKA 8 0 0 0 0
10125 Frederik Lykke Silkeborg IF CyklingU14 8 0 0 0 0
4703 Nicklas Fonnesbech DEN20040612Herning Cykle KlubU15 8 0 0 0 0
38993 Britt Winding Lauenborg Seje Sild CyklerMotion Kvinder 8 0 0 0 0
24893 Filip Bengtsson SWEHVR16A 8 0 0 0 45
6541 Steen Bluhm DEN19660907Sorø Bicycle ClubH40 8 0 0 0 0
3427 Lasse Norman Hansen Aqua Blue SportA 8 0 0 0 0
20453 Mie Drost DEN19910310Holbæk CykelsportDB 8 0 0 0 5
8223 Henrik Kragerup DEN19660205Birkerød Bicycle ClubH50 8 0 0 0 0
5831 Torkil Høg DEN19701224Ordrup Cykle ClubH40 8 0 0 0 64
17476 Jon Stevnbak Andersen Team FaktaMotionMK 8 0 0 0 0
46185 Jane Lodal Mogensen Team CharlieMotionK 8 0 0 0 0
9412 Andreas Stokbro Nielsen DEN19970408Riwal Platform Cycling TeamElite 8 0 0 0 0
1496777793 Carmen Small Team VeloConceptDA 8 0 0 0 0
30512 Mira Jalasjoki SWEStaffanstorp CK (Sverige)U11P 8 0 0 0 0
38305 Jörn MATTKE DEURSV KönigswusterhausenWildauH40 8 0 0 0 0
3972 William Blume Levy DEN20010114Horsens Amatør CykleklubU19 8 0 0 0 0
3545 Rasmus Stigaard DEN19980219Team Georg Berg Cycling EliteB 8 0 0 0 14
1496004345 Karsten Larsen Feldmann Stavanger Sykleklubb (Norge)U15 8 0 0 0 0
3559 Marie Schousboe Vilmann DEN19931021Cervélo Bigla Pro CyclingDA 8 0 0 0 0
1492362425 Kristoffer Ylven WESTGAARD NORAsker CK EliteA 8 0 0 0 0
4276 Peter Kjær Nielsen DEN19960308Herning Cykle KlubA 8 0 0 0 0
29265 Felicia BENGTSSON SWECK BureU15P 8 0 0 0 10
3449 Asbjørn Kragh Andersen DEN19920409Delko-Marseille Provence KTMA 8 0 0 0 0
38287 Ole Rasmussen Team Christiansen og EssenbækMotion Herre 8 0 0 0 0
6702 Nikolaj Egsgaard DEN19760921DCR - BallerupH40 8 0 0 0 0
5957 Caroline Bohé DEN19990723Holte MTB KlubDA 8 0 0 0 0
9185 Danny Petersen DEN19730806Kolding Bicycle ClubD 8 0 0 0 0
4355 Keld Fjord DEN19641005Holte Cykel KlubH40 8 0 0 0 0
3924 Casper Juel Jensen DEN19870531Hvidovre Cykle KlubB 8 0 0 0 0
15396 Søren Nygaard Hansen DEN19740913Cykle Klubben AarhusD 8 0 0 0 0
6216 William Gudmann DEN20031209Ordrup Cykle ClubU15 8 0 0 0 19
11132 Emil Eriksson SWE19850606CK RingenC / HS 8 0 0 0 90
3240 Luis Carl Jørgensen Roskilde Cykle RingU16 8 0 0 0 0
4653 Michael Thomsen DEN19640426Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 8 0 0 0 0
6139 Vagn Skærlund Frandsen DEN19540305Odder Cykel KlubH60 8 0 0 0 0
7386 Andreas Lund Andresen DEN19980429Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B / HS 8 0 0 0 12
4887 Kristian Kallesøe Bruun DEN19851014Randers PI CykelafdelingenD 8 0 0 0 0
5556 Rasmus Eugen Ulstrup Kunosson DEN19940410Team Novo Nordisk DevelopmentC 8 0 0 0 0
1496004561 Gaia Masetti PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U17P 7 0 0 0 0
39606 Roger BORGSTRÖM SWEIK VincoH50 6 0 0 0 22
12462 Jonas Birk Madsen DEN20030309Cykle Klubben AarhusU15 6 0 0 0 0
4769 Kim Westen DEN19630410Nakskov Cykle ClubH50 6 0 0 0 0
9206 Mikkel Frølich Honoré DEN19970121LOTTO-SOUDALU23 6 0 0 0 0
3723 Søren Christian Thomsen DEN19690216Greve Cykle ClubH40 6 0 0 0 28
21085 Danny Linaa DEN19720512Aarhus Cycling (AaC)D 6 0 0 0 0
22037 Casper Rønning NOR20040314Horten & omegns cykleklubb (Norge)U14 6 0 0 0 0
3976 Tore Thøgersen DEN19960904Cykling OdenseB 6 0 0 0 20
10092 Konrad Busk DEN20040205Køge Cykel RingU15 6 0 0 0 80
39979 Marko Koski-Vähälä SWEKarlskrona CkelklubbD 6 0 0 0 23
39018 Kristoffer Dahl HFCKMotion Herre 6 0 0 0 0
3530 Mathias Lisson DEN19900310Team Georg Berg Cycling EliteA 6 0 0 0 34
7527 Mikkel Beck Olsen DEN19980812Team AURA Energi - CK AarhusA 6 0 0 0 0
9310 Erik Hansen DEN19691214Amager Cykle RingH40 6 0 0 0 0
5232 Gustav Bøgvad Levå DEN20001207Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 6 0 0 0 0
1496004488 Marcus Korsnes Bærum og Omegn Cykleklubb (Norge)U17 6 0 0 0 0
4406 Carl Christian Møller Thiesen DEN19990527Team Mascot WorkWearU19 6 0 0 0 0
1496004417 Wout Van Hamme Wim Ruelens LOTTO OLYMPIA TIENEN (Belgien)U16 6 0 0 0 0
9765 Michael Jørgensen DEN19700620Holstebro Cycleclub af 1960H40 6 0 0 0 0
5895 Simon Christensen DEN19790304Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB / HS 6 0 0 0 14
16402 Lasse Aslak Andersen DEN19990116Team Mascot WorkWearU19 6 0 0 0 0
5368 Roy Andersen DEN19630502Grenaa Cykle ClubH50 6 0 0 0 0
28024 Noah Böker DEU20030304RG HamburgU15 6 0 0 0 0
10000413 Louise Lauridsen HillerødDB 6 0 0 0 0
9716 Thomas Edemann Jensen DEN19950519Team Giant - CastellliA 6 0 0 0 0
4500 christoffer sloth DEN19990622Team Cycling Elite CopenhagenU19 6 0 0 0 22
23670 Richard LARSEN SWETeam Tre Berg-PostnordA 6 0 0 0 0
3305 Nicolai Lindberg Pedersen DEN19980825Cykling OdenseC 6 0 0 0 0
17661 Jeppe Lunding DEN20030503Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U15 6 0 0 0 0
3936 Simon Knudsen DEN19970622Hammel Cykle KlubB 6 0 0 0 0
9920 Hans Plauborg DEN19721102Cykle Klubben AarhusH40 6 0 0 0 0
4446 Jens Kasler DEN19630728Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 6 0 0 0 0
5283 Peter Friis Løfstedt DEN20000809Team Herning CK JuniorU19 6 0 0 0 0
38444 Jane Lodal Mogensen Team CharlieMotion Kvinder 6 0 0 0 0
3340 Nikolaj Vejby Møller DEN19980901Team AURA Energi - CK AarhusA 6 0 0 0 0
4514 Dani Petersen DEN19751031Sydkystens CyclingB 6 0 0 0 0
7444 Mikkel Strøm DEN19770926Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H40 6 0 0 0 29
1496571115 Doris Schweizer Team VeloConcept WomenDA 6 0 0 0 0
3108 Claus Wårsøe DEN19630123Cykling OdenseH50 6 0 0 0 36
3277 Dan Holtebo DEN19730312Aalborg Cykle-RingH40 6 0 0 0 0
20620 Allan Andersen Ølsemagle MotionMotionMK 6 0 0 0 0
4431 Jens Pape DEN19560620Hedensted Cykel KlubH50 6 0 0 0 0
10422 Frederik Just Jernov DEN19901104Cykle Klubben AarhusC 6 0 0 0 0
14143 Jonna Olin SWE19880824Team AcriplanDA 6 0 0 0 35
22310 Marius Mørkeberg Poulsen DEN20020828Køge Cykel RingU15 6 0 0 0 64
3701 Lasse Kjær Hansen DEN19970802Hammel Cykle KlubC 6 0 0 0 0
41150 Ida ERNGREN SWETeam Crescent DARE CKDA / DE 6 0 0 0 18
9187 Carsten Riis DEN19651118Vejen Bicycle ClubH50 6 0 0 0 0
1496004562 Sofie Van Rooijen JvR de Batauwers (Holland)U17P 6 0 0 0 0
1492453334 Kristoffer Ylven WESTGAARD NORAsker CK EliteA 6 0 0 0 0
13782 Markus Bjørno Jensen DEN20021109Lolland-Falster Cykle KlubU15 6 0 0 0 32
3993 Bjarne Kingo Andersen DEN19751005Nyborg Cykle KlubB 6 0 0 0 0
4272 Jesper Olesen DEN19760606JO CKH40 6 0 0 0 0
39608 Roger BORGSTRÖM SWEIK VincoH50 6 0 0 0 13
10000014 Håkan Persson EndagslicensH60 6 0 0 0 0
4963 Anders Hørslev DEN19970118Team OK Kvickly OdderB 6 0 0 0 0
4380 Jacques Stilling DEN19911226Randers Cykleklub af 1910C 6 0 0 0 0
10064 Oskar Kromann Jensen DEN20030326Cykleklubben Fix RødovreU15 6 0 0 0 28
3590 Jonas Nordal Jakobsen DEN19970727Vejle Cykel KlubA 6 0 0 0 0
11408 Klaus-Dieter Appelt DEU19621027Roadmasters cycling teamH50 6 0 0 0 0
9114 Nick Iversen DEN19890417Thy Cykle RingD 6 0 0 0 0
23697 Thomas Fastrup Sandau DEN19901112Cykle Klubben AarhusD 6 0 0 0 0
3341 Søren Pedersen DEN19970328Vejle Cykel KlubA 6 0 0 0 0
4935 Dennis Bay DEN19621120Hammel Cykle KlubH50 6 0 0 0 0
16714 Jacob Schulz Jørgensen DEN19730302Roskilde Cykle RingD 6 0 0 0 48
16885 Rasmus Sandau DEN19930813Cykle Klubben AarhusD 6 0 0 0 0
6156 Brian Voigt Jakobsen DEN19740218Horsens Amatør CykleklubD 6 0 0 0 0
25705 Christian Mathiesen DEN19910525Team AURA Energi - CK AarhusA 6 0 0 0 0
16767 Momme Lassen DEU19830904SG Athletico BüdelsdorfD 6 0 0 0 0
4311 Tonny Jensen DEN19690808Dansk Bicycle ClubH40 6 0 0 0 0
7661 Mikael Haislund DEN19641217Sydkystens CyclingH50 6 0 0 0 41
4298 Hans Helleshøj Buch DEN19660711Cykle Klubben AarhusH50 6 0 0 0 0
28818 Linus LARSSON SWEStaffanstorps CykelklubbU13 6 0 0 0 49
5685 John Grøndahl Fuglsang DEN19740609Thy Cykle RingB 6 0 0 0 0
6549 Eske Nielsen DEN19711031Amager Cykle RingD 6 0 0 0 0
5337 Michael Damm Kohberg DEN19891026Haderslev Starup CykelklubB 6 0 0 0 0
3297 Anders Lindby DEN19770601Hobro Cykle Club af 1938D 6 0 0 0 0
5526 Simon Høy DEN20010519Cykleklubben Fix RødovreU17 6 0 0 0 21
3354 Niklas Larsen DEN19970322Team VéloCONCEPTA 6 0 0 0 0
10019 Christian Hove Sørensen DEN19970419Roskilde Cykle RingC 6 0 0 0 38
6419 Kristian Vollertsen DEN19830628Greve Cykle ClubB 6 0 0 0 0
10338 Anders Dellien SWE19670814CK RingenH40 6 0 0 0 13
3187 Lucas Wulff DEN20001008Team Vifra Kvickly Odder JuniorU19 6 0 0 0 0
6224 Peter Martin Stenberg DEN19591122Hvidovre Cykle KlubH50 6 0 0 0 35
44656 Kristian Olsen Hvidovre Cykel KlubMotionM 6 0 0 0 0
6470 Claus Ritsing DEN19530605Kolding Bicycle ClubH60 6 0 0 0 0
28180 Erik Larsson SWE19780128Team AcriplanC / HS 6 0 0 0 169
3331 Morten Hulgaard DEN19980823BHS-Almeborg-BornholmU23 6 0 0 0 0
10179 Robert Ekelund SWE19740601Klubben Cyklisten (Malmø)H40 6 0 0 0 65
4399 Johnny Brandt DEN19740611Hammel Cykle KlubD 6 0 0 0 0
1496004316 Quinten Dalving Zannata - Galloo Cycling Team Menen (Belgien)U15 6 0 0 0 0
46215 David LARSSON SWEStaffanstorp CKU15 6 0 0 0 0
4556 Michael allan Hansen DEN19630313Ordrup Cykle ClubH40 6 0 0 0 27
46285 Jeanet Kruse Rasmussen HCKMotionK 6 0 0 0 0
5668 Gudmund Brændgaard DEN19620711Horsens Amatør CykleklubH50 6 0 0 0 0
4354 Mikkel Feldtmann Hansen DEN19990201Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 6 0 0 0 0
4593 Frederik Uhre DEN19990507Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U19 6 0 0 0 0
9772 Martin Lang DEN19890913Nyborg Cykle KlubD 6 0 0 0 0
27176 Nicolai Rangstrup Nielsen DEN19911122Cycling WestD 6 0 0 0 0
4373 Kasper Würtz Schmidt DEN19950825Riwal Platform Cycling TeamA 6 0 0 0 0
6516 Jonas Weis Holm DEN19901209TCAD 6 0 0 0 0
10178 John Strit Sørensen DEN19550614Svendborg Cykle Club - SydfynH60 6 0 0 0 0
28703 Elisabet Kapanen FINTampereen Pyörä-Pojat RyU11P 5 0 0 0 0
5356 Frank Eriksen DEN19870804Randers Cykleklub af 1910D 5 0 0 0 0
10336 Marcus Persson SWE19941217CK RingenB 5 0 0 0 0
1496004606 Quinten Veling ZWC D.T.S. (Holland)U19 5 0 0 0 0
1496004385 Chloé Postma AWV de Zwaluwen (Holland)U15P 5 0 0 0 0
21481 Casper Øhlenschläger DEN19990422Vejle Cykel KlubD 4 0 0 0 0
7490 Andreas Holm Gylling DEN19951011Team AURA Energi - CK AarhusA 4 0 0 0 0
9481 Frederik Bendix Carstensen Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorU19 4 0 0 0 59
6094 Anton Louw Larsen DEN20060624Roskilde Cykle RingU13 4 0 0 0 12
3522 Emil Ravnsholt DEN19951002Randers Cykleklub af 1910C 4 0 0 0 0
39051 Maybritt Schlyter Team CharlieMotion Kvinder 4 0 0 0 0
3596 BO ALSTED HOFER DEN19670531Dansk Bicycle ClubH50 4 0 0 0 0
26563 Jacob Eriksson SWEMotala AIF CKU19 4 0 0 0 0
4258 Daniel Guld DEN20001209Cykle Klubben AarhusU19 4 0 0 0 0
3144 Astrid Marie Bjørn Sørensen DEN20050831Cykle Klubben AarhusU13 4 0 0 0 0
1498153881 Trine SCHMIDT Lotto Soudal LadiesDA 4 0 0 0 0
4596 Filip Tefke Klein DEN19680518Sydkystens CyclingH40 4 0 0 0 26
40063 Rasmus Mikiver SWECK HymerA / HE 4 0 0 0 43
39029 thomas wellemberg Motion Herre 4 0 0 0 0
3196 Christopher Juul Jensen Orica ScottA 4 0 0 0 0
28694 Hjalmar KLYVER SWETrosabygdens OKU17 4 0 0 0 57
10521 Oskar Palm SWE20000108Höllviken CK - SEU19 4 0 0 0 111
5803 August Mors Poulsen DEN19951001Team AURA Energi - CK AarhusA 4 0 0 0 0
4491 Rasmus Brochstedt Olsen DEN19950530Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)B 4 0 0 0 42
3689 Michael Reihs DEN19790425Team VéloCONCEPTA 4 0 0 0 0
13444 Martin Eriksen DEN19710808Amager Cykle RingD 4 0 0 0 58
10029 Heine Melgaard DEN19671202Ordrup Cykle ClubH50 4 0 0 0 36
9997 Søren Jansen DEN19731030Vejle Cykel KlubD 4 0 0 0 0
12711 Lasse Jon Jensen DEN19790819Holbæk CykelsportD 4 0 0 0 0
4611 Torkil Veyhe DEN19900109coloQuick - CULTElite 4 0 0 0 0
41244 Charlotta Carlsson SWECK HymerDA / DE 4 0 0 0 17
21485 Bendik Gjøs NOR20010625Horten CKU17 4 0 0 0 0
4194 Philip Heinisch DEN20000629Team Cycling Elite CopenhagenU19 4 0 0 0 78
5193 Lars Julin DEN19611023Odder Cykel KlubH50 4 0 0 0 0
3427 Lasse Norman Hansen DEN19920211Aqua Blue SportElite 4 0 0 0 0
6163 Nicolai Mølgaard DEN19920603TCAC 4 0 0 0 0
1496004178 Viego Tijssen WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U13 4 0 0 0 0
4395 Andreas Sulaj Kloppenborg DEN19990127Team ASSOS of Switzerland - Rødovre CentrumU19 4 0 0 0 29
1496004185 Tobias Kool Cycling Club Monkey Town (Holland)U13 4 0 0 0 0
28124 Hugo Forssell SWEMotala AIF cykelklubbU19 4 0 0 0 21
3531 Christoffer Lisson DEN19951128BHS-Almeborg-BornholmU23 4 0 0 0 0
3697 Christian Spang Kjeldsen DEN20020814Silkeborg IF CyklingU17 4 0 0 0 0
9696 Maria Adamsen DEN19850801Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterDA 4 0 0 0 42
3103 Mathias Krigbaum DEN19950203coloQuick - CULTU23 4 0 0 0 0
23752 Michael Olsen DEN19700219Holte Cykel KlubH40 4 0 0 0 0
29940 David LARSSON SWEStaffanstorps CykelklubbU15 / P13-14 4 0 0 0 16
1492362452 Felix HOLST DEUelektroland24 Cycling TeamC 4 0 0 0 0
9536 Ulrik Skovgaard-Mortensen DEN19771219Sydkystens CyclingD 4 0 0 0 25
5143 Jesper Scharling Sørensen DEN19681217Ordrup Cykle ClubH40 4 0 0 0 20
10000011 Erik Sandersson SWETreberg CKA / HE 4 0 0 0 74
11277 Henrik Pedersen Herning Cykle KlubU14 4 0 0 0 0
43003 Przemys%u0142aw Jazdzewski POLMotionM 4 0 0 0 0
9365 Nicolai Zinck DEN20000428Aalborg Cykle-RingU19 4 0 0 0 0
4367 Simon Guldbæk DEN19911227Ordrup Cykle ClubB 4 0 0 0 21
3657 Matias Greve DEN19920301Cykling OdenseC 4 0 0 0 0
7830 Mads Olsen DEN19901126Randers Cykleklub af 1910C 4 0 0 0 0
4778 Palle Obel DEN19750322Cykelmotion ViborgD 4 0 0 0 0
10090 Michael Valgren Andersen DEN00000000Astana Pro TeamElite 4 0 0 0 0
22037 Casper RØNNING NOR20040314Horten og Omegn CykleklubbU15 4 0 0 0 0
3190 Mikkel Bjerg DEN19981103Team Giant - CastellliElite 4 0 0 0 0
4233 Kasper Due Kaspersen Tissø Cykle RingU16 4 0 0 0 0
4319 Felix Clausen DEN20000920Team Cycling Elite CopenhagenU19 4 0 0 0 56
9320 Victor Johannsen DEN20060702Silkeborg IF CyklingU13 4 0 0 0 0
4675 Kasper Thomsen DEN19940727Team WasteApp - AVISA 4 0 0 0 32
3509 Rune Almindsø Andersen DEN19951121coloQuick - CULTElite 4 0 0 0 0
1496004689 Martine Gjøs Horten & omegns cykleklubb (Norge)U19P 4 0 0 0 0
4728 Christian Lesby DEN20010209Cykleklubben Fix RødovreU17 4 0 0 0 48
14163 Lasse Steen Petersen DEN19691025Cykleklubben Fix RødovreD 4 0 0 0 0
3597 Lars Erik Kron DEN19650612DCR - BallerupH50 4 0 0 0 0
21169 Kim A Mikkelsen DEN19810510Vejen Bicycle ClubD 4 0 0 0 0
4405 Nikolaj Petterson DEN20010707Cykling OdenseU17 4 0 0 0 0
3992 Erik Zoega DEN19711203Nyborg Cykle KlubH40 4 0 0 0 0
1497807122 Henrik Nielsen Cykling VestH50 4 0 0 0 0
3128 Morten Gadgaard DEN19910522Christina Jewelry-KUMAA 4 0 0 0 0
3565 Alexander Salby DEN19980604BHS-Almeborg-BornholmU23 4 0 0 0 0
10061 Troels Holst Jespersen DEN19690621Roskilde Cykle RingD 4 0 0 0 0
6025 Jesper Jensen DEN19720724Holte Cykel KlubB 4 0 0 0 0
29307 Camilla BACKMAN SWEStockholm CKDA 4 0 0 0 53
5894 Tonni Wittenborg DEN19660409Holte Cykel KlubH50 4 0 0 0 0
16777 Anders Thorup DEN19840304Randers PI CykelafdelingenD 4 0 0 0 0
1498422291 Trine SCHMIDT DENLotto Soudal LadiesDA 4 0 0 0 0
9429 Danny Bak Pedersen DEN19840602Cykle Klubben AarhusC 4 0 0 0 0
11418 Domenic Karrasch DEU19990111RG HamburgU19 4 0 0 0 0
29458 Hanna NILSSON SWEÅhus CykelklubbDA 4 0 0 0 16
3346 Silas Toftemark DEN19970102Team Georg Berg Cycling EliteA 4 0 0 0 68
3276 jens ankerstjerne DEN19620809Hedensted Cykel KlubH50 4 0 0 0 0
10819 Thor Lykke Nielsen DEN19950726Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)B 4 0 0 0 25
6091 Gustav Stigaard Topp Lauridsen DEN20030816Holstebro Cycleclub af 1960U15 4 0 0 0 0
3453 Andreas Hyldgaard Jeppesen DEN19960721Team VéloCONCEPTElite 4 0 0 0 0
5699 Jesper Kannegaard DEN19830809Hobro Cykle Club af 1938D 4 0 0 0 0
18445 Steffen Martin Olsen DEN19880302Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 4 0 0 0 0
3378 Jonas Aaen Jørgensen DEN19860420Riwal Platform Cycling TeamElite 4 0 0 0 0
29348 Edvin WILSON SWETeam VästergötlandA 4 0 0 0 82
6432 Niels Peter Heiby NOR19630921Cykle Klubben AarhusH50 4 0 0 0 0
29183 Kristin Edda SVEINSDOTTIR ISLAmager Cykel RingU19P 4 0 0 0 0
3794 Alex Madsen DEN19620624Randers Cykleklub af 1910H50 4 0 0 0 0
3357 Matias Kjeldsmark Christiansen DEN19971009Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA 4 0 0 0 36
27882 Eric PEDERSEN SWECK BureU15 4 0 0 0 46
12308 Marius Hansen DEN20021118Lolland-Falster Cykle KlubU15 4 0 0 0 0
7810 Christoffer Tidemand DEN19870314Kolding Bicycle ClubC 4 0 0 0 0
5691 Poul Madsen DEN19660218Elite Cycling SnejbjergH50 4 0 0 0 0
27377 Oliver FALLAHPOUR SØHOLM DENCannibal TeamU15 4 0 0 0 0
3748 Kristian Mundbjerg DEN20011120Herning Cykle KlubU17 4 0 0 0 0
11605 Mads Ecklon DEN19681023Birkerød Bicycle ClubD 4 0 0 0 0
40354 Christian Lentz NLDCK RingenH50 4 0 0 0 12
27068 Rolf Dixen DEN19821020Cykle Klubben AarhusD 4 0 0 0 0
4047 Jannik Ljungdahl DEN19980428Team Georg Berg Cycling EliteB 4 0 0 0 0
4919 Magnus Rost DEN20010214Slagelse Cykle RingU19 4 0 0 0 0
3568 Mads-Emil Gaardsvig Christensen DEN19980521Cykling OdenseB 4 0 0 0 0
3640 Peter Verdi Cykling OdenseU14 4 0 0 0 0
3504 Mads Würtz Schmidt Team KATUSHA ALPECINA 4 0 0 0 0
1497807073 Rafael BRANCAGLIONE A CASTRO SWECkringenD 4 0 0 0 0
3394 Andreas Knudsen DEN19990108Team Mascot WorkWearU19 4 0 0 0 0
23527 Caleb Lind DEN20031121Hvidovre Cykle KlubU15 4 0 0 0 58
28029 Luca Rohde DEU20010928RG HamburgU17 4 0 0 0 0
19472 Magnus Kristensen DEN19991115Cykle Klubben AarhusD 4 0 0 0 0
5340 Morten Leth Jensen DEN19890913Brædstrup Cykel KlubC 4 0 0 0 0
6034 Niklas Eg DEN19950106Team VéloCONCEPTA 4 0 0 0 0
9413 Troels Rønning Vinther DEN19870224Riwal Platform Cycling TeamElite 4 0 0 0 0
3997 Allan Fønss Kristensen DEN19761108Frederikshøj Cycling ClubH40 4 0 0 0 0
5823 Jan Rasmussen DEN19780213Kolding Bicycle ClubD 4 0 0 0 0
3415 Andreas Lorentz Kron DEN19980601Riwal Platform Cycling TeamElite 4 0 0 0 0
41232 Jacob ERIKSSON SWEMotala AIFU19 / HJ 4 0 0 0 14
4730 Marcus Bønlykke DEN19951004Vejle Cykel KlubA 4 0 0 0 0
6395 Christoffer Hansen DEN19911029Svendborg Cykle Club - SydfynC 4 0 0 0 0
6281 Azael Larsen DEN19680303Sønderborg Cykle KlubH40 4 0 0 0 0
4583 Magnus Henneberg DEN20001121Team Cycling Elite CopenhagenU19 4 0 0 0 95
42913 Erik FJÆRLI NORRingerike SKU19 4 0 0 0 0
40588 Mats SNYGG SWECK BureC 4 0 0 0 80
4507 Michael Jæger DEN19841112Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 4 0 0 0 0
4924 Anders Dreyer Frost DEN19940828Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA / HE 4 0 0 0 26
23459 Theo Holm DEN20050816Hvidovre Cykle KlubU13 4 0 0 0 12
1496004507 Emile Brouwers Acrog-Balen BC (Belgien)U17 3 0 0 0 0
4981 Rasmus Lundtoft Lindbjerg DEN20000611Give CykelklubD 3 0 0 0 0
42912 Martin TJØTTA NORBærum OCKU17 3 0 0 0 0
43610 Kristian KLEVJER NORGlåmdal SKU19 3 0 0 0 0
37542 Mikkeline Davidsen DEN20060224Køge Cykel RingU13P 3 0 0 0 1
4513 Oliver Farving DEN19991226Hammel Cykle KlubU19 3 0 0 0 0
5191 Anders Stubberup DEN20000526Nr Søby Cykel KlubU19 3 0 0 0 0
1496004690 Marit Cent Team Beet it Volendam (Holland)U19P 3 0 0 0 0
38948 Armin RAIBLE DEUBlau Weiß BuchholzH50 3 0 0 0 0
1496004495 Enrico Dhaeye Acrog-Balen BC (Belgien)U17 3 0 0 0 0
1496004565 Silje Mathisen Halden CK (Norge)U17P 3 0 0 0 0
40566 Pontus MALMBERG SWEÅhus CKC 2 0 0 0 82
39171 Fredrik Leicht Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 2 0 0 0 0
1496004391 Julia Lyngbæk CK Hymer (Sverige)U15P 2 0 0 0 0
9990 Martin Guldmand DEN19980609Randers Cykleklub af 1910D 2 0 0 0 0
8463 Amund Norman Otte Johansen DEN19660315Køge Cykel RingH50 2 0 0 0 0
46410 Flemming Back Team Verge DanmarkMotionM 2 0 0 0 0
9724 Julius Gulmann DEN20020223Herning Cykle KlubU17 2 0 0 0 0
41321 Wincent WALLINDER SWEVästerås CKU17 2 0 0 0 28
27832 Zoltan Darvas SWE19850317CK LunediC 2 0 0 0 63
39020 Nikolaj Lentz Motion Herre 2 0 0 0 0
1496004272 Tobias Risan Nakken Molde CK (Norge)U14 2 0 0 0 0
5626 Jakob David Jensen DEN19770712Birkerød Bicycle ClubD 2 0 0 0 21
1492362436 Henrik TVEITAN NORGrenland SKA 2 0 0 0 0
5518 Philip Steenbjerg DEN20041126Herning Cykle KlubU15 2 0 0 0 0
41198 Pierre MONCORGÉ FRAStockholm CKA / HE 2 0 0 0 37
39185 heidi ellefsen ABC-cykling Seje sildMotion Kvinder 2 0 0 0 0
1496004269 Miguel Van Tintelen WV De Driehoek (Holland)U14 2 0 0 0 0
46422 Bo Wacker Roskilde Cykle RIngMotionM 2 0 0 0 0
37138 Poul Nielsen Vhg CykelsportMotion Herre 2 0 0 0 0
1496004335 Sebastian Larsen Halden CK (Norge)U15 2 0 0 0 0
9303 Søren Hütten Pedersen DEN19750803CK KronborgD 2 0 0 0 24
9591 Mikkel Køster DEN19850604Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 2 0 0 0 0
4482 Flemming Nielsen DEN19740720Vejle Cykel KlubB 2 0 0 0 0
3447 Mads Baadsgaard Rahbek Team VéloCONCEPTA 2 0 0 0 0
1496004612 Ruben Van Der Pijl WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U19 2 0 0 0 0
1497807078 Jesper Nielsen Vejen BCD 2 0 0 0 0
10000003 Søren RAvn EndagslicensHolbæk CykelsportD 2 0 0 0 0
1498929151 Louis Lex Harburger RGU17 2 0 0 0 0
1496004512 Owen Geleijn WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U17 2 0 0 0 0
1496004329 Sverre Sævik Litlere Bergen CK (Norge)U15 2 0 0 0 0
8464 Robert Kvistgaard DEN19760402Give CykelklubD 2 0 0 0 0
29513 Anton Filus SWECK LunediC 2 0 0 0 24
11402 Christopher Langer USA19681024Roadmasters cycling teamH40 2 0 0 0 0
7227 Josefine Huitfeldt DEN19950410Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKDA 2 0 0 0 50
28021 Frederik Raßmann DEU20000309RG HamburgU19 2 0 0 0 0
1496004318 Niklas Fotland Holt Halden CK (Norge)U15 2 0 0 0 0
6398 Jan Birke Lyngbye DEN19630506Cykle Klubben AarhusH50 2 0 0 0 0
11997 Mads Bindzus DEN20021003Aalborg Cykle-RingU15 2 0 0 0 0
28379 Tony SCHÖLD SWEIk VINCOH50 2 0 0 0 0
3971 Claus Schou Nielsen DEN19720420Kolding Bicycle ClubH40 2 0 0 0 0
28448 Olof Johansson SWE19780323Klubben Cyklisten (Malmø)C / HS 2 0 0 0 59
1496004497 Jarne Van Dyck Acrog-Balen BC (Belgien)U17 2 0 0 0 0
3877 Andreas Vejlin DEN20020212Silkeborg IF CyklingU17 2 0 0 0 0
9569 Mathias Bregnhøj DEN19951111BHS-Almeborg-BornholmA 2 0 0 0 0
9891 Keld Bøgh Rasmussen DEN19650711Give CykelklubD 2 0 0 0 0
39908 Magnus Falk SWECK WänershofC / HS 2 0 0 0 43
38958 Martin Alvan Nielsen Mazanti DEN19701020Cyklemotion OdenseD 2 0 0 0 0
15835 Magne Herman Bossen DEN20051218Cykling OdenseU13 2 0 0 0 0
6407 Sebastian Andreasson Cykleklubben Fix RødovreU16 2 0 0 0 0
6041 Henrik Diepgen DEN19590705K C K HerlevH50 2 0 0 0 0
3286 Poul B. Søndergaard DEN19671216Silkeborg IF CyklingH50 2 0 0 0 0
3375 Rasmus Mygind DEN19890508Riwal Platform Cycling TeamA 2 0 0 0 0
1496004570 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers (Holland)U17P 2 0 0 0 0
10000010 Isac Lundgren SWETeam Treberg-postnordA 2 0 0 0 42
1496004691 Thale Kielland Bjerk Bærum og Omegn Cykleklubb (Norge)U19P 2 0 0 0 0
1492453340 Jon-Anders BEKKEN NORAsker CK EliteA 2 0 0 0 0
5238 Mads Christiansen DEN20020614Hedehusene Fløng Cykle KlubU17 2 0 0 0 25
16786 Rasmus Åradsson DEN19741015Cykle Klubben NordsjællandH40 2 0 0 0 0
1492684523 Marko WEBER DEUPSV90 NeubrandenburgC 2 0 0 0 0
1496594051 Felix DIERKING DEURadsportclub Oldenburg v 1965U17 2 0 0 0 0
6154 André Malmgren Jensen DEN19901029Hvidovre Cykle KlubC 2 0 0 0 0
10000409 HÅKAN Persson EndagslicensStrada CCH50 2 0 0 0 0
8178 Mikkel Trampe DEN19970724Svendborg Cykle Club - SydfynC 2 0 0 0 0
9233 Rasmus Rauch Jensen DEN19980417Cykling OdenseB 2 0 0 0 0
3452 Anders Hardahl DEN19960503coloQuick - CULTU23 2 0 0 0 0
1492362619 Kristian HØVÅS NORGrenland SKU19 2 0 0 0 0
5981 Ask Stigaard DEN20040605Amager Cykle RingU13 2 0 0 0 0
9499 Casper Skov Lodahl DEN20010824Herning Cykle KlubU17 2 0 0 0 0
3321 Jonas Nordkroggård DEN19940603Christina Jewelry-KUMAA 2 0 0 0 0
1496004145 Kai Minck NWVG Groningen (Holland)U11 2 0 0 0 0
9555 Benjamin Kolze Changizi DEN20020420Silkeborg IF CyklingU17 2 0 0 0 0
29336 Edvin LOVIDIUS SWESödertälje CKU17 2 0 0 0 67
1496004387 Asia Mazzuola PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U15P 2 0 0 0 0
1492684476 Jon-Anders BEKKEN NORAsker CK EliteA 2 0 0 0 0
27736 Vegard STOKKE NORIF FrøyU17 2 0 0 0 0
6309 Søren Vangaa Pedersen DEN19910726Køge Cykel RingD 2 0 0 0 0
41265 Klaes JAHNSÉN SWEWexiö VeloC 2 0 0 0 44
6356 Jacob Brændgaard DEN19881115Cykle Klubben AarhusC 2 0 0 0 0
9123 lars gregersen DEN19680509Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 2 0 0 0 0
4906 Kasper Due DEN19820819Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 2 0 0 0 14
10000008 Morten Normann Nielsen Motion Herre 2 0 0 0 0
25004 Sebastian Dellrup Staffanstorp CK (Sverige)U15 2 0 0 0 29
6306 søren skytte-petersen DEN19661219Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 2 0 0 0 0
1492453650 Jørgen CHRISTOFFERSEN NORFredrikstad sykkelklubbU19 2 0 0 0 0
12614 Glenn Nilsson SWE19830802CK RingenC 2 0 0 0 78
39193 Charlotte Mayntz ABCSeje SildMotion Kvinder 2 0 0 0 0
1492362433 Kristian Kulset NORUno-X Hydrogen Development TeamA 2 0 0 0 0
9094 Lasse Bøgh Rasmussen DEN20000815Give CykelklubU19 2 0 0 0 0
9720 Magnus Skov Jensen DEN20000521Slagelse Cykle RingD 2 0 0 0 0
3279 Jørgen Staun Jensen DEN19640401Hvidovre Cykle KlubH50 2 0 0 0 26
29474 Rickard LARSSON SWEAction Bike TeamD 2 0 0 0 22
39215 Susanne Nimand Pedersen Seje Sild CyklerMotion Kvinder 2 0 0 0 0
4554 Daniel Falk Andersen DEN19950713Hammel Cykle KlubB 2 0 0 0 0
1496004613 Victor Broex WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U19 2 0 0 0 0
29321 Hanna JOHANSSON SWEStockholm CKDA 2 0 0 0 25
38558 Lars Dolmer Team Christensen&EssenbækMotion Herre 2 0 0 0 0
5350 Rasmus Bisgaard DEN20031228Greve Cykle ClubU15 2 0 0 0 66
4263 Nicklas Korsager Elkjær DEN19990319Hammel Cykle KlubU19 2 0 0 0 0
9879 Magnus Ritz Fredriksen DEN20060202Amager Cykle RingU13 2 0 0 0 10
3959 Christian Bache DEN19680701Ordrup Cykle ClubH40 2 0 0 0 58
4251 Morten Gylling DEN19840416Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 2 0 0 0 0
41331 Willhelm WALLINDER SWEVästerås CKU17 / P15-16 2 0 0 0 28
3430 Kristian Hald DEN19651117Cykle Clubben HjørringD 2 0 0 0 0
4401 Christian Berg-Larsen DEN19850512Amager Cykle RingB 2 0 0 0 0
1496004332 Håvard Magnussen Bergen CK (Norge)U15 2 0 0 0 0
23846 Michael Strömgren SWE19811120CK RingenD / Herrar Sport 2 0 0 0 32
3659 Marius Therkildsen DEN19960605Team Giant - CastellliA 2 0 0 0 0
1496778110 Benjamin Irving Hoste Taap RacingU19 2 0 0 0 0
3298 thomas wetter DEN19811008Hobro Cykle Club af 1938C 2 0 0 0 0
1496004506 Håvard A. Mauland Bergen CK (Norge)U17 2 0 0 0 0
1496004320 Thomas Lakeman HRTC Hoorn (Holland)U15 2 0 0 0 0
10990 Adam Svensson SWE19991127CK BureU19 2 0 0 0 33
3199 Lars Schmidt DEN19640912Sydkystens CyclingH50 2 0 0 0 4
10066 Carl Dalton DEN20021105Amager Cykle RingU15 2 0 0 0 24
32037 Matthew LANE AUSWarrnambool ccB 2 0 0 0 0
13290 Martin Sommer DEN19780624Køge Cykel RingC 2 0 0 0 0
1492684697 Magnus SØRBØ NORGjerstad IL SykkelgruppeU17 2 0 0 0 0
1496004498 Rick Metselaar WRV de Peddelaars (Holland)U17 2 0 0 0 0
21093 Mikael Sjørslev DEN19701018Køge Cykel RingH40 2 0 0 0 0
1496004421 Hugo Kars AR & TV De Adelaar (Holland)U16 2 0 0 0 0
39970 Henrik KARSTROM SWEÅhus CykelklubbC / HS 2 0 0 0 42
16655 Emil Tønnesen DEN19931009Cykling OdenseC 2 0 0 0 0
20420 Peter Jørgensen DEN19600622Ordrup Cykle ClubD 2 0 0 0 24
42458 Joran WISKERKE NLDMiddelkampU17 2 0 0 0 0
3436 Ole Bladt-Hansen DEN19621006Vejen Bicycle ClubH50 2 0 0 0 0
5228 Jens Abrahamsson Hellerup CykelklubH40 2 0 0 0 0
4468 Victor Bredtoft Andersen DEN20050211Herning Cykle KlubU13 2 0 0 0 0
5537 Carsten Leth Lundh DEN19671213Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H40 2 0 0 0 0
1496004572 Iris Hoog Antink JvR de Batauwers (Holland)U17P 2 0 0 0 0
3319 Louis Bendixen DEN19950623coloQuick - CULTU23 2 0 0 0 0
12313 Tobias Øager Møller DEN20020831Lolland-Falster Cykle KlubU15 2 0 0 0 0
1496004197 Jesse De Vries WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U13 2 0 0 0 0
7158 kenneth nielsen reinholdt DEN19631225Næstved Bicycle ClubH50 2 0 0 0 0
7025 Martin Bang DEN19940914Svendborg Cykle Club - SydfynC 2 0 0 0 25
26057 Lars Bo Jensen DEN19720409Cykling OdenseD 2 0 0 0 0
6034 Niklas Eg DEN19950106Team VéloCONCEPTU23 2 0 0 0 0
3234 Magnus Kisum DEN20020922Roskilde Cykle RingU17 2 0 0 0 68
7450 Thomas Gjødsbøl DEN19930715Herning Cykle KlubA 2 0 0 0 0
1496004193 Stan Smit HRTC Hoorn (Holland)U13 2 0 0 0 0
5359 Claus Larsen DEN19551005Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 2 0 0 0 0
1492684522 Glenn Nilsson SWE19830802CK RingenC 2 0 0 0 0
1496004181 Ryan Gal AWV de Zwaluwen (Holland)U13 2 0 0 0 0
19091 Christian Tauson DEN19730515Cykle Klubben NordsjællandH40 2 0 0 0 0
28072 Oliver Aukland NORTønsberg CKU15 2 0 0 0 0
5804 Mattias Nordal DEN20011226Køge Cykel RingU17 2 0 0 0 0
5158 Louis Sørensen DEN19960430Viborg MTBC 2 0 0 0 0
12220 Bo Prisholm Odder Cykel KlubH50 2 0 0 0 0
1496593944 Max Heiner OERTZEN DEUHRG HarburgU13 2 0 0 0 0
3309 Frederik Rodenberg Madsen DEN19980122Team Giant - CastellliU23 2 0 0 0 0
1492362559 Morthen Wang Baksaas NORTønsberg CKU15 2 0 0 0 0
4306 Kenneth Stolten DEN19850906Ordrup Cykle ClubC 2 0 0 0 0
1497807129 Carsten Qurttrup CK ÅrhusH50 2 0 0 0 0
29602 Fredrik Jakobsson SWEGiro cycle clubA 2 0 0 0 54
1491757562 Tjorden Delfs GER12345678Team UrC 2 0 0 0 0
16661 søren thillemann treager DEN19820324Dansk Bicycle ClubD 2 0 0 0 32
3082 Malthe Munch DEN20000129Team Pythonprocom - VelowearU19 2 0 0 0 14
7241 Marianne Kofoed Jørgensen DEN19790119Scandic Thylander Powered by OrbeaDA 2 0 0 0 0
39972 Henrik KARSTROM SWEÅhus CykelklubbC 2 0 0 0 96
1496004389 Flore Van Grinten WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U15P 2 0 0 0 0
28197 Andreas Marius Laursen DEN19981111Ordrup Cykle ClubD 2 0 0 0 0
10095 Emil Hagen DEN20010104Lolland-Falster Cykle KlubU17 2 0 0 0 0
41059 Eric PEDERSEN SWECK BureU15 / P13-14 2 0 0 0 15
38316 Bjarke Thyrrestrup hvidovre cykle klubMotion Herre 2 0 0 0 0
1496004270 Thijs Bakker AWV de Zwaluwen (Holland)U14 2 0 0 0 0
46206 Christoffer WALL SWEHalmstad CKU19 2 0 0 0 0
4825 Thomas Blichert-Toft DEN19721013Ry Cycle ClubH40 2 0 0 0 0
10000007 Mikkel Nordqvist Motion Herre 2 0 0 0 0
5967 Henrik Johannesson DEN19730129Dansk Mountainbike KlubD 2 0 0 0 0
38604 Katrine Janum Houmøller Amager cykle ringMotion Kvinder 2 0 0 0 0
1496004274 Axel Filseth Bærum og Omegn Cykleklubb (Norge)U14 2 0 0 0 0
1492362429 Johan Bakken NORSandefjord SykleklubbA 2 0 0 0 0
13067 Claus Hammersholdt Andreasen DEN19810207Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 2 0 0 0 0
4315 Martyn Lloyd Davies GBR19690220Sydkystens CyclingH40 2 0 0 0 27
1492453560 Morthen Wang Baksaas NORTønsberg CKU15 2 0 0 0 0
40163 Fredrik ROSTEDT SWEJönköpings CKH40 2 0 0 0 15
11454 Nicolai Wandahl Höllviken CK - SEU14 2 0 0 0 0
8828 Morten Nielsen DEN19790411Næstved Bicycle ClubC 2 0 0 0 0
23914 Henrik Mehammer BORGE NORHorten og Omegn CykleklubbU15 2 0 0 0 0
45961 Claus Sonnenborg-Mathiesen Cykleklubben Fix RødovreMotionM 2 0 0 0 0
10000419 Frank Mathisen EndagslicensMotionM 2 0 0 0 0
16296 Jeppe Nytofte Petersen DEN20020614Horsens Amatør CykleklubU15 2 0 0 0 0
1502744298 Karol MICHALSKI POLPronghorn RacingA 2 0 0 0 0
20659 Stefan Hellberg SWE19680218CK RingenD / Herrar Sport 2 0 0 0 0
3965 Bo Hein DEN19640523Dansk Bicycle ClubH50 2 0 0 0 29
30403 Sebastian PETERSSON SWECK BureC 2 0 0 0 41
3767 Rasmus Guldhammer Poulsen Team VéloCONCEPTA 2 0 0 0 0
32053 Christopher KENNETT AUSHamilton CCC 2 0 0 0 0
3097 Michael Mørkøv DEN19850430Team KATUSHA ALPECINA 2 0 0 0 0
38830 Morten Skøtt VeloropaMotion Herre 2 0 0 0 0
6973 Louise Ljungberg DEN19820530MTB HolstebroDA 2 0 0 0 0
9441 John Poulsen DEN19950423Hobro Cykle Club af 1938D 2 0 0 0 0
1496004333 Youp De Vos WV Avanti (Holland)U15 2 0 0 0 0
4091 Magnus Bak Klaris DEN19960123coloQuick - CULTU23 2 0 0 0 0
1492453486 Fredrik ROSTEDT SWEJönköpings CKH40 2 0 0 0 0
4060 Jesper Bundgård Vinkel DEN19960207Riwal Platform Cycling TeamA 2 0 0 0 0
17852 Rasmus Hvingelby DEN19921001Ordrup Cykle ClubD 2 0 0 0 0
3318 Kasper Malmkjær DEN19830604Hvidovre Cykle KlubB 2 0 0 0 0
9766 Rasmus Wethje Jeppesen DEN20040717Team Cycling RingstedU15 2 0 0 0 36
10090 Martin Mazanti Cykling OdenseD 2 0 0 0 0
4155 Anders Winsløw DEN19881230Hvidovre Cykle KlubB 2 0 0 0 0
29642 Emma AHLSTRAND SWETeam Crescent DAREDA 2 0 0 0 28
4668 Jonas Vingegaard Rasmussen DEN19961210coloQuick - CULTA 2 0 0 0 0
1496004505 Floris Van Tricht Wim Ruelens LOTTO OLYMPIA TIENEN (Belgien)U17 2 0 0 0 0
10067 Nikolaj Lysholm Larsson DEN20021101Cykleklubben Fix RødovreU15 2 0 0 0 0
27972 Alexandra PETTERSSON SWEHalmstad CKU13P 2 0 0 0 4
4397 Jeppe Andreasen Odder Cykel KlubU16 2 0 0 0 0
4768 Erik Madsby DEN19590724Politiets IF Kbh-CyklingH50 2 0 0 0 28
40896 Mats SNYGG SWECK BureC / HS 2 0 0 0 41
1496004499 Lennert Van Eetvelt Wim Ruelens LOTTO OLYMPIA TIENEN (Belgien)U17 2 0 0 0 0
4378 Kristian Arnth Sørensen DEN19960814Herning Cykle KlubA 2 0 0 0 0
4923 Nikolaj Mengel Team Cycling RingstedU16 2 0 0 0 0
1496004571 Jewel Paumen Acrog-Balen BC (Belgien)U17P 2 0 0 0 0
1496004418 Boris Romers PRC Delta (Holland)U16 2 0 0 0 0
5478 Steen Parmo DEN19650414Greve Cykle ClubH50 2 0 0 0 0
9362 Søren Mikkelsen DEN19981104Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919C 2 0 0 0 0
20421 Jakob Stig Grau DEN19790506Birkerød Bicycle ClubD 2 0 0 0 0
42450 Xander VAN DIJK NLDBredaU17 2 0 0 0 0
1496004196 Vergouw Julian WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U13 2 0 0 0 0
9431 Martin Thimes DEN19820420Frederiksberg Bane-& LandevejsklubC 2 0 0 0 0
9283 Jesper Allermand DEN19850206Amager Cykle RingC / HS 2 0 0 0 0
3437 Peter Lindkvist DEN19780512Dansk Bicycle ClubC 2 0 0 0 33
5766 Jannik Jensen DEN19780518Nakskov Cykle ClubD 2 0 0 0 0
9502 Jesper Thomsen DEN19880109Hammel Cykle KlubD 2 0 0 0 0
1496004566 Federica Piergiovanni PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U17P 2 0 0 0 0
1496004191 Martijn Mulder AR & TV De Adelaar (Holland)U13 2 0 0 0 0
10000410 Jesper Hook EndagslicensH50 2 0 0 0 0
10337 Jonathan Larsson SWE19951009CK RingenC 2 0 0 0 0
1492684508 Nicolai Kjærstad NORBærum OCKB 2 0 0 0 0
38304 Michael TREIBMANN DEURSC CottbusH40 2 0 0 0 0
1496777995 Ben LAATSCH DEURSG NordheideU15 2 0 0 0 0
4274 Søren Kjær-Nielsen DEN19600601Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 2 0 0 0 36
1492362624 Jørgen CHRISTOFFERSEN NORFredrikstad sykkelklubbU19 2 0 0 0 0
4524 Birk Udengaard Hansen DEN20000525Team Mascot WorkWearU19 2 0 0 0 0
1492684507 Thomas JANSEN NORIf FrøyB 2 0 0 0 0
26561 Emil LUNDMARK SWEMotala AIF CKU19 2 0 0 0 45
5360 Mads Østergaard Kristensen DEN19980126Herning Cykle KlubU23 2 0 0 0 0
8035 Mathias Bisgaard Rambøl DEN20020524Slagelse Cykle RingU15 2 0 0 0 0
25708 Edvin Andersson SWE20030827FK TrampenU15 / P13-14 2 0 0 0 31
27916 Felix STIRNAL Cycling Team HamburgC 2 0 0 0 49
3451 Jonas Gregaard Wilsly DEN19960730Riwal Platform Cycling TeamU23 2 0 0 0 0
39875 Magnus Falk SWECK WänershofC 2 0 0 0 41
3236 Jan Laursen DEN19670529Cykling OdenseH50 2 0 0 0 0
1496571278 UKENDT U15 2 0 0 0 0
3256 Morten Andreas Stampe DEN20000516Team Herning CK JuniorU19 2 0 0 0 0
8078 Klaus Nielsen DEN19710111Thy Cykle RingD 2 0 0 0 0
38491 Per Pilegaard Knudsen Hvidovre CKMotion Herre 2 0 0 0 0
12623 Simon Tvede DEN19720904Ordrup Cykle ClubB 2 0 0 0 0
26300 Niclas Florian Ludewigs DEU19910321Cykle Klubben AarhusC 2 0 0 0 0
3602 Rasmus Perto Cykle Klubben AarhusU14 2 0 0 0 0
40433 Hans Villadsen DEN20031030Morsø Cykel KlubU15 2 0 0 0 0
5968 Sebastian Andersen DEN19941121Odder Cykel KlubC 2 0 0 0 0
42447 Richard WALDEMARSSON SWEJönköpings CykelklubbC 2 0 0 0 0
41429 Martin GOTTING SWEGiro Cycle ClubA / HE 2 0 0 0 35
37503 Jaane Riishøj HCKMotion Kvinder 2 0 0 0 0
3148 Kevin Biehl Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U14 2 0 0 0 0
13787 Jens Hansen DEN19710302Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 2 0 0 0 0
8689 Sebastian Baldtzar Rasmussen DEN19970821Hammel Cykle KlubA 2 0 0 0 0
41051 Marius MADSSTUEN SWECK BureU17 / P15-16 2 0 0 0 26
38370 Bjarne c nielsen Motion Herre 2 0 0 0 0
4374 Sebastian Carlsbæk Møller DEN19950206Randers Cykleklub af 1910C 2 0 0 0 0
3739 Michael Kirkeby Salbo DEN19730321Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H40 2 0 0 0 0
40071 Jakob SÖDERGRANN SWECK HymerA / HE 2 0 0 0 42
8870 Mikael Alstrøm DEN19660208Lolland-Falster Cykle KlubH50 2 0 0 0 0
30896 Tim GUSTAVSSON SWERoosterclub VarbergC 2 0 0 0 37
3377 Kasper Linde Jørgensen DEN19840823Cykling OdenseA 2 0 0 0 0
41118 Staffan Fernquist SWEKlubben CyklistenD 2 0 0 0 21
9419 Tobias Aagaard Hansen DEN20020310Cykling OdenseU17 2 0 0 0 0
1496004328 Joris Reinderink R en TV De Zwaluwen (Holland)U15 2 0 0 0 0
3445 Thomas Nybo Riis DEN19920831Team VéloCONCEPTA 2 0 0 0 0
4196 martin young DEN19630129Fredericia Cycle ClubH50 2 0 0 0 0
3731 Claus Boe Jensen DEN19670416Viborg MTBH50 2 0 0 0 0
4608 Jan Engel Jensen DEN19660922Ordrup Cykle ClubH50 2 0 0 0 38
22732 Frederik Lüneborg Holm Jeppesen DEN19980510Køge Cykel RingD 2 0 0 0 0
28706 Monica HOLLER SWECK AllianseDA 2 0 0 0 28
9784 Frederik Lund DEN19971027Team OK Kvickly OdderA 2 0 0 0 0
14170 Thomas Edgarn SWE19770817Malmø CKD / Herrar Sport 2 0 0 0 51
7238 Esben Sørensen DEN19710623Vejle Cykel KlubH40 2 0 0 0 0
4476 Jan Bo Pedersen DEN19610613Køge Cykel RingH50 2 0 0 0 25
1492453373 Adrian Rips GER19941215elektroland24 Cycling TeamA 2 0 0 0 0
8042 Kim Thomsen DEN19650413Give CykelklubD 2 0 0 0 0
1496004501 Lars Craps Wim Ruelens LOTTO OLYMPIA TIENEN (Belgien)U17 2 0 0 0 0
4150 Frederik Zeuner DEN19950817Herning Cykle KlubA 2 0 0 0 0
3271 Oliver Heine Næstved Bicycle ClubU16 2 0 0 0 0
23833 Isac LUNDGREN SWETeam Tre Berg-PostNordA 2 0 0 0 0
36978 Gerhard WÄLZLEIN DEURC Herpersdorf 1919H50 2 0 0 0 0
26276 Ellinor Huusko SWE19961217Team RYTGER powered by CYKELTØJ-ONLINEDKDA / DE 2 0 0 0 27
40890 Tobias HALLENGREN SWECK BureC / HS 2 0 0 0 40
9688 Nicolai Nørfelt Nielsen DEN19970608Herning Cykle KlubC 2 0 0 0 0
3174 Tobias Lund andresen Cykleklubben Fix RødovreU16 2 0 0 0 0
3778 Mathias Daniel Harbison-Hansen DEN20020612Roskilde Cykle RingU17 2 0 0 0 27
31115 Fredrik PERSSON SWEÅhus CKC 2 0 0 0 46
1496004569 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen (Holland)U17P 2 0 0 0 0
41264 Lucas ERIKSSON SWECykelklubben HVR16A 2 0 0 0 40
4751 Per Pedersen DEN19640405Elite Cycling SnejbjergH50 2 0 0 0 0
1492453343 Lars Saugstad NORUno-X Hydrogen Development TeamA 2 0 0 0 0
9541 Dennis Lock DEN20020517Kolding Bicycle ClubU17 2 0 0 0 0
43596 Marc Pekran DEUPSV RostockU17 2 0 0 0 0
1503210052 Benny Nielsen RSG VegesackH50 2 0 0 0 0
4243 Tobias Juul DEN20020219Næstved Bicycle ClubU17 2 0 0 0 0
26998 Christian Rose SWEFK TrampenC / HS 2 0 0 0 73
7025 Martin Bang DEN19940914Svendborg Cykle Club - SydfynD 2 0 0 0 0
1496004564 Fleur Nagtegaal JvR de Batauwers (Holland)U17P 2 0 0 0 0
1496004190 Ingmar Kars RETO Arnhem (Holland)U13 2 0 0 0 0
26567 Samuel LORD SWEMotala aifU19 2 0 0 0 67
3447 Mads Baadsgaard Rahbek DEN19951019Team VéloCONCEPTU23 2 0 0 0 0
6955 Henrik Christensen DEN19601017Birkerød Bicycle ClubH50 2 0 0 0 0
10947 Alexander Ziems DEU19810606D 2 0 0 0 0
1492362620 Mathias SKRETTEBERG NORFredrikstad SKU19 2 0 0 0 0
4122 Henrik Kücken DEN19730505Rødekro Cykle Club RKCCH40 2 0 0 0 0
4519 Bent Pedersen DEN19651005Herning Cykle KlubH50 2 0 0 0 0
22032 Jan Homfeldt DEU19681008SG Athletico BüdelsdorfD 2 0 0 0 0
29030 Elias GUSTAFSSON SWEEskilstuna CKU19 2 0 0 0 19
7527 Mikkel Beck Olsen DEN19980812Team AURA Energi - CK AarhusU23 2 0 0 0 0
1492362598 Oskar Myrestøl JOHANSSON NORGrimstad SKU17 2 0 0 0 0
3481 Kresten Andersen DEN20000323Team Pythonprocom - VelowearU19 2 0 0 0 0
1496004589 Elena Lucchinelli PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U17P 1 0 0 0 0
10000027 Christer Lilja H60 1 0 0 0 0
1496004396 Alessia Paccalini PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U15P 1 0 0 0 0
5395 Jacob Christensen Horsens Amatør CykleklubU16 1 0 0 0 0
3916 Michael Carbel Svendgaard DEN19950207Team VéloCONCEPTPostCup 0 41 0 0 0
3374 Casper Pedersen DEN19960315Team Giant - CastellliPostCup 0 34 0 0 0
3319 Louis Bendixen DEN19950623coloQuick - CULTPostCup 0 34 0 0 0
9412 Andreas Stokbro Nielsen DEN19970408Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 29 0 0 0
3415 Andreas Lorentz Kron DEN19980601Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 27 0 0 0
4058 Nicklas Overgaard Amdi Pedersen DEN19930803Team Giant - CastellliPostCup 0 27 0 0 0
3384 Nicolai Brøchner DEN19930704Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 26 0 0 0
4011 Rasmus Bøgh Wallin DEN19960102coloQuick - CULTPostCup 0 26 0 0 0
3378 Jonas Aaen Jørgensen DEN19860420Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 24 0 0 0
3531 Christoffer Lisson DEN19951128BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 24 0 0 0
4611 Torkil Veyhe DEN19900109coloQuick - CULTPostCup 0 21 0 0 0
3296 chris anker sørensen DEN19840905Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 20 0 0 0
9413 Troels Rønning Vinther DEN19870224Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 19 0 0 0
3570 Rasmus Byriel Iversen DEN19970916Team Giant - CastellliPostCup 0 19 0 0 0
3508 Alexander Kamp DEN19931214Team VéloCONCEPTPostCup 0 18 0 0 0
3551 Mads Pedersen DEN19951218Trek-SegafredoPostCup 0 17 0 0 0
6818 Nicolai Christensen DEN19940418Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterPostCup 0 17 0 0 0
4794 Jannik Hyldtoft Hansen DEN19880919BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 16 0 0 0
4057 Nicolaj Moltke Steen DEN19950104Team VéloCONCEPTPostCup 0 16 0 0 0
3446 Patrick Clausen DEN19900702Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 15 0 0 0
3526 Emil Toudal DEN19960528BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 15 0 0 0
25705 Christian Mathiesen DEN19910525Team AURA Energi - CK AarhusPostCup 0 14 0 0 0
4135 Kasper Asgreen DEN19950208Team VéloCONCEPTPostCup 0 13 0 0 0
3767 Rasmus Guldhammer Poulsen DEN19890309Team VéloCONCEPTPostCup 0 12 0 0 0
3356 Mathias Norsgaard Jørgensen DEN19970505Team Giant - CastellliPostCup 0 11 0 0 0
3454 Emil Nygaard Vinjebo DEN19940324Team Giant - CastellliPostCup 0 11 0 0 0
3381 Casper Von Folsach DEN19930330Team Giant - CastellliPostCup 0 10 0 0 0
3509 Rune Almindsø Andersen DEN19951121coloQuick - CULTPostCup 0 10 0 0 0
3103 Mathias Krigbaum DEN19950203coloQuick - CULTPostCup 0 9 0 0 0
3097 Michael Mørkøv DEN19850430Team KATUSHA ALPECINPostCup 0 8 0 0 0
3445 Thomas Nybo Riis DEN19920831Team VéloCONCEPTPostCup 0 8 0 0 0
3581 Søren Malling Siggaard DEN19970109BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 7 0 0 0
3372 Morten Øllegaard DEN19880206BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 6 0 0 0
3590 Jonas Nordal Jakobsen DEN19970727Vejle Cykel KlubPostCup 0 5 0 0 0
9239 Martin Mortensen DEN19841105coloQuick - CULTPostCup 0 5 0 0 0
3689 Michael Reihs DEN19790425Team VéloCONCEPTPostCup 0 4 0 0 0
3383 Emil Bækhøj Halvorsen DEN19940418Team AURA Energi - CK AarhusPostCup 0 3 0 0 0
3698 Tobias Mørch Kongstad DEN19960914Riwal Platform Cycling TeamPostCup 0 2 0 0 0
4063 Jesper Schultz DEN19960227coloQuick - CULTPostCup 0 2 0 0 0
9569 Mathias Bregnhøj DEN19951111BHS-Almeborg-BornholmPostCup 0 2 0 0 0
3190 Mikkel Bjerg DEN19981103Team Giant - CastellliPostCup 0 1 0 0 0
5360 Mads Østergaard Kristensen DEN19980126Herning Cykle KlubPostCup 0 1 0 0 0
3506 Jesper Odgaard Nielsen DEN19840707coloQuick - CULTPostCup 0 1 0 0 0
1503210466 H65 0 0 0 0 0
3441 Alexander Solgaard Nielsen DEN20020305Cykling OdenseU17 0 0 0 0 0
24880 Søren Nygaard DENTeam Christiansen og EssenbækMotion4 0 0 0 0 0
39717 johan thiesen DENnykøbing cykelmotionMEN_60-64 0 0 0 0 0
27553 Mads Peter Ole Olsen DENBirkerød Cycle ClubMEN_50-54 0 0 0 0 0
23747 RUSLAN VOROBIEV RUSGEPARDMEN_45-49 0 0 0 0 0
39471 Federico Antognazza ITAMEN_19-34 0 0 0 0 0
45616 Heinzpeter Schwermer 125 km Motionsrute 0 0 0 0 0
40092 Atle Sommer NORBergen CKMEN_45-49 0 0 0 0 0
26943 Andreas Lundgaard MTB KoldingU15 0 0 0 0 0
10000740 Johan Widén CK Natén SäterA 0 0 0 0 0
10000019 Stefan Høeg 50 km ruten 0 0 0 0 0
38392 Jesper Bjørn Johansen 125 km Ruten 0 0 0 0 0
7150 Hugo Bruun van Deurs DEN20040721Horsens Amatør CykleklubU15 0 0 0 0 0
5927 Michael Werin Larsen DEN19791121Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 0 0 0 0 0
1503210468 H75 0 0 0 0 0
40402 Lars Persson SWEÅhus CKC / HS 0 0 0 0 0
25014 Marius MADSSTUEN SWECK BureU17 0 0 0 0 55
7771 Mads Schelde Berg DEN19980810Team Georg Berg Cycling EliteElite Men 0 0 0 0 0
39431 Lars Tostenæs RPIFMaster- og motionsklassen 0 0 0 0 0
6358 Henrik Thegen DEN19650218Randers Cykleklub af 1910H50 0 0 0 0 0
38486 Johnny Petersen Motion Herre 0 0 0 0 0
9751 Lukas Sulaj Kloppenborg DEN20011209Holbæk CykelsportU19 0 0 0 0 0
10000027 Simon Johansen 125km_Rute 0 0 0 0 0
36591 Flemming Andersen Alfreds drenge80km_Rute 0 0 0 0 0
1503210371 H40 0 0 0 0 0
3187 Lucas Wulff DEN20001008Team Vifra Kvickly Odder JuniorPostCupJUN 0 0 0 0 0
5306 Keld Nielsen DEN19620611Hvidovre Cykle KlubH55 0 0 0 0 0
25444 Poul Petersen DEN19480731CK KronborgH60 0 0 0 0 0
1496571327 Marie-Louise KERPA DEUHRG HarburgU15P 0 0 0 0 0
1496004548 Dann Schaasberg Cycling Club Monkey Town (Holland)U17 0 0 0 0 0
10000016 Lasse Esjerg STK 90Deltagelse i denne afdeling 0 0 0 0 0
17950 Søren Christian NIelsen SAGCC 07Herre110 0 0 0 0 0
31683 Søren Oxbøll HjerterytterneHerre150 0 0 0 0 0
5655 Niels Leervad Lambertsen DEN19820413Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterElite Men 0 0 0 0 0
18114 Allan Sørensen Ringe cykelklubHerre150 0 0 0 0 0
7235 Torben Pedersen DEN19670308Roskilde Cykle RingH50 0 0 0 0 28
1495554536 Henrik Hansen MCK baghjulet125 km ruten 0 0 0 0 0
10000383 Madsen (Føtex)  100 km Solo 0 0 0 0 0
1503210258 H70 0 0 0 0 0
28209 Peter Andersen Velle CK58km_Motion 0 0 0 0 0
28772 Tanja Siiger CC9594km_Motion 0 0 0 0 0
29873 Emil Buur-Hanghøj Salto Systems Nordic Cycling116km_Motion 0 0 0 0 0
10000225 Frank Hansen DBC116km_Motion 0 0 0 0 0
10015 Christian Axelsen DEN19831229Arbejdernes Bicykle Club (Abc)B 0 0 0 0 0
1492684486 Kristian Kulset NORUno-X Hydrogen Development TeamA 0 0 0 0 0
25872 Henrik Schafranek Motion78km 0 0 0 0 0
26232 Andreas Helms tri club denmarkMotion78km 0 0 0 0 0
17377 Kasper Henriksen Motion39km 0 0 0 0 0
21704 Lisette Rosenbeck Christensen Dansk Mountainbike Klub57 km Damer 0 0 0 0 0
21253 Niki Bjørch Slagelse MTB38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000035 Kim Bocianski Svendsen 38 km Herrer 0 0 0 0 0
22734 Francesco Mangiapia Team Fridhems57 km Herrer 0 0 0 0 0
22395 Lars Bruun Larsen Longhouse Riders76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
4896 Lars Lau Christensen DEN19890818Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA / HE 0 0 0 0 45
30501 Preben Zacho DiamantbeneneDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
38729 Birgitte Nielsen DENTeam CharlieMotion Kvinder 0 0 0 0 0
4379 Nils Lau Nyborg Broge DEN19920104Team AURA Energi - CK AarhusElite 0 0 0 0 0
37826 Thomas 125km_Rute 0 0 0 0 0
34582 Rikke Folkmann 80km_Rute 0 0 0 0 0
36987 Bo Simonsen Køge CRRytter_OVER_50 0 0 0 0 0
23816 Dorte Enoksen DEN19710726Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)D45 0 0 0 0 0
1496777946 Peter Bjerre Nr. Søbe CKU13 0 0 0 0 0
1503210338 U11 0 0 0 0 0
1496004669 Jermo Hesselink OWC Oldenzaal (Holland)U19 0 0 0 0 0
14183 Anders Bjørn Jørgensen Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U16 0 0 0 0 0
1496004278 Martin Krusemann Kalevi Jalgrattakool KJK (Estland)U14 0 0 0 0 0
32842 Russell METOYER SWECK RingenD 0 0 0 0 0
28012 Sten Olsen Herre110 0 0 0 0 0
18342 Lærke Ritsmer Stormholt Greve Trim CykelmotionDame110 0 0 0 0 0
18038 Jesper Tornbak ScrmHerre150 0 0 0 0 0
18975 Rasmus Olsen Team Christiansen & EssenbækHerre150 0 0 0 0 0
1495554587 Hans Lund ACK9180 km ruten 0 0 0 0 0
1495302552 Nikolaj kolte Holstebro skiklubMotionM 0 0 0 0 0
10000402 Lennart Team Løkke6 timer 0 0 0 0 0
27738 Anton Ravn 58km_Motion 0 0 0 0 0
28670 Gry Bandholm 116km_Motion 0 0 0 0 0
27013 Jens sneding 116km_Motion 0 0 0 0 0
27878 Ludwig Fagerström SWECK BureU17 0 0 0 0 0
15377 René Jeppesen DEN19851114Randers PI CykelafdelingenD 0 0 0 0 0
5471 Christian Kouyoumdjian DEN19731221MTB NordsjællandH40 0 0 0 0 0
1492362542 Victor RØNNING NORHorten og Omegn CykleklubbU13 0 0 0 0 0
17035 Peter Brink Jensen Team ConWxMotion78km 0 0 0 0 0
25468 Mads Kaastrup Jørgensen Hanses drengeMotion78km 0 0 0 0 0
26061 Jesper Darre Herlev Tri & MotionMotion78km 0 0 0 0 0
23835 Isac LUNDGREN SWETeam Tre Berg-PostNordA 0 0 0 0 0
21527 Celina Andersen Slagelse MTB19 km U17 m/k (f. 2001 -) 0 0 0 0 0
16960 Jakob Jensen 38 km Herrer 0 0 0 0 0
21854 Kim Nielsen Fitnessdk38 km Herrer 0 0 0 0 0
20004 Niels Larsen CK Kronborg76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
1503210445 H30 0 0 0 0 0
19402 Tobias Aaen DEN20021010Herning Cykle KlubU15 0 0 0 0 0
3358 Jakob Egholm DEN19980427Team Giant - CastellliPostCup 0 0 0 0 0
45330 Ricky Buckenlei GERRapha Cycling ClubWOMEN_35-39 0 0 0 0 0
24919 Stig Jess Andersson DENAlfa Laval CopenhagenMEN_50-54 0 0 0 0 0
38259 Filip Tefke Klein DENSydkysten CyclingMEN_45-49 0 0 0 0 0
44414 Jesper Avnborg Lentz DENGorrissen FederspielMEN_40-44 0 0 0 0 0
42320 Jacob Sørensen Bispelunden 2445 km Motionsrute 0 0 0 0 0
37396 VAN LOKEREN Johan BELMEN_55-59 0 0 0 0 0
19721 René Berghammer MEN_35-39 0 0 0 0 0
40313 Peter Emil Jacobsen Danfoss Cykelklub75 km Ruten 0 0 0 0 0
43963 Hans Anton Nygaard 125 km Ruten 0 0 0 0 0
1503210465 H60 0 0 0 0 0
1502645563 Roger ANUND SwedenH60 0 0 0 0 0
4457 Adam Toftemark DEN19981112Team Georg Berg Cycling ElitePostCup 0 0 0 0 0
45690 Mike Upward DENMotion3 0 0 0 0 0
24891 Svend Ulstrup DENMEN_60-64 0 0 0 0 0
10000013 Kim Pedersen MEN_50-54 0 0 0 0 0
31350 Jonas Tell SWECK OlympicMEN_45-49 0 0 0 0 0
42384 Slawomir Splawski POLMerx Team PolandMEN_19-34 0 0 0 0 0
10000124 Birthe TCM125 km Motionsrute 0 0 0 0 0
19641 Christian Schwartz-Sørensen RCCMEN_45-49 0 0 0 0 0
10001017 Thomas Stigsen Holte MTB KlubU15 0 0 0 0 0
40322 Kim Sauer Neielsen Danfoss Cykelklub75 km Ruten 0 0 0 0 0
43938 Jørgen V Pedersen KBC125 km Ruten 0 0 0 0 0
10000418 Theodor Larsen ABCU19 0 0 0 0 0
5553 Aksel Bech Skot-Hansen DEN20000611Team Mascot WorkWearA 0 0 0 0 0
1503210467 H70 0 0 0 0 0
30636 Kevin W GRANQUIST SWEStaffanstorpCKU17 / P15-16 0 0 0 0 0
41156 Oskar NILSSON SWEÅhus CKC / HS 0 0 0 0 0
3340 Nikolaj Vejby Møller DEN19980901Team AURA Energi - CK AarhusElite Men 0 0 0 0 0
34010 Helle Sørensen Horsens PIKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
38523 mohanad khanjer Motion Herre 0 0 0 0 0
4559 Marckus Njor DEN20010625Cykleklubben Fix RødovreU19 0 0 0 0 0
35361 Kenneth-Busch Hansen Byens tag Arne Pedersen125km_Rute 0 0 0 0 0
37870 Kristian Madsen 80km_Rute 0 0 0 0 0
14528 Christina Dalby Olesen DEN19770403Roskilde Cykle RingDB 0 0 0 0 6
10740 Sebastian Nielsen DEN20000827Team ABC JuniorPostCupJUN 0 0 0 2 0
3157 karsten jørgensen DEN19600902Hvidovre Cykle KlubH55 0 0 0 0 0
4493 Jacob Dornan DEN19951114Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C 0 0 0 0 0
1503210323 U13P 0 0 0 0 0
1496004539 Lukas Buijsse Zannata - Galloo Cycling Team Menen (Belgien)U17 0 0 0 0 0
10000017 Christian Jensen STK 90Deltagelse i denne afdeling 0 0 0 0 0
18063 Dan Kristensen K-TRIHerre110 0 0 0 0 0
18031 Leon Jensen Alfa Laval CopenhagenHerre150 0 0 0 0 0
13078 Anders Aarkrog Jepsen DEN19771104Amager Cykle RingB 0 0 0 0 0
16923 Sebastian Rathje Andersen DEN19980615Herning Cykle KlubElite Men 0 0 0 0 0
20527 Morten Gervil Sorø BCHerre150 0 0 0 0 0
9294 Jan Füssel DEN19660117Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 0 0 0 0 0
1495554540 Erik Moskjer Andersen Vorgod-Barde Pedalklub125 km ruten 0 0 0 0 0
31402 Carl Rosenblad CK LunediH40 0 0 0 0 11
10000369 Christoffer Amstrup 100 km Solo 0 0 0 0 0
1503210255 H40 0 0 0 0 0
28208 Antonis Eleftheriou Siemens58km_Motion 0 0 0 0 0
28771 Helle Juhl Slangerup Cykelklub94km_Motion 0 0 0 0 0
30416 Kenneth lunding-jørgensen Slangerup cykelklub (SLCK)116km_Motion 0 0 0 0 0
5268 Tobias Dalsgaard DEN19980222Holstebro Cycleclub af 1960U23 0 0 0 0 0
1503210218 C 0 0 0 0 0
27381 Malthe Ø Bergenholz U13 0 0 0 0 0
25426 michael kristiansenj Motion78km 0 0 0 0 0
24046 Lars Van der Brandt Motion78km 0 0 0 0 0
20864 Jakob Kjæe-Andersen Velo PavéMotion78km 0 0 0 0 0
3743 Mads Pals Thomassen DEN19990923Team CK FIX Junior Elite RødovreU19 0 0 0 0 0
22177 Hans Rasmussen 19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
15808 Johan Kristensen Haslev MTB38 km Herrer 0 0 0 0 0
19624 johnny sørensen 38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000089 Hans Buck Holbæk cykelsport57 km Herrer 0 0 0 0 0
18338 Søren Nymand HMTBK76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
35072 Niels RUIJTER UWTCC 0 0 0 0 0
3958 Mathias Mortensen DEN19980413Team Georg Berg Cycling EliteA / HE 0 0 0 0 9
41351 Henrik MARVIG SWEJönköpings CKH40 0 0 0 0 5
29655 Kennet Rønfeldt Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
33251 Carsten Borup Jensen Nordsjællands PIKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
38201 Heidi Eddelien Team CharlieMotion Kvinder 0 0 0 0 0
3526 Emil Toudal DEN19960528BHS-Almeborg-BornholmElite 0 0 0 0 0
38171 Jesper Nielsen 125km_Rute 0 0 0 0 0
31872 Henrik Rasmussen Team Cycling Ringsted80km_Rute 0 0 0 0 0
3942 oliver nielsen Svendborg Mountainbike KlubU19 0 0 0 0 0
3933 Johan Price-Pejtersen DEN19990526Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorPostCupJUN 0 0 0 0 0
15797 Mille Estvan-slonina DEN20080204Team Cycling RingstedU13P 0 0 0 0 0
5559 Klaus Pedersen DEN19541012Greve Cykle ClubH60 0 0 0 0 0
9768 Julie Alberte Thinggaard Schmidt DEN20070306Randers Cykleklub af 1910U11P 0 0 0 0 0
4777 Leo Hav DEN19570822Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H50 0 0 0 0 0
1496004660 Maarten Rotman AWV de Zwaluwen (Holland)U19 0 0 0 0 0
1496004457 Stan Lagrou Wim Ruelens LOTTO OLYMPIA TIENEN (Belgien)U16 0 0 0 0 0
1496004282 Erik Ekman MTB Täby Mountainbikeklubb (Sverige)U14 0 0 0 0 0
11803 Morten Hjortebjerg Larsen DEN19760919Frederiksberg Bane-& LandevejsklubD 0 0 0 0 22
19923 Steen Holm Tour De Taxa - ExploreHerre110 0 0 0 0 0
31648 Helle Drabøl HjerterytterneDame150 0 0 0 0 0
18503 Jan Marott Behrens HimlenssendebuddkHerre150 0 0 0 0 0
18492 Leon Ringbo Salto Systems Nordic CyclingHerre150 0 0 0 0 0
1495554579 Niels Nielsen Ballum80 km ruten 0 0 0 0 0
10000007 Patrik Borgstrøm CK FixC 0 0 0 0 0
1495302547 Micheal Orslulak Holstebro Tri KlubMotionM 0 0 0 0 0
10000316 Danielle Hald  6 timer 0 0 0 0 0
10000184 Anders Bremerskov 58km_Motion 0 0 0 0 0
27801 Brian DEN116km_Motion 0 0 0 0 0
10000223 Kenni SVensson 116km_Motion 0 0 0 0 0
4640 Kasper Gommesen DEN20000102Kerteminde CykelklubU19 0 0 0 0 0
27274 Steffen Jørgensen DEN19911012Cykle Klubben AarhusC 0 0 0 0 0
17817 Jesper Jensen DEN19901031Team Cycling RingstedD 0 0 0 0 0
22926 Jacob Lindsel SoigneurMotion78km 0 0 0 0 0
20230 Michael Thiesen ABC - Akademisk Bicycle ClubMotion78km 0 0 0 0 0
10000125 Nicolai Karlsen Motion78km 0 0 0 0 0
22827 oskar Jensen Slagelse MTB19 km U17 m/k (f. 2001 -) 0 0 0 0 0
21829 Danny Hansen MUDnRACE38 km Herrer 0 0 0 0 0
22716 Henrik Olsen VMC57 km Herrer 0 0 0 0 0
21623 Tommy Petersen DMK76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
4669 Morten Tillquist Nielsen DEN19731102Sorø Bicycle ClubB 0 0 0 0 0
1503210489 U19 0 0 0 0 0
1502645511 Jimmy BALDERUD SwedenH35 0 0 0 0 0
9463 Mikkel Vase DEN20060721Herning Cykle KlubU13 0 0 0 0 0
45252 Joy di Cara ITAPostNord VeloWOMEN_19-34 0 0 0 0 0
45473 Steen Bluhm DENSorø BCMEN_50-54 0 0 0 0 0
42281 Tom Andersen DENEILAND ELECTRICMEN_45-49 0 0 0 0 0
23713 Henrik Bisgaard DENMEN_35-39 0 0 0 0 0
10000135 Johnny Brylle ACK9145 km Motionsrute 0 0 0 0 0
37456 Lars Dolmer DENTeam Christensen&EssenbækMEN_55-59 0 0 0 0 0
31769 joachim Sjögren Hisingens CKMEN_19-34 0 0 0 0 0
10000062 Johan Widén CK Natén SäterA 0 0 0 0 0
44070 Claus Ohlsson 75 km Ruten 0 0 0 0 0
10000062 Jeppe Tolbøll 125 km Ruten 0 0 0 0 0
1503210089 Søren Laursen Beder CykelmotionMotionMK 0 0 0 0 0
1502645685 Håkan SAMUELSSON SverigeH60 0 0 0 0 0
3577 Christian Gorm Albrechtsen DEN19980413Herning Cykle KlubPostCup 0 0 0 0 0
38158 Jesper Buch DENSalto Systems Nordic CyclingMotion3 0 0 0 0 0
10000002 Claus Larsen ABCMEN_60-64 0 0 0 0 0
37090 Henrik Kure DENFBLMEN_50-54 0 0 0 0 0
43512 Henrik Frederiksen DENHolte CKMEN_45-49 0 0 0 0 0
39618 Claus F Hansen DENMEN_19-34 0 0 0 0 0
23763 Kristina Anund SWEMjölby CKWOMEN_55-59 0 0 0 0 0
42190 Poul Nielsen DENEILAND ELECTRICMEN_45-49 0 0 0 0 0
10000796 Peter Sørensen MTB RandersH40 0 0 0 0 0
40114 Annette Axelsen Drangsfeldt 75 km Ruten 0 0 0 0 0
10000069 Ib Berg 125 km Ruten 0 0 0 0 0
4209 Nikolaj Bojsen DEN19990402Kerteminde CykelklubU19 0 0 0 0 0
10000411 Ricki Larsen EndagslicensD 0 0 0 0 0
1503210469 A 0 0 0 0 0
40888 Sebastian PETERSSON SWECK BureC / HS 0 0 0 0 21
23809 Alice ANDERSSON SWEStockholm CKDA 0 0 0 0 0
39743 Edward NILSSON SWECykelklubben FixB 0 0 0 0 0
3531 Christoffer Lisson DEN19951128BHS-Almeborg-BornholmElite Men 0 0 0 0 0
39571 Martin Hansen RPIFMaster- og motionsklassen 0 0 0 0 0
1503210415 H40 0 0 0 0 0
10000015 Stefan Svensson B 0 0 0 0 0
10000013 Elias Culum 125km_Rute 0 0 0 0 0
37368 Ole Rasmussen Hold-et80km_Rute 0 0 0 0 0
9977 Jeppe Klein Jensen DEN19990105Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorPostCupJUN 0 0 0 4 0
8221 Frank Reuter DEN19580301Politiets IF Kbh-CyklingH55 0 0 0 0 0
4731 John Larsen DEN19431224Dansk Bicycle ClubH70 0 0 0 0 0
1503210320 U11 0 0 0 0 0
1496004523 Sven Raats WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U17 0 0 0 0 0
1496004367 Askild Brønmo Lillehammer CK (Norge)U15 0 0 0 0 0
10000008 Karen Hviid Christensen Hedensted cykelklubDeltagelse i denne afdeling 0 0 0 0 0
18739 peter arbirk holbæk cykelsportHerre110 0 0 0 0 0
31636 Uwe Lorentzen HjerterytterneHerre150 0 0 0 0 0
4319 Felix Clausen DEN20000920Team Cycling Elite CopenhagenElite Men 0 0 0 0 0
18764 jesper team rødovreHerre150 0 0 0 0 0
25722 Dennis Hovstadius SWE19670325Malmø CKD 0 0 0 0 0
5770 Alan Kehlet DEN19461018RCC - Ribe125 km ruten 0 0 0 0 0
30613 Wilmer Heljefors SWEStaffanstorpU13 0 0 0 0 8
10000391 Nicolai Hagen 100 km Solo 0 0 0 0 0
20977 Per Bjørn Nielsen Team Cykelmyg58km_Motion 0 0 0 0 0
30508 Frede Lagersted Mck Ventoux94km_Motion 0 0 0 0 0
28432 Karsten Bak 8848 Altitude116km_Motion 0 0 0 0 0
4818 Victor Skousgaard DEN19970421Odder Cykel KlubU23 0 0 0 0 0
1492453656 Kristian HØVÅS NORGrenland SKU19 0 0 0 0 0
25845 Peter Raaschou-Nielsen Motion78km 0 0 0 0 0
20132 Tina Nilsson LandskronaMotion78km 0 0 0 0 0
17504 carsten just petersen velo pavèMotion78km 0 0 0 0 0
9973 Ronni Larsen DEN19731025Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH40 0 0 0 0 0
15986 Thomas Kjørnæs NS19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
16840 Kim Hammarkvist 38 km Herrer 0 0 0 0 0
22634 Thomas Kirstein Helfelt Team Hareskov Cykler38 km Herrer 0 0 0 0 0
22255 Lau Villadsen RMK57 km Herrer 0 0 0 0 0
21941 Ole Søgaard Iversen Holbæk Cykelsport76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
40030 Glenn Decottignies BELCyclingTimeTrialTeam Geldhof JielkerC 0 0 0 0 0
40284 Andreas LÖFVENMARK SWECykelklubben HymerH40 0 0 0 0 0
41208 Daniel BRENGDAHL SWECk HymerA / HE 0 0 0 0 27
34293 Mikko Niemi Team SSCDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
32546 Michael OAndersen Københavns politiKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
4050 Christian Lindquist DEN00000000Christina Jewelry-KUMAElite 0 0 0 0 0
20756 Niels Tue 125km_Rute 0 0 0 0 0
33229 Karen Sørensen inkluderetdk80km_Rute 0 0 0 0 0
5191 Anders Stubberup DEN20000526Nr Søby Cykel KlubPostCupJUN 0 0 0 0 0
22175 Jos Felix Nielsen DEN20030204Lolland-Falster Cykle KlubU15 0 0 0 0 0
22896 Kim Holm DEN19560531Bornholms Cycle ClubH60 0 0 0 0 0
1496777913 Anders Sørensen DENHammel CKMotionMK 0 0 0 0 0
11411 Roland Majewski DEU19621128Roadmasters cycling teamH50 0 0 0 0 0
1496004645 Lars De Bot OWC Oldenzaal (Holland)U19 0 0 0 0 0
5653 Julius Nowak Dalner Holbæk CykelsportU16 0 0 0 0 0
20101 Martin Meyer Team DGRHerre110 0 0 0 0 0
18097 Heidi Kragh Tour de taxaDame150 0 0 0 0 0
18141 Rene Leuring Herre150 0 0 0 0 0
19766 Mikkel Carlsen LAMONT CYCLING TEAMHerre150 0 0 0 0 0
1495554583 Lars Kristensen ACK9180 km ruten 0 0 0 0 0
29591 Sebastian Levin SWE19970804CK RingenC 0 0 0 0 4
1495302543 Henrik Foldager Ceramic speed cyclingMotionM 0 0 0 0 0
10000320 Lasse Jepsen Theilbjerg  6 timer 0 0 0 0 0
10000166 Pablo Llambias 58km_Motion 0 0 0 0 0
19886 Lars Bødker HCS116km_Motion 0 0 0 0 0
23708 Stig Flensborg Team LADA World116km_Motion 0 0 0 0 0
1494072929 Ole Martin HAGLAND NORSandnes SKB 0 0 0 0 0
3644 Magnus Tuxen Rosing DEN19981202Cykleklubben Fix RødovreC 0 0 0 0 0
17701 Jacob Juul Gade PI Cykel KøbenhavnMotion78km 0 0 0 0 0
20080 Henrik Rasmussen Den Gloende KlingeMotion78km 0 0 0 0 0
17482 Morten Vinther Velo PaveMotion78km 0 0 0 0 0
23828 Henrik Petersen NCMMotionMK 0 0 0 0 0
10000016 Albert Witken 19 km U17 m/k (f. 2001 -) 0 0 0 0 0
20606 Anders Broberg Team YOLO38 km Herrer 0 0 0 0 0
21948 Anders Søgaard Team Hareskov Cykler57 km Herrer 0 0 0 0 0
22514 Frank Mortensen Sorø BC76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
1503210491 U11P 0 0 0 0 0
1502645500 Kristina ANUND SverigeD50 0 0 0 0 0
45495 Katrine Gottlieb DENWOMEN_19-34 0 0 0 0 0
26932 Adrian David Binns GBREagle RcMEN_50-54 0 0 0 0 0
19421 Jasper Mosevang Vinten Team Christiansen & EssenbækMEN_45-49 0 0 0 0 0
20849 Olof Wahlberg MEN_35-39 0 0 0 0 0
10000142 Mette Jacobsen 45 km Motionsrute 0 0 0 0 0
19560 Jan Bo Hansen CC HillerødMEN_55-59 0 0 0 0 0
34913 Dawid Sargent-Szczesniak GBRPeterborough Cycling ClubMEN_19-34 0 0 0 0 0
43930 Kenn Holst Jensen Vejle PI75 km Ruten 0 0 0 0 0
39504 Martha STOKKELAND NORNærbø SykkleklubbU13P 0 0 0 0 0
1503210479 H70 0 0 0 0 0
1502645683 Bertel NIEMI Team FindlandH60 0 0 0 0 0
1503210450 H55 0 0 0 0 0
1503210437 U15P 0 0 0 0 0
3680 Mathias Lindberg Mortensen DEN19921121Christina Jewelry-KUMAPostCup 0 0 0 0 0
45659 Carsten Grøn DEUSalto Systems Nordic CyclingMotion4 0 0 0 0 0
33833 Lars From DENMEN_55-59 0 0 0 0 0
40430 Hans Törnblom SWEHisingens CKMEN_50-54 0 0 0 0 0
32646 Christoph Wenzel DEUJenatec-Lawi-Masters-TeamMEN_40-44 0 0 0 0 0
42226 Emil Jørgensen DENFELTETMEN_19-34 0 0 0 0 0
37796 Martina Lerche DENArbejdernes Bicykle Club (Abc)WOMEN_50-54 0 0 0 0 0
38400 Kenneth Bendtsen DENHolbæk CykelsportMEN_45-49 0 0 0 0 0
10000790 Michael Petersen Team Surf & Ski Odense +BikeH40 0 0 0 0 0
10000759 Anne Noe Lausen Mountainbike Club VejleDA 0 0 0 0 0
10000229 Anna Littorin-Sandbu SK RyeU19P 0 0 0 0 0
40309 Inge Matzen Danfoss Cykelklub75 km Ruten 0 0 0 0 0
44086 Michael Hansen Alsmatik125 km Ruten 0 0 0 0 0
1503210475 DB 0 0 0 0 0
46370 Kristian Horup Larsen DEN19861007DCR - BallerupD 0 0 0 0 0
5362 Hasse LARSEN DEN19520204DanmarkH65 0 0 0 0 0
40149 Gustav THOMPSON SWEMölndals CKU17 / P15-16 0 0 0 0 20
6975 Ørjan Ingebrigtsen DEN19830119Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)C / HS 0 0 0 0 44
29612 Catharina RUTGERSSON SWECiro cycDA 0 0 0 0 10
27709 Vincent ANDERSSON SWEStockholm CKA 0 0 0 0 47
4379 Nils Lau Nyborg Broge DEN19920104Team AURA Energi - CK AarhusElite Men 0 0 0 0 0
10000003 Sanne Brøndsted VEPIMaster- og motionsklassen 0 0 0 0 0
38215 Finn Pedersen Hvidovre Cykle KlubMotion Herre 0 0 0 0 0
1503210408 U19 0 0 0 0 0
37804 Kjeld Poulsen Næstved cykel motion125km_Rute 0 0 0 0 0
38181 Bodil Hjort Tour de Sjælland80km_Rute 0 0 0 0 0
35003 Jesper Heiberg Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919D 0 0 0 0 0
3615 Martin Omarsson Mollerup DEN19990110Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorPostCupJUN 0 0 0 8 0
4409 Mikael Jalving DEN19681001Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H45 0 0 0 0 0
1503210318 H60 0 0 0 0 0
1496004527 Melvin Drost WV Eemland (Holland)U17 0 0 0 0 0
1496004352 Julius De Groot WV De Driehoek (Holland)U15 0 0 0 0 0
19372 Peter Torp Herre110 0 0 0 0 0
20063 Jan Nyvang Larsen Team Diabetes-WecyclemoreHerre150 0 0 0 0 0
3888 Jens Frøslev-Nielsen DEN19640826Værløse-Farum CykelklubB 0 0 0 0 0
3378 Jonas Aaen Jørgensen DEN19860420Riwal Platform Cycling TeamElite Men 0 0 0 0 0
19055 Dennis Eriksen Team dianalundHerre150 0 0 0 0 0
10090 Carsten Poulsen CMS Sønderborg125 km ruten 0 0 0 0 0
10000017 Hugo Sten SWEU15 0 0 0 0 0
10000366 Niklas Balvits 100 km Solo 0 0 0 0 0
1503210252 D 0 0 0 0 0
30567 Helle Hansen Velo Pavé58km_Motion 0 0 0 0 0
29279 Otto Zell OD Hvidovre94km_Motion 0 0 0 0 0
28428 Morten S Petersen 8848 Altitude116km_Motion 0 0 0 0 0
4378 Kristian Arnth Sørensen DEN19960814Herning Cykle KlubU23 0 0 0 0 0
1503210216 A 0 0 0 0 0
3696 Steen Mørch DEN19671024Amager Cykle RingH50 0 0 0 0 0
20874 Thomas Eskildsen DEN20020921Thy Cykle RingU15 0 0 0 0 0
25663 Mogens Wachmann Team W MultisportMotion78km 0 0 0 0 0
24781 Richard Hjortebjerg Skovshoved triatlonMotion78km 0 0 0 0 0
26107 Jan Geelmuyden CkkronborgMotion78km 0 0 0 0 0
5221 Rasmus Wagner DEN19790909Hammel Cykle KlubC 0 0 0 0 0
20830 Martin Kjær Ottosen 19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
20986 Max olsen 38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000053 Morten P. Andersen 38 km Herrer 0 0 0 0 0
16337 peter dgb nicolajsen brandvæsnets idrætsforening57 km Herrer 0 0 0 0 0
21851 Henrik Søeberg HMTBK76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
10623 Magnus Gilljam SWE19730708CK RingenH40 0 0 0 0 0
30381 Olof WAHLBERG SWEFK TrampenD 0 0 0 0 10
33372 mads dollerup team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
34030 Helle Sørensen Horsens PIKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
3713 jesper lassen DEN19630827CK KronborgH50 0 0 0 0 0
3377 Kasper Linde Jørgensen DEN19840823Cykling OdenseElite 0 0 0 0 0
27040 Lasse Pedersen DENTeam De syngende Ølhunde125km_Rute 0 0 0 0 0
36678 Lizette Pedersen Team FMKB80km_Rute 0 0 0 0 0
4395 Andreas Sulaj Kloppenborg DEN19990127Team ASSOS of Switzerland - Rødovre CentrumPostCupJUN 0 0 0 0 0
10212 Noah Mikkel Nielsen DEN20060320Cykleklubben Fix RødovreU15 0 0 0 0 0
1503210354 H60 0 0 0 0 0
5752 Kristian Israelsen Olsen DEN19720622Arbejdernes Bicykle Club (Abc)H40 0 0 0 0 21
1496004636 Menno Broex WTC de Amstel Amstelveen (Holland)U19 0 0 0 0 0
1496004449 Twan Van Der Drift Westland Wil Vooruit (Holland)U16 0 0 0 0 0
19256 John Brian Jensen Brøndby Cykel MotionHerre110 0 0 0 0 0
18505 Lisbeth Ravn Nilsson HimlenssendebuddkDame150 0 0 0 0 0
19449 Carsten Van Hauen Team Sensor TekHerre150 0 0 0 0 0
17873 Kristian Bagger Salto Systems Nordic CycklingHerre150 0 0 0 0 0
1495554576 Niels Erik Kirkegård Bendtsen KTRIK80 km ruten 0 0 0 0 0
30944 Peter LARSSON SWERooster Club Varberg IdrottsföreningC 0 0 0 0 10
10000325 Jakob Olsen 6 timer 0 0 0 0 0
27211 Mie Broløs 18km_Familierute 0 0 0 0 0
28889 paul dascalu link 58km_Motion 0 0 0 0 0
29056 Søren Oxbøll Hjerterytterne116km_Motion 0 0 0 0 0
10000224 Lars Jørgensen 116km_Motion 0 0 0 0 0
3088 Matias Møller Svenningsen DEN19860913Arbejdernes Bicykle Club (Abc)C 0 0 0 0 0
4285 Morten Studsgaard DEN19770315Bornholms Cycle ClubH40 0 0 0 0 0
17546 Rasmus Stokholm Velo PavéMotion78km 0 0 0 0 0
20310 Allan Hjort Mortensen Team WahlersMotion78km 0 0 0 0 0
20624 Per B Hansen Nykøbing Sj CykelmotionMotion39km 0 0 0 0 0
21853 Magnus Søeberg HMTBK19 km U17 m/k (f. 2001 -) 0 0 0 0 0
17692 Ronny Ejkær team sorbus-shopdk38 km Herrer 0 0 0 0 0
17654 Henrik Mandahl HCS57 km Herrer 0 0 0 0 0
16855 Tom Block SLGIGHR76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
1503210494 U15 0 0 0 0 0
1503210485 U15 0 0 0 0 0
23768 Charlotte HECHMANN DEN19660406DanmarkD50 0 0 0 0 0
1502645495 Anneli HILMERSSON SverigeSverigeD40 0 0 0 0 0
44021 Matilda Frantzich SWECK RingenWOMEN_19-34 0 0 0 0 0
26938 Adrian David Binns GBREagle RcMEN_50-54 0 0 0 0 0
42250 Ronny Banerjee DENSpar NordMEN_45-49 0 0 0 0 0
42434 Dag Torp-Hansen Kjekkas IFMEN_35-39 0 0 0 0 0
10000102 Johnny Andersen ACK9190 km Motionsrute 0 0 0 0 0
19665 Michael Elstoft Kerteminde CykelklubMEN_50-54 0 0 0 0 0
22984 Emre Ozocak TURMEN_19-34 0 0 0 0 0
3649 Mikkel Lambertsen Svendborg MTBU19 0 0 0 0 0
43764 Ove Pedersen Team Varnæs75 km Ruten 0 0 0 0 0
1503210478 H60 0 0 0 0 0
1502645678 Stefan THANDER SWEStrada Cycling ClubH55 0 0 0 0 0
1502645553 Mikael LJUNGQUIST Strada Cycling ClubH55 0 0 0 0 0
21461 Martin Sands Team Truck ´n´ RollMotion2 0 0 0 0 0
28863 Stig Raagaard Hansen DENMEN_55-59 0 0 0 0 0
21663 jesper lassen ck kronborgMEN_50-54 0 0 0 0 0
23910 Ezine Ng SGPMEN_40-44 0 0 0 0 0
27732 Asger Fischer Mølgaard DENHolteskiBallerup BiatlonMEN_19-34 0 0 0 0 0
45435 Charlotte Hechmann DENKøge cykelringWOMEN_50-54 0 0 0 0 0
17653 Michael Mauer Rasmussen Kerteminde CykelklubMEN_45-49 0 0 0 0 0
10000223 Gabriel Slinger Svelvik SykleklubbU19 0 0 0 0 0
10000026 Christian Bjerremark 75 km Ruten 0 0 0 0 0
43291 Kurt Kogsgaard Jensen 125 km Ruten 0 0 0 0 0
4096 Frank Kofoed DEN19500924Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H60 0 0 0 0 0
1503210474 DA 0 0 0 0 0
3164 Jesper Hansen DEN19901023Astana Pro TeamA 0 0 0 0 0
1502645699 Sonny JOHANSSON SverigeH65 0 0 0 0 0
41492 Monica HOLLER SWECK AllianseDA / DE 0 0 0 0 0
41566 Fredrik PERSSON SWEÅhus CKC / HS 0 0 0 0 19
29292 Marcus LINDER SWEStockholm CKA 0 0 0 0 0
33703 Tabita Hansen Midt- og Vestsjællands PolitiKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
1503210407 U17P 0 0 0 0 0
1503210388 DA 0 0 0 0 0
10000039 Annette Berg Sorø BC125km_Rute 0 0 0 0 0
10000038 Jørn Hansen Team Protel80km_Rute 0 0 0 0 0
4167 Søren Vosgerau DEN20000316Cykle Klubben AarhusPostCupJUN 0 0 0 13 0
4274 Søren Kjær-Nielsen DEN19600601Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H55 0 0 0 0 0
17251 Jesper Peter Rasmussen DEN19680219Cykle Klubben NordsjællandH40 0 0 0 0 0
1496004516 Jim Kes Cycling Club Monkey Town (Holland)U17 0 0 0 0 0
18918 Kjeld Hansen Vestsjøllands CykelmotionHerre110 0 0 0 0 0
18577 Frank Dyrmose Vestsjællands cykelmotionHerre110 0 0 0 0 0
17943 Tage Sørensen Herre150 0 0 0 0 0
5948 Rasmus Ritz Andersson DEN19770120Amager Cykle RingH40 0 0 0 0 0
3366 Mads Olander Hjort DEN19970929BHS-Almeborg-BornholmElite Men 0 0 0 0 0
19375 Bjarne Thomsen Salto Systems Nordic CyclingHerre150 0 0 0 0 0
32035 Matthew LANE AUSWarrnambool ccB 0 0 0 0 0
1503210298 U17P 0 0 0 0 0
13414 Theo Johansson SWE20010725Höllviken CK - SEU17 0 0 0 0 0
10000389 René Nielsen 100 km Solo 0 0 0 0 0
10206 Thomas Gøhns DEN19800506Cykling OdenseC 0 0 0 0 0
10000185 Michael Petersen DS Racing58km_Motion 0 0 0 0 0
27965 Anders Riiber Høj KCK Herlev94km_Motion 0 0 0 0 0
19913 Peter Hardis VeloActeurs116km_Motion 0 0 0 0 0
9784 Frederik Lund DEN19971027Team OK Kvickly OdderU23 0 0 0 0 0
5255 Mads Malmqvist DEN20040216Cykleklubben Fix RødovreU15 0 0 0 0 15
1492453543 Matheus Wang Baksaas NORTønsberg CKU13 0 0 0 0 0
25675 Jeppe Holm CC HillerødMotion78km 0 0 0 0 0
21166 Ole Hansen Team Bike and RunMotion78km 0 0 0 0 0
26092 Mads Peter Ole Olsen Birkerød Cycle ClubMotion78km 0 0 0 0 0
5663 Laust Kruse DEN19810406Frederiksberg Bane-& LandevejsklubB 0 0 0 0 0
16144 Sergey 19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
17332 Casper Andersen RMK38 km Herrer 0 0 0 0 0
17143 Tomas Svensson 190538 km Herrer 0 0 0 0 0
21142 Bjarne Knudsen Team Hareskov Cykler57 km Herrer 0 0 0 0 0
10000015 Christoffer Wolfgang Thomas 76 km Herrer t.o.m. 39 år 0 0 0 0 0
40986 Elvira BERGLUND SWESödertälje CKU15P 0 0 0 0 5
41544 Dennis JOHANSEN SWECK FIXD 0 0 0 0 10
33368 thomas chrisholt team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
33925 Frank Reuter PI KbhKlasse 3 0 0 0 0 0
39199 Anette Bang ABCSeje SildMotion Kvinder 0 0 0 0 0
3689 Michael Reihs DEN19790425Team VéloCONCEPTElite 0 0 0 0 0
33256 Dennis Ango Jeppesen Team Fensmark (Tryg)125km_Rute 0 0 0 0 0
32309 Søren Skaarup Skaarup80km_Rute 0 0 0 0 0
16923 Sebastian Rathje Andersen Herning Cykle KlubA 0 0 0 0 0
4263 Nicklas Korsager Elkjær DEN19990319Hammel Cykle KlubPostCupJUN 0 0 0 0 0
3140 Noah Nielsen DEN20051008Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)U15 0 0 0 0 0
1496004629 Pijke Steenhuis ZWC D.T.S. (Holland)U19 0 0 0 0 0
29336 Edvin Lovidius SWESödertälje CK (Sverige)U16 0 0 0 0 0
29178 Jes Bo Hansen Holbæk CykelsportHerre110 0 0 0 0 0
31672 Maibritt Kuszon HjerterytterneDame150 0 0 0 0 0
20346 Søren Rieholt Team RødovreHerre150 0 0 0 0 0
19288 Thomas Ollendorff Lamont Cycling TeamHerre150 0 0 0 0 0
1495554570 Søren Dam 80 km ruten 0 0 0 0 0
1503210267 H60 0 0 0 0 0
10000310 Morten-Bo Jensen 12 timer - 6 mandshold 0 0 0 0 0
28404 paul dascalu link 58km_Motion 0 0 0 0 0
10000179 Anne Marie Jensen Velo Pave58km_Motion 0 0 0 0 0
28920 Frederik Rokkjær Frí BikeShop116km_Motion 0 0 0 0 0
28461 Claus Arnold Bike2017116km_Motion 0 0 0 0 0
4095 Thomas Kofod DEN19750212Hvidovre Cykle KlubH40 0 0 0 0 0
22112 Morten Vogt Lausten Team Heino CyklerMotion78km 0 0 0 0 0
20581 Dennis Vind Nielsen Velo PaveMotion78km 0 0 0 0 0
26256 Anders Jensen Amager Cykle RingMotion39km 0 0 0 0 0
8551 Daniel Mahler DEN20010720Cykling OdenseU17 0 0 0 0 0
21559 Mette Aarslew-Jensen LFCK38 km Damer 0 0 0 0 0
17496 Jens Jørn Sahl CK Viking38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000107 Jacob Lohmann 57 km Herrer 0 0 0 0 0
10000069 Alexander Martini Littau 76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
45754 Keld Torndyb Hvidovre Cykle KlubMotionM 0 0 0 0 0
14558 Daniel Lysdal Buur DEN20031117Team Cycling RingstedU15 0 0 0 0 16
3114 Thor Juel Skivild DEN20041101Cykling OdenseU15 0 0 0 0 0
41771 Jan Høegh DENPolitiets Idrætsforening København cykel afdMEN_70-PLUS 0 0 0 0 0
42231 Jan Vinter DENFELTETMEN_50-54 0 0 0 0 0
45040 Morten Lauritzen DENHvidovre CKMEN_45-49 0 0 0 0 0
44943 Peter Lemke Schrader BRAAvulsoMEN_35-39 0 0 0 0 0
10000128 Anære Boldt Arrild90 km Motionsrute 0 0 0 0 0
42188 Lars Mørkebjerg DENEILAND ELECTRICMEN_50-54 0 0 0 0 0
39360 Mads Brejner DENBrejnerMEN_19-34 0 0 0 0 0
10000415 Noora Kanerva Korson Kaiku / Team 2020DA 0 0 0 0 0
44013 Kennet Kristensen DENLykkebjerg75 km Ruten 0 0 0 0 0
42454 Marijn MAAS NLDZuidwesthoekU15 0 0 0 0 0
1502645675 Runar SØRENSEN Notodden SKH55 0 0 0 0 0
5506 Michael BORNAK DEN19590808DanmarkH55 0 0 0 0 0
1503210434 U13 0 0 0 0 0
3588 Joakim Lisson DEN19980112Team Georg Berg Cycling ElitePostCup 0 0 0 0 0
45641 Thomas Mogensen DENSalto Systems Nordic CyclingMotion2 0 0 0 0 0
28406 Per Christensen DENOdder CKMEN_55-59 0 0 0 0 0
32389 Niels-Jørgen Jensen DENCykling OdenseMEN_50-54 0 0 0 0 0
17386 Jacob Fuglsang Petersen VHG CykelsportMEN_40-44 0 0 0 0 0
39407 GABRIEL GIRAU TUR ESPT4B BIKE TEAMMEN_19-34 0 0 0 0 0
41009 Christiane Kloss DEUEV DresdenWOMEN_45-49 0 0 0 0 0
27127 Kristian Koldtoft DEN19691214Mårslet Cykel MotionMEN_45-49 0 0 0 0 0
10000798 Sonny Hansen Varde CykelklubH40 0 0 0 0 0
9324 Simon Dalsgaard MTB KoldingU19 0 0 0 0 0
44256 Mogens Rasmussen 75 km Ruten 0 0 0 0 0
42104 Jacob Bjerg Hansen 125 km Ruten 0 0 0 0 0
10000415 Bjørn Midtgaard Holbæk Cykel SportH60 0 0 0 0 0
18354 Tommy Leerskov DEN19740601Vejen Bicycle ClubD 0 0 0 0 0
1502645703 Bo KARLSSON Landskrona CKH65 0 0 0 0 0
5979 Tommy Cramer DEN19770120Sydkystens CyclingH40 0 0 0 0 0
6818 Nicolai Christensen DEN19940418Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterElite Men 0 0 0 0 0
10000025 Markus Larsson SWECK RingenD / Herrar Sport 0 0 0 0 0
28332 Johan Rebensdorff SWE19740317Malmø CKD 0 0 0 0 15
34723 Ulrik Have Kristensen Løgstør cykelklubDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
28882 Johnny Colind RigspolitietKlasse 3 0 0 0 0 0
39207 Birgit Jensen Team CharlieMotion Kvinder 0 0 0 0 0
3375 Rasmus Mygind DEN19890508Riwal Platform Cycling TeamElite 0 0 0 0 0
27697 Silfen Eugen 125km_Rute 0 0 0 0 0
37988 Troels Reenberg 80km_Rute 0 0 0 0 0
4972 Markus Kramer DEN19990703Team Hechmann Cycling - Slagelse JuniorPostCupJUN 0 0 0 0 0
23527 Caleb Lind DEN20031121Hvidovre Cykle KlubU17 0 0 0 0 0
3967 henrik voigt DEN19640522Frederiksberg Bane-& LandevejsklubH50 0 0 0 0 0
8863 Henrik Rohlin DEN19651202Aarhus Cycling (AaC)H50 0 0 0 0 0
25746 Maibritt Holm DEN19820610Cykle Klubben AarhusDA 0 0 0 0 0
1496004438 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit (Holland)U16 0 0 0 0 0
17892 Jim Skælbæk Herre110 0 0 0 0 0
19898 Hans Olesen Herre150 0 0 0 0 0
19031 Lasse Kristensen Salto systems Nordic cyclingHerre150 0 0 0 0 0
18705 Lasse Wallin Holbæk cykelsportHerre150 0 0 0 0 0
1495554566 Christoffer Østergaard Ponikowski De hvié hvaler80 km ruten 0 0 0 0 0
31411 Dennis Hansen Team ChristianiaMotionM 0 0 0 0 2
1503210263 DA 0 0 0 0 0
10000304 Thomas Mathiesen 12 timer - 6 mandshold 0 0 0 0 0
29594 Katrine Bach 58km_Motion 0 0 0 0 0
10000190 Anders Lyngbye 58km_Motion 0 0 0 0 0
29119 michael Kristiansen 116km_Motion 0 0 0 0 0
22970 Niels Erik Møller Slangerup Cykelklub (SLCK)116km_Motion 0 0 0 0 0
27031 Ricki Larsen DEN19810205Holbæk CykelsportD 0 0 0 0 0
24892 Daniel Crista ROM19910119Christina Jewelry-KUMAA 0 0 0 0 0
24397 Claus Buus KVIF CyclingMotion78km 0 0 0 0 0
22115 Claus Katzmann Team Heino CyklerMotion78km 0 0 0 0 0
17490 Birgitte Staun Pallesen Velo PaveMotion39km 0 0 0 0 0
19571 Jens Hartmann DEN19660118K C K HerlevH50 0 0 0 0 0
19304 grejsgaard@livedk LFCK38 km Damer 0 0 0 0 0
22733 Kjeld Larsen Pingel MTB Race & Fun38 km Herrer 0 0 0 0 0
16931 Henning Hansen RMK57 km Herrer 0 0 0 0 0
10000004 Jacob Nielsen 76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
46459 Kenneth Knudsen Karlslunde TriMotionM 0 0 0 0 0
10000021 Fredrik Selvin SWEKarlskrona CKC / HS 0 0 0 0 20
29659 Malin RYDLUND SWETeam Crescent DARE CKDA 0 0 0 0 0
40582 Tobias HALLENGREN SWECK BureA 0 0 0 0 0
3685 Peter Visby DEN19820219Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA 0 0 0 0 16
33792 Lotte Bai Aarhus PIKlasse 4 og Damer 0 0 0 0 0
1503210406 U17 0 0 0 0 0
1503210389 DA 0 0 0 0 0
38130 Tommy Nielsen DENHaslev Cykelmotion125km_Rute 0 0 0 0 0
10000036 Torben Rasmussen Team Protel80km_Rute 0 0 0 0 0
7110 Gustav Heyn DEN19991006Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)PostCupJUN 0 0 0 12 0
5021 René Nielsen DEN19700121Hvidovre Cykle KlubH45 0 0 0 0 0
1496004519 Sakarias Koller Løland Fana IL sykkel ( Norge )U17 0 0 0 0 0
1496004336 Sindre Stokkeland Stavanger Sykleklubb (Norge)U15 0 0 0 0 0
19242 Lars Pedersen Herre110 0 0 0 0 0
18889 Jesper Nielsen Salto Systems Nordic CyclingHerre110 0 0 0 0 0
20133 Peter Tilsted club Team Diabetes-WecyclemoreHerre150 0 0 0 0 0
19748 LASSE LYCK LAMONT CYCLING TEAMHerre150 0 0 0 0 0
32049 Sean ANGUS AUSMt Gambier CCB 0 0 0 0 0
1503210297 U17 0 0 0 0 0
30887 Andrés Vilbergsson SWEStaffanstorp CKU17 0 0 0 0 8
10000386 Gustav Sillehoved 100 km Solo 0 0 0 0 0
5829 Alexander Normann Olsen DEN19980910Amager Cykle RingC 0 0 0 0 11
10000195 Johan Fill 58km_Motion 0 0 0 0 0
28199 Poul Krarup HFCK94km_Motion 0 0 0 0 0
28980 Lars Peter Jensen Fri BikeShop116km_Motion 0 0 0 0 0
4054 Daniel Bligaard Lyhne DEN19960303coloQuick - CULTU23 0 0 0 0 0
10000000 Jonas Madsen SWE19880854Team Adel CycleB 0 0 0 0 0
1492453544 Victor RØNNING NORHorten og Omegn CykleklubbU13 0 0 0 0 0
19749 Søren Groes (MTB) CK KronborgMotion78km 0 0 0 0 0
10000137 Thomas Olsen Motion78km 0 0 0 0 0
23293 Allan Bungaard VerisureMotion78km 0 0 0 0 0
3322 Sebastian Juul DEN19931129Team IBT-Ridley Sydkysten Pro CyclingA 0 0 0 0 0
10000041 Betina Grønbech 19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
20269 Henrik Johansen RMC38 km Herrer 0 0 0 0 0
21961 Tobias Carlsson Sorø MTB38 km Herrer 0 0 0 0 0
17126 Michael Pausgaard Sponz Mtb57 km Herrer 0 0 0 0 0
22467 Jakob Håkansson FK Trampen76 km Herrer t.o.m. 39 år 0 0 0 0 0
43013 Laura Wang DEN20070403Cykleklubben Fix RødovreU11P 0 0 0 0 0
1502645614 Aino ABRAHAMSEN SwedenD40 0 0 0 0 0
1503210441 D30 0 0 0 0 0
19468 Niels Jørgen Pedersen Holbæk cykelsportMEN_70-PLUS 0 0 0 0 0
33421 Per Dyhrman DENABCMEN_50-54 0 0 0 0 0
42758 Jakob Milland DENviCarsMEN_45-49 0 0 0 0 0
19249 Martin Laurits Nielsen Cykling OdenseMEN_35-39 0 0 0 0 0
10000110 Carl Henning Clausen Toftlund90 km Motionsrute 0 0 0 0 0
23819 Kim Gotfredsen DENKerteminde CykelklubMEN_50-54 0 0 0 0 0
25081 René Allan Nielsen DENLolland Falster Cykle KlubMEN_19-34 0 0 0 0 0
43514 MadsTækker SCK75 km Ruten 0 0 0 0 0
39502 Sindre STOKKELAND NORStavanger SykkleklubbU15 0 0 0 0 0
1503210477 H50 0 0 0 0 0
1502645671 Walter GABRIJELCIC SwedenH55 0 0 0 0 0
1502645540 Thomas NILSSON SwedenH50 0 0 0 0 0
21626 Jonathan Aagaard Hansen DEN20051216Cykling OdenseU13 0 0 0 0 0
3346 Silas Toftemark DEN19970102Team Georg Berg Cycling ElitePostCup 0 0 0 0 0
25074 Martin E Hansen DENTeam ChristianiaMotion1 0 0 0 0 0
33910 Tom christensen DENMEN_55-59 0 0 0 0 0
23687 Anthony Marcucci AUSSouthern Masters Cycling ClubMEN_50-54 0 0 0 0 0
44942 Claus Ov DENIn the clubMEN_40-44 0 0 0 0 0
45748 Casper Saltoft DENMulti motionMEN_19-34 0 0 0 0 0
27831 Gitte Drøger DENIslev Triathlon KlubWOMEN_40-44 0 0 0 0 0
43035 Thomas Lassen DENLASTEKMEN_40-44 0 0 0 0 0
10000006 Britt Ebbesen 75 km Ruten 0 0 0 0 0
40338 Erwin Krolik Danfoss Cykelklub125 km Ruten 0 0 0 0 0
3292 Oliver Testrup Vad DEN19980324Vejen Bicycle ClubD 0 0 0 0 0
10000407 Marius Hobolth FIX RødovreU13 0 0 0 0 0
3083 Stig Andersen DEN19690317Sorø Bicycle ClubH40 0 0 0 0 0
3415 Andreas Lorentz Kron DEN19980601Riwal Platform Cycling TeamElite Men 0 0 0 0 0
3523 Mathias Dam Westergaard DEN19940221Riwal Platform Cycling TeamA 0 0 0 0 0
40992 Elvira BERGLUND SWESödertälje CKU15P / F13-14 0 0 0 0 4
40009 Mikael Persson SWECK RingenD / Herrar Sport 0 0 0 0 0
33364 jesper dybdal team gedstedDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
34210 Henrik Sørensen KøbenhavnKlasse 3 0 0 0 0 0
4781 Jacob Eriksen DEN20000911Hammel Cykle KlubU19 0 0 0 0 0
3506 Jesper Odgaard Nielsen DEN19840707coloQuick - CULTElite 0 0 0 0 0
38229 Thomas Christensen 125km_Rute 0 0 0 0 0
37334 Daniel døj Team Kalundborg80km_Rute 0 0 0 0 0
9301 Mads Rasmussen DEN20000708Team ABC JuniorPostCupJUN 0 0 0 0 0
12300 Marc Mortensen DEN20011226Lolland-Falster Cykle KlubU17 0 0 0 0 0
4475 Søren Svenningsen DEN19650117Holte Cykel KlubH50 0 0 0 0 0
11407 Rene´ Ristau DEU19630622Roadmasters cycling teamH50 0 0 0 0 0
1496593824 Elleke CLAESSEN NLDARC UlyssesDA 0 0 0 0 0
1496004436 Daan Martens Acrog-Balen BC (Belgien)U16 0 0 0 0 0
1496004248 Tuva Aarø Mauland Bergen CK (Norge)U13P 0 0 0 0 0
18844 Per Nymann Team BadgetHerre110 0 0 0 0 0
19649 Lene Tramm Dame150 0 0 0 0 0
17974 Henrik Thygesen 3MCHerre150 0 0 0 0 0
17928 Thomas Schwartzbach NCMHerre150 0 0 0 0 0
1495554563 Niels Kastbjerg Hansen RKCC80 km ruten 0 0 0 0 0
29661 Kristina MORIN SWETeam Crescent DAREDA 0 0 0 0 0
1503210261 C 0 0 0 0 0
10000307 Claus Bøgen 12 timer - 6 mandshold 0 0 0 0 0
10000157 Flora Vang Didrichsen 18km_Familierute 0 0 0 0 0
10000180 Martin Schak 58km_Motion 0 0 0 0 0
19914 Jesper Bruun VeloActeurs116km_Motion 0 0 0 0 0
30449 Stefan Bjørn Carl Ras116km_Motion 0 0 0 0 0
27106 Mads sigersted Nakskov cykel klubMotionM 0 0 0 0 0
21113 Morten Sunesen H17Motion78km 0 0 0 0 0
19820 Jakob Fredskilde Team KlagshamnMotion78km 0 0 0 0 0
19121 Marianne Søndergaard Dragør CykelklubMotion39km 0 0 0 0 0
21216 Pia Rolsted RMK38 km Damer 0 0 0 0 0
17759 JENS MARKERSEN LFCK38 km Herrer 0 0 0 0 0
21814 Allan Weibel Hansen MudnRace57 km Herrer 0 0 0 0 0
17751 Benny Nissen Simatek Bulk Systems76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
46414 Lasse Bruhn Bull Team Verge DanmarkMotionM 0 0 0 0 0
13145 Aino Abrahamsen DEN19710623Hvidovre Cykle KlubDB / Damer Sport 0 0 0 0 3
27536 Marcus Carlsson SWE19840118Team AcriplanC / HS 0 0 0 0 98
40958 Moa JOHANSSON SWEGiro Cycle ClubDA 0 0 0 0 16
30910 Carl-Emil NETTELMAN SWEOskarshamns CKA 0 0 0 0 0
33701 Lasse Hartmann Midt- og Vestsjællands PolitiKlasse 3 0 0 0 0 0
1503210412 D 0 0 0 0 0
32958 Peter Eriksson Golvabia125km_Rute 0 0 0 0 0
38139 Victor Saltoft HCS80km_Rute 0 0 0 0 0
7294 Mathias Alexander E Larsen DEN19990502Team Børkop Cykler - Carl Ras Roskilde JuniorPostCupJUN 0 0 0 16 0
9436 Franz Gliese DEN19690330Sorø Bicycle ClubH45 0 0 0 0 0
1496777691 Robert GUSTAFSSON SWEJCKB 0 0 0 0 0
18687 Flemming Filipsen Team RødovreHerre110 0 0 0 0 0
31850 Gert Christensen Salto Systems Nordic CyclingHerre110 0 0 0 0 0
19824 Peter Pedersen VhgHerre150 0 0 0 0 0
19130 Thomas Petersen Statoilsport oob lifeHerre150 0 0 0 0 0
1495554620 Bodil Møller Wind Arrild Cykelklub80 km ruten 0 0 0 0 0
1503210296 U15P 0 0 0 0 0
10000400 Rasmus Løkke 2 6 timer - 4 mandshold 0 0 0 0 0
1503210249 U23 0 0 0 0 0
28225 Dan Larsen 58km_Motion 0 0 0 0 0
30614 Torben Uhl CK-Viking94km_Motion 0 0 0 0 0
27598 Jakob Espensen Team A&H116km_Motion 0 0 0 0 0
1503210246 H70 0 0 0 0 0
7582 Lars Gustafsson DEN19600914Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 0 0 0 0 0
9475 Victoria Fuller-Mikkelsen GBR19790309Team ACR-FBL Elite powered by Integra AdvokaterDA 0 0 0 0 0
14563 Jesper Johannesen DEN19790806Cykle Clubben HjørringD 0 0 0 0 0
26210 Ian Hoyland The Lone RangerMotion78km 0 0 0 0 0
22868 Kenneth Vinzent Copenhagen RouleursMotion78km 0 0 0 0 0
20512 Kjeld Rasmussen Team SensorTekMotion78km 0 0 0 0 0
17579 Carsten Sønder Næstved Cykel-MotionMotionMK 0 0 0 0 0
17453 Jimmy Svendsen 19 km m/k (Begyndere) 0 0 0 0 0
10000097 Dennis Paustrøm Sorø 38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000052 Nicolai Gottlieb SMTB38 km Herrer 0 0 0 0 0
10000119 Daniel Andersson Musette Malmø57 km Herrer 0 0 0 0 0
16464 Mads Grønkjær Kalundborg cc76 km Herrer t.o.m. 39 år 0 0 0 0 0
13659 Daniel Solving DEN20020624Hvidovre Cykle KlubU15 0 0 0 0 35
20614 Emma Sophie Nielsen DEN20080810Cykleklubben Fix RødovreU11P 0 0 0 0 0
1503210440 U19 0 0 0 0 0
4276 Peter Kjær Nielsen DEN19960308Herning Cykle KlubPostCup 0 0 0 0 0
19787 Vagn Preisler holbæk cykelsportMEN_65-69 0 0 0 0 0
17509 Carsten Hejbøl Jensen Velo PaveMEN_50-54 0 0 0 0 0
43180 Jens Hansen DENABCMEN_45-49 0 0 0 0 0
38245 frank nederveen NLDwv amsterdamMEN_35-39 0 0 0 0 0
10000101 Steffen Buhl Arrild90 km Motionsrute 0 0 0 0 0
21876 Jan Palmø Holbæk CykelssportMEN_50-54 0 0 0 0 0
34681 Xavier Disley GBRAeroCoachMEN_19-34 0 0 0 0 0
5789 Jesper Pedersen Viborg CyclingB 0 0 0 0 0
10000075 Niels Kastbjerg Hansen 75 km Ruten 0 0 0 0 0
42934 Marcus KORSNES NORBærum OCKU17 0 0 0 0 0
4664 Bo Kruse DEN19621220Silkeborg IF CyklingH50 0 0 0 0 0
14418 Magnus OConnor DEN20050524Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U13 0 0 0 0 0
3425 Casper Moltke DEN19930306Vejle Cykel KlubPostCup 0 0 0 0 0
24904 Marianne Ibsen DENACK Allerød Cykle KlubWOMEN_60-64 0 0 0 0 0
45738 Jørgen Kurt Jensen DENSpar NordMEN_55-59 0 0 0 0 0
26657 Erik Jensen DENRoskilde Cykel MotionMEN_50-54 0 0 0 0 0
41999 Esben Roslev DENHolbæk Erhvervs Cykling (HEC)MEN_40-44 0 0 0 0 0
40051 Christian Graver Larsen DENSPTMEN_19-34 0 0 0 0 0
35308 Janet Bassett GBRCC AshwellWOMEN_35-39 0 0 0 0 0
42189 Karsten Olsen DENEILAND ELECTRICMEN_40-44 0 0 0 0 0
40315 Per Steen Kristensen Danfoss Cykelklub75 km Ruten 0 0 0 0 0
40328 Jørgen Holm Danfoss Cykelklub125 km Ruten 0 0 0 0 0
4581 Claus Westerholt DEN19511013Lolland-Falster Cykle KlubH50 0 0 0 0 0
11115 Emil Rostock Mathiasson DEN20031124K C K HerlevU15 0 0 0 0 14
5250 Jesper Kristensen DEN19680821Roskilde Cykle RingH40 0 0 0 0 0
9412 Andreas Stokbro Nielsen DEN19970408Riwal Platform Cycling TeamElite Men 0 0 0 0 0
3998 Asbjørn Ravn Rasmussen DEN19980221Hammel Cykle KlubA 0 0 0 0 0
37315 Olof WAHLBERG SWEFK TrampenD / Herrar Sport 0 0 0 0 16
40230 Sofie ANDERSSON SWECK BureU17P 0 0 0 0 2
32294 Niels Erik Staun NMCCDen korte på 3 omgange (44,1km) 0 0 0 0 0
29363 Anders Kirchhoff Teglholmen OCIIKlasse 2 0 0 0 0 0
9622 Rasmus Søjberg Pedersen DEN20020709Esbjerg Cykle Ring Sport af 1919U17 0 0 0 0 0
38213 Keld Torndyb Hvidovre Cykle KlubMotion Herre 0 0 0 0 0
9656 Casper Skoubo DEN19880909Arbejdernes Bicykle Club (Abc)D 0 0 0 0 40
3531 Christoffer Lisson DEN19951128BHS-Almeborg-BornholmElite 0 0 0 0 0
35099 knud hansen CK viking125km_Rute 0 0 0 0 0
38024 Christian Lund Sørensen 80km_Rute 0 0 0 0 0
1503210382 U17P 0 0 0 0 0
3481 Kresten Andersen DEN20000323Team Pythonprocom - VelowearPostCupJUN 0 0 0 0 0
10050 Tine Rishøj DEN19650428Arbejdernes Bicykle Club (Abc)DA 0 0 0 0 0
22190 Stig Raagaard Hansen DMKU17 0 0 0 0 0
1503210332 D 0 0 0 0 0
1496004593 Eleonora Veroni PDR Sport Inpa San Vincenzo ( Italien )U17P 0 0 0 0 0
1496004432 Felix Hegreberg Stavanger Sykleklubb (Norge)U16 0 0 0 0 0
29792 Sigurd Krogh Odder Cykel KlubU13 0 0 0 0 0
18697 Lars Mosbæk Hansen Holbæk cykelsportHerre110 0 0 0 0 0
19966 kaj rigspolitiets idrætsforeningHerre150 0 0 0 0 0
7118 jens Bjerregaard DEN19650618Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)H50 0 0 0 0 0
4583 Magnus Henneberg DEN20001121Team Cycling Elite CopenhagenElite Men 0 0 0 0 0
19221 Kenneth Steen Ølsemagle Motion - BRFkreditHerre150 0 0 0 0 0
18552 Lars Holm Team HomiesHerre150 0 0 0 0 0
1495554560 Benny Berritsgaard Rkcc80 km ruten 0 0 0 0 0
29631 Emelie Persson SWECK FalkenDA 0 0 0 0 31
1503210259 A 0 0 0 0 0
10000294 Jacob Nielsen 12 timer - 4 mandshold 0 0 0 0 0
27213 Mie Broløs 18km_Familierute 0 0 0 0 0
27118 Pierre Sørensen HFCK58km_Motion 0 0 0 0 0
17749 Kristian Peeters Kvik tri team - Kondifabrikken116km_Motion 0 0 0 0 0
10000230 BoSamalMvennoi DK 3650116km_Motion 0 0 0 0 0
4775 Flemming Tolstrup DEN19671008Cykel Klubben DjursH50 0 0 0 0 0
20442 Nicolai Norrid Coach & BikefitMotion78km 0 0 0 0 0
17506 Søren Moesgård Velo PaveMotion78km 0 0 0 0 0
18462 Dennis Lademann Pederen Velo PavéMotion39km 0 0 0 0 0
23755 Patrik RYBARDT SWECK RingenA 0 0 0 0 0
19856 Britta Klinke Pingel MTB Race & Fun38 km Damer 0 0 0 0 0
22373 Lars Petersen Korsør Cykel Club Motion38 km Herrer 0 0 0 0 0
22342 Jacob Jensen Team Hareskov Cykler57 km Herrer 0 0 0 0 0
21004 Steffen Dilleng-Jensen Slagelse MTB76 km Herrer fra 40 år 0 0 0 0 0
46417 Jesper Ammitzbøll Team Verge DanmarkMotionM 0 0 0 0 0
42769 Henrik COHEN DENIlles Balears SpainH50 0 0 0 0 0
41196 Alice ANDERSSON SWEStockholm CKDA / DE 0 0 0 0 0
37827 Jonas Molin SWE19801114Klubben Cyklisten (Malmø)C / HS 0 0 0 0 31
23346 Victor HILLERSTRÖM SWECK HymerA 0 0 0 0 31
32093 Peter Christensen P